КГБ = Клуб на Готините Баби - 114

  • 36 984
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 3
Здравейте момичета.
Сончето днес качи снимки на бебока, та ще се опитам да пусна линк, дано успея да ви ги покажа, че като една новоизлюпена баба, много се гордея - та нали нашето гардже е най-хубаво!
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1504889718742&set=a.1 … 249158&type=1
Иначе започваме да влизаме в час - най вече ние, то бебочко си знае работата.
Сега е нахранен, сготвих и ще се опитам са върна назад, да попрочета и да видя какво се случва при вас, че последните няколко дни абсалютно не съм адекватна.

# 76
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яна , да ви е жив и здрав!  Hug
Сладурче малко , прилича на Сончето май.  Grinning

Бабет , при всички май е така - един ден ок , друг на терсене.  Mr. Green

Джили , колко толкова , нали е за децата. Дано да е истински , ако е и захаросан
няма съмнение , че е такъв. Наще поне мин. год. така го продаваха за да не се съмняват
незапознатите , че гледат пчели и е техен меда.  Peace

Маринка , не е зле 30 рубли , руснаците завладяха света.  Peace
Тук е пълно с братушки и не са под наем , а собственици на не един апартамен и къща.  Grinning
Понякога се чуда дали съм в Каталуния или в Русия.  Mr. Green

# 77
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 540
Джили, и аз си купувам мед от производител, компотен буркан от старите за 7 лв. Медът е чист и много ароматен, предпочитам акациевия мед.

Яна, линковете не  ми отварят снимките и не мога да ги разгледам ... newsm78 newsm78 newsm78

# 78
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Яна , ако позволиш да прехвърля ли снимките в нашия албум?  Rolling Eyes
Така всички момичета ще могат да видят най-малкото внуче.  Hug

# 79
  • Мнения: 2 099

Детето имаше първи урок по плуване с един батко и е много доволно. Скача на батут, пързалки, люлки.
Здравче, аз съм за НОЩНИТЕ забавления. Давай да посетим целокупно Суингинг хол. На мен много ми допада.  Heart Eyes


Маринка, поздрав на Костенец! Пак ще дойда на онова хотелче, помни ми думата! Кажи, моля те къде такива малчовци като моя може да се даде за плуване и някакъв спорт? 2 г. 8 месеца? Много ти благодаря цунк на Влади, деди и щерката-красавица!

# 80
  • Мнения: 2 099
Леле, Жабче, какви са ти красавцииии!!!
Тутулинче, да се явиш най-после ура!
Да живее Габрово!
 bg

# 81
  • София
  • Мнения: 4 179
Сега се прибирам. Чукнах си 3 яйца за вечеря, но първо да ви видя. Много сте активни днес - браво, браво и добре завърнали се.  Hug Hug Hug
Сега си сипвам бирацията /ще се опиянча/ и после ще чета пак. Ако не ме събори като снощи.

# 82
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Джили, тя Жабка ти е писала,но да ти кажа и аз: истинският мед се захаросва! Купи направо захаросан - независимо какъв е.После можеш да го затоплиш леко и той се отпуска.Ако не се захаросва или е много млад (вчерашен), или е пълен с глюкоза за повече количество.
Адашке, и на мен не ми се отварят! Но ще вляза във Фейса и ще опитам да ги видя.
Абе я да продължа малко темата за фризерите и като пълен профан да питам: какви кесийки ползвате? Има ли специални за фризер! И с какво ги връзвате?

# 83
  • София
  • Мнения: 16 212
Тук съм вече.
Яна, видях бебчо, много е сладък. Пу-пу, искам и аз такова кукленце.
За меда - нищо не знам. Купувам от магазина по 1 малко бурканче и седи вече близо година.
Янке, вчера сложих линк към темата за зимнина във фризер. Там може да има и други интересни предложения. Иначе аз слагам в обикновенни пликчета от магазина. Има 1 прозрачни, много тънки, в тях купуваме плод-зеленчук. Иначе продават и пликчета от горе с 2 по-твърди лентички.
Пълниш и натискаш, запечатва се. Може би ги има в домашни потреби или в Левчето.
Марина, да не сте били в  Германи с ваучер? Те имат доста комбинирани оферти - разкрасяване за мама/баба/ + игра за децата. Но нещо им е трудно да задържат фризьорки и маникюристки. Иначе плащат добре, но там почти няма работа. Обикновено се оправдават със спряла вода или ток.
Здравке, за плуването на Йо-йо може да провериш в басейна на Дианабад. Там има закрит и знам, че обучават деца. Но от колко години - нямам понятие.
У нас - нищо ново. Аненце е на работа, Пламен също. Той нещо май се разболява днес, дано не го хване грипа. Настръхва ми косата от болен мъж - като кихне и вече ще мре.
Светле, Фурия, къде сте?
 

# 84
  • София
  • Мнения: 4 179

Абе я да продължа малко темата за фризерите и като пълен профан да питам: какви кесийки ползвате? Има ли специални за фризер! И с какво ги връзвате?

Аз купувам на Фино-за фризер /пише го/. Те си имат вързалки в кутията.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 3
Цитат
Яна , ако позволиш да прехвърля ли снимките в нашия албум? 
Така всички момичета ще могат да видят най-малкото внуче. 

Жабка, ще ти бъда благодарна!!!

# 86
  • Мнения: 7 480
             Ей,мЪ на и мен!Наработила се цял ден с две групи наведнъж,справила се с бабата,като Римарче хапнала 3 яйця на очи - почти сурови както вика дедито,че не ми се ядеше друго и най-вече капнала като зряла куша.Само дето все още се крепя на стола пред компа! Mr. Green
             Яна,най-малкия внучо не го видях,че пише временно недостъпен матРиал.Явно Сончето го е затворила.Друга причина не виждам. newsm78
             Бабет,драго ме е да те видя пак и .....каквото решиш това пиши,ама не им се връзвай на младите - където искат там да се настаняват.Аз очаквах да си открила вече "лесното чистене",ама ще се въоръжа с търпение и ....продължавам да чакам наготово! Wink
             djily,за меда - само чистия мед се захаросва.Всичко друго е кръщавано и само името му е мед.12 лв си е направо скъпо,а и ако няма гаранция за качеството по-добре търси на друго място.
             Здравче,запиши ЙО-то в басейна "Спартак" до южния парк.Там взимат и още по-малки бебета.Мими ходи от две годишна и сме много доволни от треньорите.Единият отиде при Мазнейковите та сега сме с другия и жена му.
             Щях да пиша още,ама ....ще падна от стола! Embarassed
             Лека и спокойна вечер и нощ на всички!

# 87
  • Мнения: 3
Ето ме и мен,бяхме навън досега,че пак много топло при нас,ама имам едни съседи  малко мургави и си хванали жива музика и не се стои -една и съща песен-някакво милионерче така ми се наби в главата че чак си я тананикам EmbarassedСега затворих всичко да не се чува ,но точно МИЛИОНЕРЧЕ най се чува LaughingВесели хора ,ама понякога писва.
Айша,мъжете наистина не могат да траят май на болка,какво ли биха правили  ако раждаха newsm78,нямаше да се стои край тях сигурно.
Момичета,ако някои иска да ме види имам профил във фейсбук-денка кръстева  съм,много  ще се радвам ако някои ми прати покана за приятелство.Сега ви пожелавам лека и спокойна вечер и дано е по хладен утрешния ден,че ми омръзнаха жегите Stop

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Който не е видял най-малкото внуче
да го види в нашия албум. Качих снимките.  Peace

# 89
  • Мнения: 77

Прибрах се от концерта още в 12.30 ч., но нямахме Интернет.
Такава скука скоро не съм преживявала! Mr. Green
Обадихме се в офиса, добре че дойдоха две момчета, търсиха, ровичкаха, хеле намериха повредата, смениха рутера и вече сме с Интернет!
Дано не ни прави мизерии!

Днес бяхме на общоградски празник по случай Деня на Съединението.
Нали сме "втора младост-трета възраст", нашия празник може и да е "след байряма"!!!
Концерта беше от пенсионерски хорове за стари градски песни и фолклорни състави.
Добре мина, видяхме се всички набори по клубовете дето пеем, после са ходили на почерпка, ама аз се прибрах, че на дядо Стефчо много ще му дойдат трима послушни внука.

Маринче, честита ти нова работа! Heart Eyes Да е лека и платена! thumbsup

Яна, и аз не можах да видя внучето ти, както при Дидия, няма достъп.
Ще почакам Жабчето да качи снимките в албума! Heart Eyes

И ние не сме много по меда, но свата, на Бори пра-дядо му е производител и ни дава човека.
Давал ни е и акациев и липов, като постои винаги се захаросва.
Не съм питала на каква цена го продава.

След обяд, като нямаше Интернет си поспах, та не знам кога ще ми дойде дрямката! newsm78

Казвам на лягащите
 Л   Е   К   А       Н   О   Щ !, но ще съм на близо!

Общи условия

Активация на акаунт