Януарско мъничко човече, рита мама силно вече - тема 8

  • 28 607
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
Добро утро, момичета  Hug
Благодарности за новата темичка, ianajar   bouquet
Само хубави неща да споделяме в нея.

Аз днес съм на линия от рано рано сутринта. Изпратих детето на новата градина за 1-ви ден и като се прибрах се наревах едно хубаво. Кви са тия хормони не знам, ама малко след това нищо ми нямаше. Мартин отиде с голямо желание, а на мен сърцето ми е свито и май ще е така до довечера, докато си го взема. Ох, дано се адаптира бързо малкият ми мъж Praynig

Да кажа и честито на мамите, видели пола. Аз вчера направих един малък тур по магазините, но нищо не ми хареса. Още няма много модели бодита за зимни бебета и май ще изчакам до другия месец с шопинга.

Отивам да си подсмърчам и да чакам да стане 16:30ч. Лек ден от мен  Hug

# 16
  • Мнения: 439
Добро утро в новата тема. За първа страница аз съм със синьо щъркелче. Hug

# 17
  • Мнения: 63
Здравейте от мен в новата тема  Hug Аз съм на 22 г и очаквам 1 бебе (момиче) ,с термин 16 януари ...живея в Холандия,следя ви ,но сега ви пиша  Embarassed Пожелавам на всички майки лека бременност и много,много здрави бебета!! Ще се включвам вече често ,много хубави и полезни неща има тук...,искам да се включа със снимки но не знам как,ако може някоя мама да ми обясни ,благодаря предварително...лек и спокоен ден от мен

# 18
  • софия
  • Мнения: 31
Добро утро и от мен!
Супер оформление си имаме както винаги  Peace
Благодаря за кафенцето, сега си пийвам моето 3 в 1.
Аз докато писах в темата ни за срещата не можах да се вредя на първа страничка  Grinning
Много активни мамчета има тази сутрин!
Добре дошла mirelailiya Wink Ще ти пратим на лични как да се вредиш със снимки при нас  Simple Smile
atadar ще се Praynig днес за теб довечера всичко да е наред, аз вярвам че ще е така
Lady Vi честити сини гащи  Grinning
Теста на мен за първото ми дете позна-момче, сега ми даде момиче, а дано  Praynig, ама доктора не беше на това мнение. Ще го #2gunfire ако ме е излъгал  Wink Живо и здраво, каквото такова.
Лек и прохладен ден!  Hug

# 19
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Благодаря за прекрасната тема и за старанието и вниманието, с което създавате и поддържате темите!   bouquet  newsm51 smile3501  love001 smile3525

Пинк, знам какво е - и без хормони си е ревливо и тежко като изпращаш детенце на ДГ, а сега си представям какво е. Ще се справи малкият мъж, сигурна съм, ще му е по-забавно и интересно отколкото у дома.  Hug

Аз съм първи ден на работа и съм затрупана със задачи, а хич не ми се захваща. Спи ми се и ми се почива, но няма как. Днес е добре и час да си запазя за ЖК, но ще видим дали ще стигнем до там.

Хубав ден на всички от мен! Успешен на работещите и лек и мързелив на почиващите!

# 20
  • На Дунава
  • Мнения: 268
Добро утро и от мен и хубав и усмихнат ден!  Party
Лумина, все се каня да пиша, и все не стигам до това - няма ли да си направите екскурзия до Виена да се запознаем? Simple Smile Кажи ДА, иначе ние ще дойдем!  Flutter

# 21
  • Мнения: X
Добро утро!

Кратко включване, защото нямам много време.
Ianajar, благодаря ти за новата тема. Винаги точна и акуратна, а темата е прекрасно оформена  Hug   bouquet.

КаРоЛа, ще ти пиша лично по-късно.  Hug Hug

Pink, и аз днес изпратих моята чушка на ДГ след дълга ваканция. Тя е вече голяма де, 3-та група. Но въпреки това, като видяла че са сборни и че шкафчето й е заето и надула гайдата (татко й я оставя всяка сутрин). Мъчно ми е, но няма друг начин. Всички сме минали през това като деца.
Не се притеснявай, децата май по-лесно от нас понасят разделите. Hug

# 22
  • Мнения: 452
Добро утро,
благодаря за страхотната тема и старанието   bouquet  
Аз цяла нощ не спах - първо се стреснах,, че сме 7-ми, защото малката на 15-ти тръгва на училище, а имам още доста неща да й вземам, пък мъжа ми никакъв го няма /не се е върнал да ме спонсорира  Laughing/ и направо съм в шок. Второ мислих Карола и отново изживях мъката и нейната и мойта преди няколко месеца /почти година/ и трето това дете дето са го убили.... Няма ли край мъката, реве ми се постоянно, а как ми се иска да заспя, а не мога.... да не говорим, че съм и на работа  newsm45 newsm45 newsm45

# 23
  • Мнения: 1 325
Еййй, мами, опасни сте, кога успяхте да изпишете старата тема, че и нова започнахте Laughing Темата е наистина прекрасна, поздравления smile3501
На мен калкулатора ми показа момиче, както и всички други, дано да са верни, макар че все си мисля че ще съм мъжка мама Rolling Eyes Хубав ден от мен, отивам да си купя някой панталон за бременни, че вече всичко ми стяга Laughing

# 24
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Добро утроо.
Да се разпиша и аз в новата тема FlutterДано се напълни само с положителни емоции Praynig
Благодаря за старанието на създателката  bouquet
Май всичките сме ревли.И аз вчера почти без причина ревах един час ooooh!
Утре сме на ФМ и ми е малко притеснено,но дребосъчето тази сутрин ме накара да се усмихна до ушите.За първи път го усетих както си лежах.Досега само седнала го усещах.Та тази сутрин ми спретна цяла програма.До пъпа ми се беше появила една подутинка и го усещах как удря там и след малко подутинката изчезна и се кротна Joy
Вчера се отбих в един магазин за бременни дрехи и мерих 4 модела дънки и не ми харесаха как ми стоят и тва си е ooooh!
Лек и прекрасен ден ви желая  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 043
Menina, venush, благодаря ви за разбирането. Хем знам, че в градината ще му е по-добре- деца, игри, задачки, хем ми е криво. Ама така ще е, докато се успокоя, че му харесва на новото място и си е намерил приятелчита. Хубавото е, че той тръгна с желание тази сутрин, а си мислех, че ще мрънка- все пак става рано, ваканцията му свърши, но не би. Той е много контактен и много си обичаше предишната градина и госпожите в Русе. Дано и сега пак да е така.
Днес май нищо няма да мога свърша, голяма съм лигла, стоя си на диванчето и си цивря, а имам куп домакинска работа и да подготвям защита на дипломна за края на месеца  Crazy

mirelailiya, добре дошла  Hug

atadar, стискам палци, всичко ще е наред на прегледа.

Само аз ли не мога да отворя линка с календара за пола  newsm78

Аз днес си запазих час за ЖК- чаааааак за 7.10- как ще издържа до тогава не знам. А и гледам всички правите вече 2-ра ФМ, а на мен док ми каза 26-28 седмица  Thinking

# 26
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 289
и аз да благодаря за прекрасната темичка
вече съм редовна тук, свършиха всички отпуски за съжаление....

# 27
  • Мнения: 4
Добро утрооо! Благодарности за красивата ни нова темичка, на 100% е!!  Hug Аз днес ще съм на преглед и също ми е свито в корема, хайде дано се върнем всички с добри новини!! Иначе на мен по календара ми излезе мъж че ще имамe, да видим дали случайно няма да ни сменят цвета на гащите.  Mr. Green Снощи малкото чудо два часа не се кротна, не знам от къде толкова енергия, дано и днес да е активно като го гледаме. Добре дошла на новата мама, радвам се че си се присъединила към нас mirelailiya!  Hug
Bibiana, смятаме да отидем до Виена на покупки в скоро време, ще ти пиша на лични като се наканим, че да се видим. А ако решите и вие да скочите насам, много ще се радвам.

# 28
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Айде и аз да се цопна тук Crazy Супер тема както винаги  bouquet
Аз съм ок..Вчера трябваше да ходя на преглед,но с малката спахме до 11 и после не ми се ходеше защото стана много топло..Днес пак така..Дано до края на седмицата стигна и аз до кабинета ooooh!

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и бебенца.Честита ни нова темичка-оформлението е прекрасно,поздрави и благодарности на създателката  smile3525 и дано я изпишем само с положителни и прекрасни новини.Аз днес също съм на ФМ и също както ни е писала atadar много ми е притеснено...незнам защо - от вчера се шашнах нещо.Някоя от вас може ли да ме ориентира каква е цената при др Марков? Предварително благодаря.Весел и приятен ден ви пожелавам.

Общи условия

Активация на акаунт