Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 133

  • 32 566
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, напълно съм наясно  Peace, че коментарите за новите сериали ще са корено различни от тези за ЗС, та ние не сме запленени все още, както беше с него / въпреки че не съм участвала в дискусиите, то поне ги следях  Blush /.
А и запленяването все още ме държи, защото все ми се случва да откривам неща, във филми или музика, които да ме подсещат за ЗС и моите любимци.  Hug
Ето тази вечер Феликс Грей, ми напомни за Джансел / с трапчинката и двата предни зъба  #Crazy/, а сега открих че - пее и за Циганка  hahaha



Да вземат по-бързо да излизат преводите, че newsm78 май съвсем ще се побъркам от очакване ! Joy Joy Joy

# 721
  • Мнения: 4 535


Вече си поставих нощния крем и краставички на очите, за да са отморени за утре...и ви казвам ЛЕКА НОЩ! Joy Joy Joy

# 722
  • Мнения: 2 116
Цвети, друга ми беше мисълта... Rolling Eyes  Hug

Един калпазанин... Wink...ама нали съм на еп. 4...и съм и "обективна"...  hahaha Joy



Не съм го срещала в други сериали... newsm78

# 723
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Лека нощ, Надин !  Hug
Но след тази снимка,  Joy пък моят сън - напълно избяга  ooooh! , сега  newsm78 май ще правя компания на Марги в нощните раздумки / ако и тя желае, де  Blush / !  Peace
Марги - един клип за да съм "в крак", с теб и сериите, които следиш  Hug :

# 724
  • Мнения: 2 116
Цвети, за мен "Невъзможно е без теб"...е следвашият сериал, който събужда мислите и коментарите ми...по начина, който го правя с ЗС...
Обаче...и запленяването ми не е отслабнало...ни най-малко... Peace Laughing
Още повече, че двата сериала разглеждат различни теми...макар и в един момент да ги обединява...именно самото разбиране, съпреживяване и съпричастност към образите и историята им...
В темата  му, съм си намерила дружки...дето пишат повече и от мен... Peace
Сериала беше вчера вечер, няма превод...а, ако знаеш какви обстойни коментари има...
именно по сериала и сюжета... Peace Laughing
Не съм сигурна дали има такъв нов сериал...при цялото ми уважение, към останалите... Hug

Тема за раздумка... Laughing

Защо реагира така Бурхан...като видя ножицата до косите на Хасрет...според теб?

п.п. Клипчето е супер...това е Кърач, нали?

# 725
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Да, Марги - Кърач е .  Peace
А, за реакцията на Бурхан, мисля че се дължеше най-вече на това, че косата на Хасрет му напомня за тази на майка и. И след като е загубил жената, която е обичал - то поне така, пази спомена за нея !
Сега за "Невъзможно е без теб", погледнах и него снощи, долу-горе разбрах за какво става дума, но не съм много ентусиазирана - не, защото не ми е харесал, а повече заради самата идея на филма / с болното дете /.  Hug

# 726
  • Мнения: 2 116
Цвети, идва последната страница на темата...отивам да намеря хубав колаж за финал...
Сложи хубавото  клипче-подаръка...да приключим с красота ...
поредната тема на сериала носещ ни толкова усмивки и настроение...на сериала, които ни събра заедно... Hug


# 727
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 728
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, нали си го обичам  Heart Eyes - изобщо няма да чакам втора покана и изпълнявам заявката ти на момента !  Hug

# 729
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gonulcelen - We could be the same - Manga

# 730
  • Мнения: 2 116
Ванчето е сложила Туба...става, за финал и клипчето...
е,  на такъв сериал и такава тема...това се полага...красота... Peace Hug

# 731
  • Разград
  • Мнения: 8 243
tarkan op

# 732
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги, то за нашата приказка  Heart Eyes - красоти, има много ... !  Hug

# 733
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Gonulcelen Hoscakal

# 734
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт