Защо се разделихте със съпрузите си? (втора част)

  • 4 534
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И бабите или някой друг никога не са отменяли
майка ти дори и за час?А на ясла и детска градина
ходили ли сте?Ако не,питала ли си се какво й е
било на майка ти постоянно сама с 2 деца?
Аз искам по възможност да си гледам детето
поне още 1 година преди да го пусна на
ясла или градина,за да издържа обаче и
психически,и физически от време на време трябва
някой да ми помага.
Пояснявам,че майка ми работи,къщата е далече и
нямаше начин тя да идва да помага и после да
пътува 1 час обратно.  
Цитат
а и така сам възпитана,да се справям във всяка една ситуация)
Ако наистина можеш да се справиш с всяка
ситуация ти си  Super megan79 значи можеш
и знаеш всичко-какво търсиш тогава тук? newsm78
Всичко хубаво и леко бременеене! Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 559
ти си  Super megan79 значи можеш
и знаеш всичко-какво търсиш тогава тук? newsm78
Ще ти отговоря съвсем искрено на този въпрос.Влизам в форума на самотните родители,за да видя как се чувствате,какво мислите за бъдещите жени на мъжете си,или за мъжете си...
За жалост виждам същата омраза,каквато изпитва бившата жена на приятеля ми към мен..Преди е сажелявах,за много неща,но сега с рака на сърцето казвам,че определено в техния случаи,и аз ако бях на мястото на приятеля си ,и аз бих е изоставил.Та така ,може би търся отговори на някои въпроси ,които си задавам..но освен омраза,май нищо друго не намирам..
Поздрави на всички ви

# 17
  • Мнения: 1 023
аз пък не виждам смисъла от тая тема.
още пове4е от втора част на такава тема.
минало бешело.
кво се връщате назад и ровоте, ровите?! кво ще намерите? кво искате да чуете? -
съжаления, разкаяния, възмездие?! - глупости.
не се получило, има ли да се дъвче повече. направили сте възможното и невъзможното - пак не се е получило.
ами забравете бе!
погребете ги!
пълна ампутация на миналото и давайте напред.
ако не можете да изрежете до здраво, то приемете че нещатата са такива каквито са и локализирайте болката. стига с тая зараза.
а и също стига с това ква била новата и има ли е нова или обратното ква била старата и що така бе миме?!
всичко което знаете е субективно и избирателно. при това не вашето субективно. пък ако поддържате отношения с бившия и некак си няма как да го "умъртвите" и оплачете, ама спрете да се настройвате срещу тея жени, те кво са виновни че вие сте "скандалджийки, кучки, курви, егоистки, прости и елементарни или въоще долна класа и грешка в живота" - на който както му представят нещата.
тя вярата до време, докат не ти опре яйцето до собствения гъз, ма нейсе.
ае, стига толкова. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
щото идват празници.

милк - не разбира що за форма на мазохозъм е това. #Cussing out Wink

# 18
  • Мнения: 2 863
аз пък не виждам смисъла от тая тема.
още пове4е от втора част на такава тема.
минало бешело.
кво се връщате назад и ровоте, ровите?! кво ще намерите? кво искате да чуете? -
съжаления, разкаяния, възмездие?! - глупости.
не се получило, има ли да се дъвче повече. направили сте възможното и невъзможното - пак не се е получило.
ами забравете бе!
погребете ги!
пълна ампутация на миналото и давайте напред.
ако не можете да изрежете до здраво, то приемете че нещатата са такива каквито са и локализирайте болката. стига с тая зараза.
а и също стига с това ква била новата и има ли е нова или обратното ква била старата и що така бе миме?!
всичко което знаете е субективно и избирателно. при това не вашето субективно. пък ако поддържате отношения с бившия и некак си няма как да го "умъртвите" и оплачете, ама спрете да се настройвате срещу тея жени, те кво са виновни че вие сте "скандалджийки, кучки, курви, егоистки, прости и елементарни или въоще долна класа и грешка в живота" - на който както му представят нещата.
тя вярата до време, докат не ти опре яйцето до собствения гъз, ма нейсе.
ае, стига толкова. #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
щото идват празници.

милк - не разбира що за форма на мазохозъм е това. #Cussing out Wink


 smile3501 smile3501 smile3501
Aбсолютно!

 Всеки вярва в каквото му е удобно. От която и страна да си, все се намират начини да вярваш, че другия е виновен... ампутация му е майката! иначе гангрена и сбогом хубав живот!!!
Скоро разглеждах възрастта на участничките във форумите тук в Бг-мама... мда, повечето са доволно млади (22-25, 26), самоуверени като Меган 79, която без дори още да е майка е сигурна, че всичко ще бъде 6- ми дай боже да си така оправна, също така нека ти кажа, понеже  аз съм била "другата жена", че е голяма вероятността  да те споходи същото отношение, каквото приятелят ти има към бившата, когато страстите се поуталожат и ежедневието вземе да  ви натиска. Едно нещо щом се е случило един път, може да се случи и втори и трети, та някой ден, ако ти си "бившата" ще ми е интересно да ти чуя гледната точка.
А най- се дразня, когато някой влиза в определен форум - не за да помогне, а да трупа активи от  рода" я ме вижте аз как добре се справям!!!"
Така, че права е Милк, няма смислъл да се рови, най-много да замирише:)))

# 19
  • Мнения: 3 634
Тя темата се разплу като мен на връх Коледа (от многото ядене). Втора тема беше защото последния пост в старата беше нейде си от месец август. Та за това нова... обаче то тука не се пише за защо сме се разделили със съпрузите си... последните 15 постинга (или около таз цифра) са за всичко друго освен по темата...
Предлагам да оставим Меган да се увери сама, че гледането на деца без никаква помощ не е лесна работа и да се придържаме към темата, а не извън нея.

Меган, тя Милк много добре го е казала : тя вярата до време, докат не ти опре яйцето до собствения гъз, ма нейсе.

# 20
  • Мнения: 1 559
То че замириса ,вече замириса..Аз не съм давала определеления,бреии колко сам велика и ще се оправя абсолютно сама.Или че гаранцията ,че и мен някои няма да ми бие шута важи в сила 100%.Не..и не,гаранция няма и ако си вземеш маjле без минало с чисто досие и без количка зад гърба си...Но защо продължавам да ровя и аз..та нали сам само на 26 и не разбирам от нищо

# 21
  • Мнения: 2 863
Виж сега Меган, нито те познавам, нито влагам нещо лично именно поради факта, че не знам какъв човек си, макар постингите ти да казват нещичко по тоя въпрос.  Влизаш във форум на самотни майки, поради някакви си твои причини.  Ама то имало много злоба, та за това разбираш твоя човек що е оставил бившата си. С което замислили се какво точно казваш на тук присъстващите??? След като също така ни обясни как може да не може да се оправяме сами( само за сведение аз се грижа сама за две деца, без баби и гледачки, както и МОФ а и други да не изреждам) та едиснтвеното заради което аз лично реагирам ЩОТО АДСКИ МИ Е ПИСНАЛО В ТОЯ ЖИВОТ ДА ГЛЕДАМ ХОРА, КОИТО ИМАТ НАХАЛСТВОТО ДА ТРУПАТ ДЕВИДЕНТИ НА ГЪРБА НА ДРУГИТЕ.
Ами такива са хората в  тоя форум( аз не ги познавам, но много си ги харесвам!) повечето все още преживяват разделите си, малко са ампутирали миналото, имат трудности, каквито ти пожелавам да не познаеш и живеят с болката си.
След като не можеш да съпреживяваш понеже си от другата страна, още дори не си родила, за да имаш хабер що са трудности и да, на 26 има мнооооооооого какво да научиш,  не можеш да си позволяваш да правиш аналог между бившата на твоя и която и да е от нас. Рядко някой ме изкарва от релси от влизащите във форума, но когато 'срещна" човек, който не знайно какво дири тука наистина не ми харесва. Почети темите и ще видиш, че почти никога не излизам от добрия тон и щом сега го правя значи нещо много ме е издразнило в начина, по който се набутваш в една тема.
Като пишеш тука няма да разбереш защо "тя"конкретно го мрази???? но ако приятелят ти вдига рамене, значи има много за какво да мислиш....

# 22
  • София
  • Мнения: 1 752
Повърждавам - никога не съм видяла нашата мъдра Jaly1 така ядосана. Разбирам справедливия й гняв и вече диагностицирах в началото на темата капаците на очите на "бебето" Меган. Мила Jaly1 и останали мами от форума, айде да не хабим повече нерви (да си ги пазим за белите на калпазаните ни Simple Smile)) за поредното заблудено същество. Ако и да е самонадеяно на n-ta степен и да ръси недомислици в несвяст из форума. И мен ме дразни хорската глупост (на моменти ужасно много), ама не си струва повече да се ядосваме предколедно.
Да се върнем на темата: Меган, ето ти предполагаем отговор на твоя въпрос, конкретно за твоя случай: защо бившата е напуснала мъжо ти - защото е разбрала, че той има нужда от някоя като теб, ерго - и тя не се нуждае от него... newsm78

# 23
  • Мнения: 2 327
Аз мислех, че темата по скоро е продължена, заради поста на Adara. Което по има смисъл от това да пишем кой за какво се е разделил с бившия. То наистина минало свършено. Но тя още не се е разделила поне формално.
А за това кой какво може сам - като се наложи човек с всичко се справя сам. Ама наистина медал никой няма да ти даде за това... И какъв е смисъл тогава, ако има по лесен вариант. Оставете го момичето (жената) да си се оправя сама, щом и харесва и щом си мисли, че всички деца са еднакви и еднакво се гледат...

# 24
  • Мнения: 1 559
Миленита ,аз не съм казала,че бившата му жена го е напуснала(обратното ,той  нея)...От ясно ,по-ясно ми стана,че четете постингите ми през редове,и в очичките ви се набиват само някои нещица...Но за последен път пиша...не съм искала никoй да обидя тук,напротив вие всички ми се нахвърлихте..Но както и да е...замислих се че не може просто ей така без причина,някой да изостави друг,и един брак да се разпадне..виновни са винаги и двете страни,но някои хора не отчитат грешките си.
Аз спирам да пиша повече ,shte остана един видим гост Laughing...Мрaзате ме ако щете,но аз знам ,че никoй не съм обидила,просто изказах мнението си,имам право на това,колкото и вие тук,така че от все сърце ви пожелавам да срещнете своята половинка(убедена съм че всеки има такава).
Весели празници  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 863
Мила Jaly1 и останали мами от форума, айде да не хабим повече нерви (да си ги пазим за белите на калпазаните ни Simple Smile)) за поредното заблудено същество. Ако и да е самонадеяно на n-ta степен и да ръси недомислици в несвяст из форума. И мен ме дразни хорската глупост (на моменти ужасно много), ама не си струва повече да се ядосваме предколедно.


 newsm10 newsm51 smile3505

# 26
  • Мнения: 3 634
Мислех да прекратя спора и заключа темата, но пък ме зачегърка любопитството...

Имам няколко въпроса към Меган:

Познавахте ли се с мъж ти преди той да се раздели с бившата си жена?
Събрахте ли се с него веднага след като той и бившата му се разделиха?
Колко време бяхте заедно преди да забременееш?
Срещала ли си се с бившата му и какво е мнението ти за нея?
Защо те интересува какво ние мислим за бившите и техните нови?
Каква е била причината мъж ти да напусне жена си?
Имали ли са деца?
Той вижда ли ги?

Туй като за начало... Отговор (ако сметнеш да пишеш такъв) може и на ЛС!

Последна редакция: пн, 19 дек 2005, 18:20 от Мама от Финландия

# 27
  • София
  • Мнения: 6 477
Точно да си сложа ципа на езика..по-точно на пръстите..ма не можах..Та да река на Меган - гледай сега, не мразя настоящата - напротив, супер яко, че я има понеже БНД (бащата на детето, за тези, дет не знаят кво съкращение е точно това) е добре гледани забавляван и не ми иска пари на заем Laughing Laughing Laughing А най-много обичам да дойде да си види щерката както е точно в този момент, за да мога аз да си сърфирам насам натам......Колкото до помощта на майка ми - тя дойде много след като т.нар. БНД беше заявил наляво-надясно че не ще да се прави на родител заедно с мен...Така, че айде моля те, да не правим едни мъдри умозаключения и да не слагаме сички в кюпа....Щот колкото хора, толкова и истории..а ако ти имаш проблем с бившата на мъжа ти, най-добре поговори с него, а недей да ни казваш баш в този форум какви кучки сме! Хайде, ерата на Водолея  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 752
И на мен ми е голяма радост, че бившият се ожени наскоро. Така си мисля, че е по-малък шансът да ни тормози с всевъзможни претенции. И напоследък си говорим завидно цивилизовано, и изобщо една хармония е настанала, чак, въх! А като добавя, че откак се ожени и пари взе да праща, както вече споделих в друга тема, картинката става чак подозрително розова. Но встрани от шеговития тон, наистина се радвам на настоящата ситуация. От години не съм се чувствала така спокойна за детенце, за мен, за отношенията с бившия. Което само е потвърждение, че всяка история си е индивидуална и че Меган (особено пък с нейните ограничени възприятия на всезнаещ тийнейджър) надали ще намери отговорите, кото търси в наш'те постинги.

# 29
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Цитат
Аз мислех, че темата по скоро е продължена, заради поста на Adara. Което по има смисъл от това да пишем кой за какво се е разделил с бившия. То наистина минало свършено. Но тя още не се е разделила поне формално.
То и аз така си помислих,но се появи Меган и темата отиде в друга
посока.Аз така и не разбрах тя какво точно търси тук-сигурно
успокоение на гузна съвест,знам ли?
Не съм искала някой да ме съди и да ми казва каква съм или не
съм.Влязох тук за да получа съвет тъй като не знам има ли надежда
или не.
А Меган наистина няма да е зле да напише как точно се е събрала
с нейния.
Все пак се надявам някой и да ми даде съвет.(освен Меган,естествено Mr. Green)
Предварително благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт