Подсъзнанието може всичко 44 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 607
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
# 721
# 722
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Толкова сте позитивни,че ставам ....зависима от темичката и искам да научавам все повече и повече Hug   bouquet
Благо Даря  на всички,които пишат в темата  Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 1 167
Оф, как ще издържа до 22:56  Sad

Нали не беше хубаво, вечер да се пишат желания?

# 724
  • Варна
  • Мнения: 870
здравейте мили феички  bouquetаз съм добре със всеки ден ми се качва оборота и това се дължи само на вашата подкрепа благодаряви а най вече на КЛОНКА  bouquet

# 725
  • Мнения: 73
Браво, Снежи! Продължавай в същия дух!  Heart Eyes
И не забравяй - ти си главният "виновник" за твоя успех!  bouquet

# 726
  • Мнения: 385
Прекрасни, има ли желаещи и можещи да пуснат новата тема?  Hug

# 727
  • Мнения: 1
Момичета, стоя и чакам новолунието за да започна с желанията, но преди малко прочетох, че вечер не се пишат. Така ли е?

# 728
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Оф, как ще издържа до 22:56  Sad

Нали не беше хубаво, вечер да се пишат желания?

Напиши си ги утре по светло с кеф  Hug ко се мъчите и си слагате клечки на очите  да не зАспите Crazy

От настъпване на новолунието и още има няма 2 седмици луната е увеличаваща се т.е.  може и по-късно да си напишете желанията   Wink

# 729
  • Мнения: 1 167
Аз ще си напиша няколко и си лягам утре останалите  Hug

# 730
  • Мнения: 0
Според мен и не само  newsm78, новолунието  е в скорпион....

http://www.astrohoroscope.info/moon.htm


Да права си, новолунието е в Скорпион не в Стрелец както съм посочил.  Embarassed

# 731
  • Мнения: 7 201


Момичета, почерпете се за мое здраве.Днес пораствам с още една година ..  Simple Smile
Не пиша редовно, но винаги съм с вас защото ви обичам.
Благодаря ви, че ви има ...  Hug Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 3 117
Честит ти рожден ден, Мамче! Нека животът бъде прекрасна песен за теб!

# 733
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Не пиша тук,но ви чета всеки ден. Аз снощи в 23:15 писах мойте желания, дано се сбъднат. Миналия месец пак на новолуние писах,но нито едно от тях не се е сбъднало все още.
И нощес сънувах,че прозорецът ми е отворен и до него застава една жена и хвърля в стаята ми нещо бяло и изрича нещо като заклинание(но изглеждаше злобно) и се отдалечи. А после се беше превърнала в нещо като синя фея и седеше в небето....направо като се събудих бях толкова изплашена,че не можех да се осъзная къде се намирам....

# 734
  • София
  • Мнения: 4 179
Здравейте! И аз като  kadrokoska ви чета всеки ден. И аз снощи писах новите - стари желания, сложих си банкнотки тук-там, които ще изхарча в неделя. Запазих си старото писание, но не знам да го пазя ли  newsm78

Mam4е, Честит рожден ден! Бъди здрава и нека всичко за което мечтаеш стане реалност!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт