90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 150

  • 35 876
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 517
Руми добре завърнала се Simple Smile Изглеждаш супер и се радвам, че си прекарала хубаво Simple Smile
Ламаринка как си днес?Аз намалих плюса на 450 Sad ама още не съм доволна. Мразя го тази период с МЦ то остави кг-мите, ами и по лицето ми се личи, абе ужас! Отивам да се наливам с вода Mr. Green

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
май ви позагубих! влизам в ритъм! днес плодов!
дотук 2 кила задържани 8 ден! бавно си  е при мене! аз две години спортувах и се опитвах да слабея и не стана! ако го излъжа сега  метаболизма ще е 4удо!
за днес: з пъпеш
останалото е плодове, праскови и още нещо ,което отивам да купя от пазара!
ако сте в цикъл ,след него имали надежда да се зарадвам на някое -?  newsm78
леко диетуване!  bouquet

# 77
  • Мнения: 50
Здравейте, мадами!
След празниците и леко прегрешение съм -700гр. Надявам се, че до водния ми ден на 19-ти ще успея и аз да вляза в 6-ците.
З - 2 сини сливи
О - пилешка яхнийка и доматена салатка
В - повтаряме обяда

Желая ви лек и режимен ден с много минусчета!   Hug

# 78
  • Мнения: 1 525
Аз днес съм в най-трудния си ден - бобов.
За сега свеждам избора си до китайски ориз.

# 79
  • Мнения: 57
Привет мацките  Hug
За днес менюто ми е ммм.. чудничко - гОла вОда  Mr. Green
А готвя  такава вкусна манджа за мъжо и детето и само се облизвам,ноо.. няма как  Wink
утре ще се отчета с мерки и теглилки  Peace
Хубав и минусов  Hug

# 80
  • Мнения: 0
Здравейте  Simple Smile Дано да приемате гости. Аз съм новичка в сайта и съм решила да спазвам 90-дневната диета.Но тъй като сама не мога и все прегрешавам,ще пиша тук,за да се надъхвам от вас Simple Smile И така,днес ми е първи ден(белтъчен).Менюто е:закуска-банан,обяд-скумрия със салата домати и краставици и на вечеря същото,като отново почвам да правя упражненията на модела Джордан,които имат ефект при мен.С тях от 68кг.станах 59,обаче спрях да свалям и пак почнах да си ям като преди.Сега целта е около 50кг.Ако има някакви грешки в менюто,моля да ги поправите Simple Smile

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Здравейте и от мен!
Днес 5 ден-белтъчен !
закуска: 2 страхотни ябълки
обяд:2 кюфтета със салата!
вечеря-същото!

Само да ви питам -качих се днес на кантара и се оказа,че съм свалила 1 кг.Не е ли много за 4 дни на диета  newsm78 А кантара ми е на 100 % точен !

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 9 761
Само да ви питам -качих се днес на кантара и се оказа,че съм свалила 1 кг.Не е ли много за 4 дни на диета  newsm78 А кантара ми е на 100 % точен !

Не, не е много. Това в голямата си част е изхвърлена задържана вода, а не стопени мазнини. Нормално е в началото да сваляш по повече, после нещата се уравновесяват.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Само да ви питам -качих се днес на кантара и се оказа,че съм свалила 1 кг.Не е ли много за 4 дни на диета  newsm78 А кантара ми е на 100 % точен !

Не, не е много. Това в голямата си част е изхвърлена задържана вода, а не стопени мазнини. Нормално е в началото да сваляш по повече, после нещата се уравновесяват.

явно и аз съм така - изхвърлила съм вода
че се зачудих как толкова бързо за 6 дена ще сваля цял кг
а и се чувствам по лека и не подута а по принцип съм склонна да задържам вода

# 84
  • Мнения: 422
Руми, много е хубава Турция. Аз живея в Измир и Истанбул ми е доста далеч. Аз също много искам да се разходя из него. Тукашните хора примират като се каже Истанбул, по го уважават от Анкара. А колкото до изкушенията от към храна има много. Аз опитах доста неща като дойдохме, та сега нищо не ме изкушава. А храната им е вкусна, защото всичко е истинско. Зеленчуците са с вкус като от градината на баба. А пазарите им са отрупани с плодове и зеленчуци, изобилие от листни зеленчуци. Целогодишно има достъпни пресни такива. Като отида на пазара по два пъти тичам до колата с чантите.

Ниночка, благодаря ти мила, знам че ми се искат чудеса, а те няма как да станат на момента, но това биене на едно място ме побърква. На мен толкова ми трябват 10 кг. Тази седмица ще сменя малко тактиката да видим да ли ще даде резултат. Наревах се, успокоих се и отново мотивирана към заветната цел.

Сатинка, много си лъчезарна, успех с дипломирането. Много се радвам на упоритостта ти.

Нана, дай душко адрес и кажи кога няма да обличаш пола панталона и съответно няма да си в къщи, че аз нямам такъв.  Wink

# 85
  • София
  • Мнения: 12 568

Нана, дай душко адрес и кажи кога няма да обличаш пола панталона и съответно няма да си в къщи, че аз нямам такъв.  Wink

Хахахах, ще ти поръчам нов срещу една седмица в Измир  hahaha

Дотук плодовия ден се осъществи в следния вариант

з- 1 праскова и кафе
о - 2 банана и 30 грама ядки

# 86
  • Варна
  • Мнения: 336
Здравейте момичета Hug
Присъединявам се към вас, няма на къде  Mr. Green Обаче започвам от утре, за днес нямам подготовка.
Поразгледах таблицата с данните, какво означава един цикъл? Това са три месеца или....?

# 87
  • Мнения: 4 393
Днес ми е 7-ми ден, въглехидрати. За закуска хапнах грозде, сега се чудя за обяд какво ще е, за вечеря съм си взела сладолед.
Чувствам се много добре, въпреки че не се меря нарочно, за да не се депресирам колко кг. съм качила последния месец, ще се меря чак след първия воден.

# 88
  • Пловдив
  • Мнения: 9 761
Здравейте момичета Hug
Присъединявам се към вас, няма на къде  Mr. Green Обаче започвам от утре, за днес нямам подготовка.
Поразгледах таблицата с данните, какво означава един цикъл? Това са три месеца или....?

Един цикъл е 29 дена - от началото до първи воден ден е първи цикъл, в трите месеца са три цикъла според водните дни. Надявам се да ти е станало ясно. А на трите месеци им казваме едно завъртане  Laughing

# 89
  • Мнения: 0
Здравейте момичета Hug
Присъединявам се към вас, няма на къде  Mr. Green Обаче започвам от утре, за днес нямам подготовка.
Поразгледах таблицата с данните, какво означава един цикъл? Това са три месеца или....?
Ами значи ти ще си горе-долу с мен,но аз започнах от днес.Добре,че има още една новобранка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт