Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 133

  • 32 514
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 116
Случайно или пък не съвсем Thinking,  но партньорите на Туба се женят за дъщери на продуценти. Освен това бързо забравят, че са си партнирали с нея и това им е дало благоприятен старт в света на сериалите. Никак не им е лесно на перфекционистите! Wink


Дори, здравей!
Радвам се, че те засичам в темата... Hug

М.Й. го харесвам...но, в случая ми е по-любопитно...какъв е повода , ако визираш-Джансел...
за тази твоя констатация...???

Да не съм пропуснала нещо...  newsm78 ...уж, четох внимателно... Rolling Eyes


п.п. Нормално е, според мен...сега участва в нов проект, сериал...
и вниманието му да е насочено към новите колеги... Thinking




# 16
  • Мнения: 4 535
Марги, към пловдивчанки прибавям и Любчето Grinning
Фенче, още не съм гледала серията, и още се чудя дали да не изчакам  превода newsm78 Пък и тези дни съм на вълната с  любовта на Сабиха и Галиб ...и нещо не ми се бъркат двете любови Grinning  Все още не съм гледала втори сезон, правя затвърждаване на първи с хубавите моменти Joy


Когато се загубиш в превода, става алеле мале. Днес разбрах, че от всичките му сериали Джансел най- много харесвал "ЛП". После прочетох по- спокойно интервюто, и се оказа, че от всички НОВИ предложени му сериали, харесал "ЛП" . Е, малка разлика...ама съществена Joy

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 14:19 от nadine1111

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 18
  • Мнения: 2 116
Да,   ooooh! ...моите извинения към нея... Praynig   Rolling Eyes    bouquet

Любче...честит празник! Hug

# 19
  • Мнения: 0
Марги, към пловдивчанки прибавям и Любчето Grinning
Фенче, още не съм гледала серията, и още се чудя дали да не изчакам  превода newsm78 Пък и тези дни съм на вълната с  любовта на Сабиха и Галиб ...и нещо не ми се бъркат двете любови Grinning  Все още не съм гледала втори сезон, правя затвърждаване на първи с хубавите моменти Joy
Надин, аз бях и все още съм много запленена от Галип и Сабиха.
Химията между тях просто радва очите Heart Eyes
Актьорите в сериала "Любов назаем" са страхотно подбрани - всички без изключение!
----------------------------------------------------------
Назаем от темата за сериала на Онур. Снимка от 1-ви епизод -
Мурат Хан заплашва Онур Сайлак Laughing


Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 14:27 от Fan

# 20
  • Мнения: 1 056
Животът с перфекционист наистина е труден, а Джансел вече 2 пъти с различни думи описва Туба като перфекционистка. Според мен е нормално сега да прави реклама на новия си сериал и затова да говори повече за него. Все пак актьорите разчитат съответния сериал да е работата им през следващите година - две.

# 21
  • Мнения: 4 535
Марги, към пловдивчанки прибавям и Любчето Grinning
Фенче, още не съм гледала серията, и още се чудя дали да не изчакам  превода newsm78 Пък и тези дни съм на вълната с  любовта на Сабиха и Галиб ...и нещо не ми се бъркат двете любови Grinning  Все още не съм гледала втори сезон, правя затвърждаване на първи с хубавите моменти Joy
Надин, аз бях и все още съм много запленена от Галип и Сабиха.
Химията между тях просто радва очите Heart Eyes
Актьорите в сериала "Любов назаем" са страхотно подбрани - всички без изключение!


Ти го препоръча, благодаря за удоволствието! Погледнах ти как си написала името Галип, а аз Галиб след 15 минутен размисъл Joy Та, тези дни мислих за името Мурат. Знам, че е правилно да се пише с "т". Но скоро бях попаднала на някакви списъци на султани, и там името се изписваше с "д". Да не би и двете да са верни?

# 22
  • Мнения: 2 116
...че са си партнирали с нея и това им е дало благоприятен старт в света на сериалите...

Сериала е продукт на колективни умения и способности...

Благоприятният старт на всеки един артист е сбор от много фактори...подходящо време, място, сценарии, колеги...
но, и уменията на артиста да се възползва от всичко това...в най-добрия смисъл... Peace

Имам в предвид Джансел...ЗС...едва ли е старта му в сериалите...че, го опознаха повече и нови зрители...това е факт...но, и друг въпрос... Naughty

Туба и Джансел...пресъздадоха много силни образи на Хасрет и Мурат...и това предполагам е благодарение на двамата..на умението им да се сработят...и тук не малко роля има и екипа...

Да се "присвоява" водещата роля...на единия или другия...на този или онзи...да се "притегля" заслугата...е некоректно...и то, спрямо всеки един...
Да не говорим, че е ненужно...и излишно...

Успеха е налице...защото са работели не само професионално...но и заедно!!!

Така мисля-аз... Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 6 503
След размислите на Надин Hug , за правилното изписване на някои имена, се сетих за един дует - изписван с инициали / навремето казваха че, означавали - без име  newsm78 /, та сега виждам, че и други са мислили по този въпрос  Joy Joy Joy.  Peace
И да ви ги предложа -   BZN - Danse Danse   Hug

# 24
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gönülçelen klibi-Bir damla gözlerimde(Sertap Erener)

# 25
  • Мнения: 3
...че са си партнирали с нея и това им е дало благоприятен старт в света на сериалите...

Сериала е продукт на колективни умения и способности...

Благоприятният старт на всеки един артист е сбор от много фактори...подходящо време, място, сценарии, колеги...
но, и уменията на артиста да се възползва от всичко това...в най-добрия смисъл... Peace

Имам в предвид Джансел...ЗС...едва ли е старта му в сериалите...че, го опознаха повече и нови зрители...това е факт...но, и друг въпрос... Naughty

Туба и Джансел...пресъздадоха много силни образи на Хасрет и Мурат...и това предполагам е благодарение на двамата..на умението им да се сработят...и тук не малко роля има и екипа...

Да се "присвоява" водещата роля...на единия или другия...на този или онзи...да се "притегля" заслугата...е некоректно...и то, спрямо всеки един...
Да не говорим, че е ненужно...и излишно...

Успеха е налице...защото са работели не само професионално...но и заедно!!!

Така мисля-аз... Peace

Благодаря за споделените  мисли! Hug

И все пак в момента арабите се запознават с " Пленителката", респективно ще се заинтересуват от творчеството на Джансел, именно заради интереса към тяхната любимка Туба.

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 15:10 от doriana

# 26
  • Мнения: 2 155
Фенче, аз също като Цвети не искам да коментирам филма без превод. Грешките от Пленителката не искам да ги повтарям. Naughty
Надин, радвам се, че си видяла несъществената разлика.    Laughing  Hug
И аз мисля, че е нормално Джансел да говори за новия си проект, все пак интервюто е заради него, а не за Пленителката. Макар че той отдели еднакво внимание на работата си по останалите проекти, не видях да е пренебрегнал някоя от партньорките си. Отделно много ясно каза, какъв тип жени харесва. За такава като Хасрет не би се оженил.  Joy  Joy  Joy Ами земна зодия е, не огнена  или въздушна.


От интервюто за филма ЛП оставам с впечатление, че миналото и настоящето май че често ще се преплитат в сюжета. Щото в този първи епизод не видях някои моменти, споменати от Джансел. Или с превода ще се изяснят?  newsm78

# 27
  • Мнения: 0
Марги, към пловдивчанки прибавям и Любчето Grinning
Фенче, още не съм гледала серията, и още се чудя дали да не изчакам  превода newsm78 Пък и тези дни съм на вълната с  любовта на Сабиха и Галиб ...и нещо не ми се бъркат двете любови Grinning  Все още не съм гледала втори сезон, правя затвърждаване на първи с хубавите моменти Joy
Надин, аз бях и все още съм много запленена от Галип и Сабиха.
Химията между тях просто радва очите Heart Eyes
Актьорите в сериала "Любов назаем" са страхотно подбрани - всички без изключение!


Ти го препоръча, благодаря за удоволствието! Погледнах ти как си написала името Галип, а аз Галиб след 15 минутен размисъл Joy Та, тези дни мислих за името Мурат. Знам, че е правилно да се пише с "т". Но скоро бях попаднала на някакви списъци на султани, и там името се изписваше с "д". Да не би и двете да са верни?
Забравила съм, че съм го препоръчала, но се радвам, ако ти е харесал Hug
Галип се пише с "п" накрая. Поне в турските сайтове така го изписват Rolling Eyes
За Мурат и Мурад също мисля, че правилното е първото -"Т" накрая,
въпреки, че и аз срещам в англ. и бълг. Уикипедия написано името на султаните с "Д".
В турската Vikipedi обаче, като напишеш султан Мурад и подава резултати за султан Мурат. Rolling Eyes
Може би в турската Уикипедия да е вярно или пък се среща и по двата начина newsm78
Трябва да попитам, за да ти отговоря по-точно за тези султани, което ще стане довечера.

# 28
  • Мнения: 4 535


Чопнах го Онурчо да си похапва тортичка по време на "Аси" Joy



От новият сериал

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 15:02 от nadine1111

# 29
  • Мнения: 2 195
Ринка, добре заварила в темата на сините приказки!
Най-любимият ми цвят е синьото, но единственото, което ми идва на ум е: Всичко хубаво на този свят е синьо! За съжаление не намерих едноименната песен на М.Николова, затова ви поздравявам с една друга нейна песен - един много познат жест (е, аз поне все още си го спомнян Wink)  на един наистина голям Любимец:



Ех, ако Мерджан и Серкан бяха откраднали някои идеи от филма и бяха купили свирка на Левент и сие, ПС щеше да заприлича на футбулна среща... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт