Отговори
# 15
  • Мнения: 92
Честита ни нова тема !Браво Ренка!
Стиснати палчета за Тара , Евитка и Валери!
Честито на Кокетка , Джадед и Титолина!МНого да ви радват бебоците!
Браво PipiLangstrumpf !Честито ти бебчо  и на теб!
Хайде Варна предложих среща утре или вдругиден запишете се в темата че миналата седмица пропуснахме!  Mr. Green
пп Опп пропуснах Честит рожден ден на Ярослава и тука! Да си жива и здрава !

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 16:07 от Милен_ка

# 16
  • Мнения: 3 743
Titolina, много се радвам, че най-накрая се появи твоята дългоочаквана бебка. Много щастие в семейството Hug Hug Hug.
PipiLangstrumpf, честито за щастливата развръзка   bouquet

Валери, Евита, стиснати палци и от мен Praynig.
За "коментарите" пожелавам на всеки, такова раждане, каквото му се иска Peace Така и не разбрах какво толкова засегнах "любителите" на обезболеното вагинално раждане, но здраве да е, явно хормоните идват в повече Peace Все пак не виждам нищо лошо в правото на избор в такъв момент, особено когато не е толкова трудно да се осигури на желаещите го Wink

Мишчицата Hug

# 17
  • Мнения: 0
Да се запиша и аз да ви следя.
На всички мами ЧЕСТИТО! smile3522 smile3525 Да са им живи и здрави рожбичките и да им носят много радостни и щастливи мигове.
На всички които още чакаме големия ден, стискам палци и пожелавам късмет всичко да мине лесно и бързо... newsm10
Прекрасен ден на всички... sun

# 18
  • Мнения: 0
Честито на всички новообебили се мамчета. Нека техните сладурчета растат много здрави и щастливи![/b]

Моля, ако имате информация за някоя мама, и не съм я включила на първа страничка или съм допуснала грешка, пишете на ЛС Simple Smile

# 19
  • Мнения: 25
честито на всички обебили се Simple Smile))
като ви чета как нямате търпение вече си мисля, че съм много сбъркана  Twisted Evil изобщо не искам да раждам и се ужасявам, че всеки ден може да се случи събитието, не съм подготвена, умирам от страх  Twisted Evil знам, че трябва да мине, но всеки ден се моля да не е точно сега, не знам какво очаквам  Laughing в четвъртък сме на преглед .. дано устискам до тогава  Laughing

# 20
  • Мнения: 2
Titolonka,PipiLangstrumpf-ЧЕСТИТИ ВИ БЕБЕНЦА Hug Hug Hug
РЕНКАмного хубава темичка Hug Hug
Валери,Евитка едни палчета и от мен  Praynig Praynig PraynigДано скоро се радвате на дечицата си.

# 21
  • Мнения: 5 940
Titolonka,PipiLangstrumpf, честити бебчета Hug
При мен нещата след вашите стиснати палци са много по-добре. Записът беше прекрасен сутринта, дано да е така и вечерта Praynig
Нямам още  признаци за раждане.
Видях се днес с Тара и Диди и добре си поговорихме. Тара може и скоро да ни изненада Simple Smile.
Кокетка, от тях  също разбрах, че вашия доктор е дежурен.
Сега  само остава и да почнем да раждаме Simple Smile

# 22
  • Мнения: 644
При мен нещата след вашите стиснати палци са много по-добре. Записът беше прекрасен сутринта, дано да е така и вечерта Praynig
Нямам още  признаци за раждане.
Видях се днес с Тара и Диди и добре си поговорихме. Тара може и скоро да ни изненада Simple Smile.
Кокетка, от тях  също разбрах, че вашия доктор е дежурен.
Сега  само остава и да почнем да раждаме Simple Smile

Всичко ще е наред  Praynig Hug

# 23
  • Мнения: 68
валери много се радвам за теб,хайде скоро и ти ще се срещтнеш с твоето момченце,стискам още палчета Praynig

да се запиша и аз в новата темичка,да я напълним с бебенца Hug

# 24
  • Мнения: 41
Още ли нямаме вести от Евитка?! Цял ден чакам, нещо взех да се притеснявам за нея- дано всичко е наред и просто да си почива и да няма време да ни извести с хубавата вест! Стискам палци всичко да е наред  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 50
Zapis I ot men da sledia hubavte novini. Stiskam palci na Evitka

# 26
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен  Hug
Новата ни темичка е страхотна, както винаги.
Честито на Титолина и PipiLangstrumpf - да са ви живи и здрави бебчетата  Hug  Hug
Стискам палци на Евитка и Тара  Hug  Hug
Лека вечер.

# 27
  • Мнения: 576
Хайде записче и от мен в прекрасната ни нова темичка   bouquet Нека я напълним само чудесни новини за здрави бебчета, усмихнати майки и никакви притеснения и болежки.... или почти никакви.
Момичета, отдавна се каня да попитам: На какво мнение сте относно ваксинациите ?
Стискам палци на всички, на които им предстои най- прекрасната среща в близките дни  Heart Eyes Аз през нощта имах зацапване след ВЦ и бях решила, че момента е дошъл. Хвана ме шубето и не можах да заспя 2 часа след това, като непрекъснато се услушвах за други индикации - контракции, болки и т.н., но... нищо. Днес съм повече от добре и явно няма да е сега момента. Не знам дали съм споменавала, но на 15-и имам държавен изпит и много ми се искаше да успея да се явя, но нищо не зависи от мен - когато си е решил малкия мъж - тогава !
Прекрасна вечер на всички !

# 28
  • Мнения: 3
Здравейте, честити нови бебчета - да са живи и здрави, много щастливи и с много късмет. А на мамите бързо възстановяване Simple Smile.
Браво и за новата темичка, както винаги е страхотна.
Стискам много силни палчета на мамите, които може би в момента раждат или ще родят днес или утре  Praynig.
При нас все още положението си е в застои и както гледам май малката няма никакво намерение да се ражда скоро и явно е решила да тормози майка си до последно  hahaha, ама ще си търпя пък дано да ме изненада и да се смили над мен.
Хайде мамчета, след малкото дъждец който поваля и малко разхлади тази вечер ще се спи по добре  Laughing.Лека и спокойна вечер на всички ви.

# 29
  • Мнения: 21
Zapisvam se, za da sledia za novini za Evita.
Az sum gore-dolu dobre, no za bolki i vuzstanoviavane niama da govoria sega, malkata shushka si zaslujava vsichko. Niamam turpenie da doide utre i da mi ia dadat.

Общи условия

Активация на акаунт