"Черешката на тортата" търси най-чаровния готвач - 8 - Финал

  • 37 491
  • 604
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 710
Тука сте били и награди раздавате. Още не е качено предаването с Жени, а къде мога да намеря епизодите с Евгени Минчев, те пък са свалени вече.

8ми е жени
9ти е Райна, там става някакв измислен скандал с Евгени М.
10ти е сАмият Той.

ей тук като скролнеш надооолу и ще ги видиш всички 
http://play.novatv.bg/play/252905/

# 16
  • Мнения: 4
10 c's, аз от сега се номинирам.
Воче ми е любимка.
Ще дам всичко от себе си. hahaha

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Та както казах, подготвям приз и плакет "Женска злоба", дайте всичко от себе си!
Запис  Mr. Green
Аз ще връча букета на победителката. Може ли, може ли?

Само ако добавиш бутилка  пелин, например  Simple Smile
Щом се налага  Mr. Green
Все пак сформираме награден фонх -> плакет, букет, пелин.

Някой да добави още нещо за печелившия?

# 18
  • Мнения: 4 290
...десерт в/у снимка на голо тяло по избор.

10'с, благодаря.

Последна редакция: ср, 07 сеп 2011, 23:34 от so what?

# 19
  • Мнения: 8 526
Мисля ,че Kамелия няма да се изложи,умее да готви да подреди маса.Винаги е много елегантна с изключение на вечерта в Катето

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Помня каква маса нареди Камелия...  Whistling

# 21
  • Мнения: 1 101
Има ли го някъде другаде качено предаването от днес?
 В Novaplay още не са го качили ooooh!

# 22
  • Мнения: 8 526
Не беше зле

# 23
  • Мнения: 1 243
Мисля ,че Kамелия няма да се изложи,умее да готви да подреди маса.
yes

# 24
# 25
  • Мнения: 211
За запис да отбележа, че в този епизод детето на Жени се сметна за плюс, за разлика от племениците на Катето.
Жени просто се опита да направи нещо, което не е тя. Някой и` измисли перфектната вечер, написа и` всичко, но не  се получиха нещата. Не се съобрази с компанията, която е поканила, искаше просто да блести с оригинални идеи и обстановка. Затова не стана. На тази компания определено им беше по-весело между хладилника и мивката на Дичо (включително и на Жени и беше по-приятно).

# 26
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
За запис да отбележа, че в този епизод детето на Жени се сметна за плюс, за разлика от племениците на Катето.
Жени просто се опита да направи нещо, което не е тя. Някой и` измисли перфектната вечер, написа и` всичко, но не  се получиха нещата. Не се съобрази с компанията, която е поканила, искаше просто да блести с оригинални идеи и обстановка. Затова не стана. На тази компания определено им беше по-весело между хладилника и мивката на Дичо (включително и на Жени и беше по-приятно).

 Peace Съгласна съм, че не прецени правилно компанията. Това беше подходящо за предишната петорка: Азис, НиЛо, Ванко 1. Те щяха да ахкат и охкат при вида на гъшия дроб и голите тела. Втората голяма грешка беше, че някои от нещата не ги беше правила преди това, съответно не й се получиха, а това  нямаше как да мине точно на финала. На финал се залага на ястия, в които си сигурен, тогава можеш и да импровизираш, и да не се изложиш.

# 27
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
запис

# 28
# 29
  • у дома
  • Мнения: 1 160
  chef

Общи условия

Активация на акаунт