90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 150

  • 35 835
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Закуската по принцип си я пропускам,а вечерята не може ли да се замести,понеже ми се хапваше нещо лекичко.. Thinking

# 16
  • Шумен
  • Мнения: 156
да не ви изгубя Hug

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Стартирам отново  Praynig

1 ден
З: 1 праскова
О: 3 печени чушки със сирене
В: салата от домат, печена чушка с кисело мляко и сирене

2ч във фитнеса

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 9 713
Закуската по принцип си я пропускам,а вечерята не може ли да се замести,понеже ми се хапваше нещо лекичко.. Thinking

Закуската НЕ СЕ ПРОПУСКА. Задвижва метаболизма. За вечеря - замести с нещо по-лекичко, но да е режимно. Например салата с малко сирене. Плодове за вечеря само в плодов ден.
Спокойно можеш да започнеш утре, но съвсем режимно.

# 19
  • Мнения: 5 435
Честита нова тема на всички!  bouquet

За протокола съм в почивка! Реших да си направя една четворка да видя какъв ще е резултатът! Днес съм на варива: З: праскови и кафе, О: картофи на фурна и салата от краставици, В: като обяда, само че салатата ще е и с доматки!

Хубава вечер и много минуси в новата тема!

# 20
  • Мнения: 0
Утре-ново начало! Grinning благодаря за съветите!

# 21
  • Мнения: 40
Днес - плодов, закуска - банан, обяд - праскова, вечеря - диня

# 22
# 23
  • Мнения: 904
Здравейте и от мен!
Като повод да се запиша, ще споделя информацията, че за 1 месец /навършен вчера/ съм свалила
4 кг, 7 см от талията, 5 см от ханша, 5 см от бедрото. За мен си е супер, остават ми още 4 кг до целта, но предполагам, че ако се движа с тези темпове ще постигна и по- добри резултати.
Поздравления за всички, които мотивират останалите, като ни дават възможност да разгледаме снимките им. Особено ме впечатли Norra.

# 24
  • Мнения: 13 770
Ето го и новият палантон-пола

http://avgustinki.snimka.bg...

Въобще не знаеш как да позираш Laughing Ми чУпни малко стойка, де, вИрни крак да видим панталона Wink Сега трябва на сляпо доверие да караме Joy

Хубав е!

--------------
За повече от седмица едва -1 кг Tired
Да не се чудите като ми писне и се откажа Crossing Arms

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 21:04 от птица

# 25
  • Мнения: 164
Санитка, много си красива, браво   bouquet
Аз ще рестартна с диетата от другата седмица, че почивните дни хич не ми влияят добре  ooooh! А и един детокс ще направя.
Успехи и много минуси!

# 26
  • Мнения: 685
 Hug
Идвам в новата тема, за да не ви изпусна.
Видях и снимките, браво!  Party

# 27
  • София
  • Мнения: 12 554
Ето го и новият палантон-пола

http://avgustinki.snimka.bg...

Въобще не знаеш как да позираш Laughing Ми чУпни малко стойка, де, вИрни крак да видим панталона Wink Сега трябва на сляпо доверие да караме Joy

Хубав е!

--------------
За повече от седмица едва -1 кг Tired
Да не се чудите като ми писне и се откажа Crossing Arms

Ще се откажеш, ама ще извадя бухалките  Mr. Green

Аз чупки не правя.  Wink

# 28
  • Мнения: 1 517
Нана честито панталонче от мен. Изглеждаш супер Hug

# 29
  • Мнения: 0
Нана,а трябва да правиш чупки...След тези 50 свалени кила...Ако аз сваля толкоз,не чупки,ами на челна стойка ще ви се покажа  Wink Добра е шивачката,хубаво ти стои.Супер!
Днес съм на протеини,ама погълнах доста солидно количество.На вечеря изобщо не бях гладна,ама ядох...да не изневерявам на законите на режима Twisted Evil Утре кантара може да ме накаже,ама сега плюс минус 1 кило хич не го броя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт