Сватба в Бургас

  • 56 382
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Може, разбира се, стига да си намериш ресторант, който да е свободен за датата.

# 61
  • Мнения: 139
И според мен може Simple Smile. Ние сме жив пример ние го решихме април защото аз много мрънках, но организацията сме я почнали от преди месец и то не си даваме много зор. Къде мислите да ви е сватбата.

# 62
  • Мнения: 550
За датите които искаме всички ресторанти които харесахме са заети  Sad Искам да е в Приморец, но там първата дата която ни устройва е ноемви, а тогава е студено. Мисля, че няма да стане за този сезон  Crossing Arms

# 63
  • Мнения: 139
Потърсете друг ресторант Simple Smile

# 64
  • Мнения: 550
Има една свободна събота на октомври, но в хотел Аква, а не искам просто да се оженим някъде. Искам да е специален ден и всичко което сме си намислили да се получи. Ще видим, за сега се информирам и ако случайно някой в Приморец се откаже ще се женим  Mr. Green


Нати вие къде ще се жените?

# 65
  • Мнения: 139
Не знам аз не бях набелязала точен ресторант. Първо даже записахме дата и тогава тръгнахме за ресторанти и то се оказа точно този, който съм си мислила, че би се получила хубава морска сватба Simple Smile

# 66
  • Мнения: 150
Здравейте, знаете ли козметичка и гримьорка, която да ходи по домовете?

# 67
  • Мнения: 17
за какво ти е козметик в къщи ???
За гримьорка мога да помогна . В неделя се връщам  в Бургас и ще ти пиша координати Wink .
Иначе за козметичка ....

# 68
  • Мнения: 150
за какво ти е козметик в къщи ???
За гримьорка мога да помогна . В неделя се връщам  в Бургас и ще ти пиша координати Wink .
Иначе за козметичка ....


Да, като се замисля по-скоро гримьорка ми трябва. А знаете ли на какво цени работи?

# 69
  • Мнения: 150
Здравейте, знаете ли къде в Бургас се провеждат уроци за първи танц?

# 70
  • Мнения: 388
Попитай в студио Сътворение - преди време имаха

# 71
  • Мнения: 256
Здравейте, знаете ли козметичка и гримьорка, която да ходи по домовете?
за коя дата ти трябва мога да ти препоръчам моята гримьорка  ,пиши на лични

# 72
  • Мнения: 2 836
Здравейте, дами
Някоя от Вас да си е правила сватба в ресторант в Созопол/ Несебър / Влас ?

( за Бургас голям избор няма покрай морето - само "Нептун" и "Приморец" )

# 73
  • Мнения: 814
Аз имам позната ,чиято сватба беше в "Роял касъл"/Елените .Много красиво,страхотна сватба,основно заради обстановката на хотела. Peace

# 74
  • Мнения: 6
Здравейте на всички. Искаме само подпис със свидетели, в делничен ден. Наистина ли се записваш цял месец по-рано? Ще бъдем в България две седмици, едната в Бургас. Има ли как да станат нещата по-бързо?

Общи условия

Активация на акаунт