Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 13

  • 27 699
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 381
Този поглед, в него също има страх, как гледа Джемиле....толкова, неизвестни...сега, накъде...сигурно иска да попита, за толкова неща....да говори, с някой.....с кого ли??? ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 16
  • Мнения: 36 753
Намерих фрагман 2.....ще потърся и 1.....



Öyle Bir Geçer Zaman ki . 40. Bölüm 2. Fragman

# 17
  • Мнения: 36 753
Този поглед, в него също има страх, как гледа Джемиле....толкова, неизвестни...сега, накъде...сигурно иска да попита, за толкова неща....да говори, с някой.....с кого ли??? ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

С Хасефе ханъм......

# 18
  • Мнения: 36 753
Тва предполагам, че е фрагман 1......



Öyle Bir Geçer Zaman Ki 40.Bölüm Fragmanı

# 19
  • Мнения: 4 381
Даа, сега ще говори със сина си, може и да прости....ама, сега, след....стореното...от всички, едно не вдявам, тогава защо вината да е само на Али? ooooh! ooooh!

# 20
  • Мнения: 36 753
Има още два......Али отива в къщата на Джемиле.....



Öyle Bir Geçer Zaman ki . 40. Bölüm 3. Fragman

# 21
  • Мнения: 36 753
Даа, сега ще говори със сина си, може и да прости....ама, сега, след....стореното...от всички, едно не вдявам, тогава защо вината да е само на Али? ooooh! ooooh!

Защото трябва да има някой виновен.....но нито една от дамите не признава вината си....Защо ли котките не падат по гръб  newsm78 newsm78 newsm78

# 22
  • Мнения: 4 381
Първия фрагман....Отиват да го търсят, майка му тъкмо казва на Джемиле, че може би не си е вкъщи....и го виждат, излиза от магазина....срещу тях! Първата стапка, интересно....как ли познахме, на кого ще е ..??? newsm78

# 23
  • Мнения: 36 753



Öyle Bir Geçer Zaman Ki 40.Bölüm 4.Fragmanı

# 24
  • Мнения: 4 381

Втория трейлър...Осман си е купил някаква играчка, Джемиле му е забранила да го прави....защо, му се кара тя, питайки откъде е намерил пари...за което! Продал, нещо....някакво бижу, на майка си.....
Какво да направя, заради.....Гюлден е, мамо....за да не ми се смеят...коя е тя, подсмихва се, Джемиле...хубава ли е.....много- отговаря, Осман! И, Джемиле ....разбра, за тайната му...може би, се досети!

# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 4 381
Третият.......фрагман! Монолог на Осман, Джемиле идва в училище, защо ли......Осман е наказан, гледа го под вежди...но, той не е притеснен, че тя го вижда, така....."Майка ми....единственният човек, майчината й любов ме огряваше.....закриляше, с нея...чувствах се силен, където и да съм, колкото и далеч да бях, кога се случваше...тя, да беше.....вътре в мен, чувствах я....майчината й любов, тя бе толкова ....прекрасна, дори и вие....да не подозирате, колко...може би!"...нещо, такова говори...Осман! накрая, прегръщайки я силно, пак...."Майчице.....моята майка!"...казвайки.....като се прибират, в градината на къщата....

# 28
# 29
  • Мнения: 36 753
Кралице а фрагмана с Али когато отива в къщата на Джемиле - само това ли каза Али - Мераба Мете......
Аз тръгвам ще се включа по-късно.....Да беше казала какво пише в хабера за оная кукла Каролин......

Общи условия

Активация на акаунт