Бебета родени в чужбина - тема 13

  • 27 943
  • 712
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 686
   Честита последна месечинка и на ЕЛИ! Всичко най-най!
   Данна добре дошла и честито бебче!

# 91
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
мами луи леко падна и се поду под очето...какво се прави в такъв случай...малко беше одрано и леко имаше кръв, измих с разтвор...кажете какво още да направя... Praynig Sad

# 92
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Ako трае му сложи малко лед да не се подуе. Ако не - нищо. Аз давам Арника гранулки или пък капки от Рескюто.

Честити месечинки на всички!

Цвети, дано се оправи малката скоро!

Добре дошла на Данна!

Аз бягам на работа Crazy

# 93
  • Мнения: 2 369
нищо,кюти:) ще му мине като на кученце хи-хи:) и алето се беше обезобразил наскоро.беше толкова бушониран,че му се беше притворило окото,ама мина...бавно,но славно:)

# 94
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Мерси момичета Hug Hug Hug
Да се включа набързо и аз Peace

Добре дошла на Данна bouquetи честита бебка...много да папка и слуша Heart Eyes
Честити месечинки на всички, че ви изпуснах дирята... Blush
Ели, браво мамче...ще помогнеш на едно бебче с най-ценното Hug Heart Eyes и коликите да отминават вече Naughty
Герчи мерси за инфото - ще пробвам бисквитки вечер Peace
Цветиииииии...леле измъчихте се ooooh!. И на Луи му пробива горен зъб но при нас за момента минава без сътресения Praynig
Аз да ви кажа съм по-добре, но боли малко ...все пак се натъртих доста, ама на лекар не мисля да ходя... Thinking
Тони, мерси за инфото...проблема е че той заспива докато суче...та затова търся вариант newsm78
Ние още чакаме инфо за детегледачката...ако ли не утре ще й звъня Wink
Оставям ви че сега не смея да го изпусна от поглед Sad

# 95
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
ето ме и мене набързо да се разпиша да не ви изпусна пак,че много ми се спи.и ние по цял ден мранкаме ,и вечер съм като развалина уж има помощ сега в бг а като се преберем дано положението  е по-добре
цветисорри аз си мислих,че Мишелка си има 2 зъбчета дано бързо да спадне температурата и да избива бързо зъбчето
cuttyдано скоро се поуправиш,май ще е по-добре да посетиш доктора .за млякото аз давах на Вики когато беше бебе с чаша добре се справяше,пробвай все пак е големичък вече,с накрайник не иска ли да пие?
герчиние още сме в бг на 03.10 се пребираме,направо ме размя с това с хляба,ние не ядеме хляб много хахах значи ще сме богати ухх а дано хаха
мимкисчестити ви ходещи крачета
нелинкане се преътиснявай за запека ако сте само на кърма,ние не сме ходили по 5-6 дена но казаха че е нормално но откакто почна да яде твърда храна ака всеки ден
елимного се радвам че правиш толкова добро дело,сигурна съм че твоята кърма ще помогне на няколко бебенца.
danna999добре дошла при нас
zoieзабравих в предишният си пост да напиша колко е красива Ким.
raia07познато ми е това с играта и при нас положението е същото иначе все се сърди и реве
мами давайте съвет не иска да пие вода а е жега тука,обаче си сучи,страх ме е да не се обезводни.въобще взех да се чудя дали някога ще я пропие,като види шишето и почва да реве и да се сърди,блъзка го...какво да правя.кога е нормално да почне да пие вода все пак вече сме почтри на 9 месеца
флъфикакво става с яслата че изпуснах,сорри
booboo's mamaбраво на мъжа ти,и моят помага,дори каза че щял да ми купува подарък за грижите който полагам


# 96
  • Мнения: 2 369
ааа немога да се сдържа да не разпространя този резил http://www.youtube.com/watch?v=wU1Lp7YXpqc  Joy Joy Joy

# 97
  • Мнения: 4
 hahaha hahaha hahaha Мариткеев,те това е класика!Това го гледах поне пет пъти днес и със сълзи съм се смяла,не е истина просто и милата колко разочарована остана като й казаха НЕ!Ох,не мога Joy

# 98
  • Мнения: 2 369
а аз в началото се стреснах като тръгна с тая бойна стъпка.рекох си "мале таа рипа на бой нещо" хахахахаааа....мале ма кЪк се иътресе и падна з акапак на целия кашмер хахахахаааааааа
мама ми каза,че тази вечер е имало още повече смешки и да съм ги търсела утре:)

# 99
  • Мнения: 170
Не упях да ви допрочета, само се разписвам набързо, че никак не съм на кеф. Положението с градината вече излезе извън всякакъв контрол. Оня ден прибирам детето и ми казаха, че е паднал от стола, че се е оттласнал назад и е поднал, текло му е и кръв от носа. На мен направо ми причерня и си грабнах детето и си тръгнах. Като се прибрахме сука и веднага след това повърна 2 пъти и аз изтръпнах, реших, че сигурно има мозъчно сътресение и отидохме до нашия лекар. Той уж го прегледа и каза, че не напипва напуквания на черепа, но че трябва да го наблюдаваме през нощта.
Вчера мъжа ми го закара на градина и историята се промени, сега не бил паднал от стола, ами си бил играл с него и той се катурнал.
Снощи го взехме двамата и ми се обясняваха доста време, че щели да ми се обадят ако било нещо сериозно, че имали чувството, че не им се доверявам и така. Като ми казаха, че са му дали само 30 мл мляко за целия ден, но за сметка на това 2 пълни шишета с вода и аз побеснях. Обясних им, че коремчето му е малко и за него е важно да пие мляко. И директора ми вика, ами другите деца дето са кърмени 6 месеца как не пият. Световна глупост, дали са кърмени или не едно на ръка, мляко трябва да приемат. И сега ни насрочиха час да ходим да обсъдим ситуацията. Развяваха ми някакъв докумен за храненето на детето след 1 година /моето дори не е на година/, в който пише, че трябва да се дават 600 мл вода на ден. Аз попрегледах въпросния документ, ами те дори и него не спазват, не са му дали досега и веднъж месо, понеже не можел да дъвче, ИДИОТИ
Не знам какво да правя, трябва да се подготвя за петък. Ако имате някаква информация за хранене на бебетата, особено на немски, моля ви споделете, че тоя идиот ме пита, откъде си измислям едва ли не, че моето дете трябва да пие мляко.
сори за негативния пост, но ми се насъбра много
Прегръщам ви всички Hug

# 100
  • Мнения: 2 369
оле флъфи,ужас! инфо на немски единствено през гугъл май може д се намери.по фамилните центрове не е баш добро.некакви хвърчащи листове ми даваха като схема преди време.

# 101
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Здравейте мамчета и бонбончета Heart Eyes
Благодаря за честитките за вчера - Ели е вече на 11 месеца, вече почвам да подготвям идеите за рождения и ден.  Peace Все едно вчера беше, а толкова много я чакахме...
Съсъ закъснение Честити рождени дни и месечинки на всички които съм пропуснала, а за историите като имам малко повече време ще напиша и нашата.  Тия дни ми е едно такова никакво затова само ви чета , но не пиша.... ще се оправя всеки има такива моменти в живота си.
Флъфи - направо ми се изправи косата докато те четях, няма ли начин да го приместите другаде? Hug Praynig
Маритке отивам да гледам линкът. Mr. Green
Сега ви оставям, но да знаете че ви чета. Hug Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 490
Ола и от нас Grinning
Честито на месечинковците,които съм пропуснала Hug
   Флъфи, една позната работеше тук в детски градини, но заради такива случаи се отказа. Много ще шикалкавят то е ясно, не искат да поемат отговорност.  Трябва по-скоро да намериш друга градина или на гледачка Peace За кърменето и млякото изобщо има много информаци, че трябва до годинка да е 70 процента от храната, на немски обаче не мога да помогна, с този език така и не се спогодихме Blush
   Марита, нямам думи, голяма простотия, тая надмина и либудибуто Mr. Green

# 103
  • Мнения: 2 369
мимкис,я дай да видя:) аз не съм гледала другите:)

# 104
  • Мнения: 490
Либудибуто е старо,познато и като "кен ли" Joy, беше хит Mr. Greenhttp://www.youtube.com/watch?v=AFqyiquFbPk
Иначе ето и нещо хубаво наистина


   Вдовицата на Андрей Баташов, случайно сме родени на една дата Grinning

Общи условия

Активация на акаунт