Спешно съвет за изгоряла коса

  • 4 480
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 522
Най - добре първо иди и я подстрижи, защото изгореното оправяне няма.
Ще ти напиша моята маска, малко е гадничка, но я правя от 5 години и имам огромна дълга и гъста коса.
1л.мас
1л.газ
1л.ракия
1л.оцет
1л.кисело мляко
4-5 капки вит.А
4-5 капки вит.Е

Малко гадно звучи, но ефекта е поразяващ...Маската се прави един път седмично.Слага се топла и се завива главата с найлонова торбичка.Стои се 40 мин.

# 16
 V nikakuv slu4ai ne si slgai kunata sega!!Prosto niama smisul!Niama da te hvane sled boiata!!A moiat suvet e sled kato si napravi6 vsi4ki protzeduri v banita, maski i tn. predi da si isu6i6 kosata vtrivai po niakolko kapki zehtin!A za rusite ki4uri mislia 4e e po dobre vremenno da go zali4i6 s niakukuv tzveten sprei ili 6ampoan otzvetitel!Te sa idealni za vremenno otzvetiavane a i sled tova ne pre4at na nanasianeto na boia, kuna ...!A o6te ne6to, tui kato moiata kosa su6to e ujasno suha si pravi maska s kiselo mliako!Mnogo e dobra!!Uspeh!!!!

# 17
  • Мнения: 7 186
И аз бих я посъветвала да подстриже изгорялото от косата първо. Не знам точно как е изгоряло, но ако е възможно може да се пробва с някаква прическа, която би могла максимално да запази дължината и- примерно нещо на пластове и силно изтънено и филирано. Абе най- добре да отиде при някой кадърен фризьор. А косата трябва да се остави за известно време на спокойствие- без къни, бои и стилизиращи продукти, нека почине малко. Нека си прави домашни маски, освен това по фризьорските салони също правят хубави маски, продават и разни ампули едно- друго, абе продукти бол- да маже по главата и това е.
А онази овца дето я е окепазила трябва да и плати нещо за нанесените щети, не може то така. #Cussing out  Crossing Arms
Айде успех! Peace

# 18
  • Мнения: 182
Лейди Мармалад е права-вси4ко изгоряло трябва да се изреже.Инай-скъпия продукт не действа на изгоряла коса.Когато отстрни изгорялото,тогава ве4е я убий от маски.Ама и ти ...кой се къдри ве4е в 21век-хората се 4удят как да си изправят косата,а ти...В моя салон за 8 год. само 2 баби са ме питали за къдрене и то преди 2-3 години.Направи си една спортна при4еска ,но изрежи вси4ко изгоряло-слушай ме защото,ако не го махнеш,то ще се откъсне само.

# 19
  • Мнения: 1 234
Със къна няма да стане,защото къна не хваща върху боя.Най добре е да си прави домашни маски-може би не всички ще имат ефект но поне е сигурно че няма да и навредят Peace
а какво мислите за вграждане на руси кичури....поне да поприкрие другите които се разпаднаха...дали ще има ефект
Може и да стане,но ако вградените кичури да същите по цвет като тези на косата й,защото ако едните са по светли промерно ще се открояват и че е грозно.Абе най-добре да иде при някой наистина добър фризьор и да се консилтира с него какво може и какво не да се направи с косата й Stop

Общи условия

Активация на акаунт