Впечатления от първия път на ски

  • 7 290
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Хм...моят първи опит в ските завърши много бързо в едно борче...малко като на онова филмче за "лека нощ"...
Но на едни познати синът им е връстник на Елина и кара ски от миналата зима...

Дано Ади попадне на точния учител и и хареса!:)

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Някой знае ли кога е този пазар пред стадиона - всеки ден ли?

# 17
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Събота и неделя е пазара.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Благодаря!   bouquet

# 19
  • Мнения: 510
Днес в ТСМ на ул "Симеон"-към "Мария Луиза" имаше детски каски за ски,но с меки ушички,нашата си е цялата излята от лъскав тъмносин материал,иначе във "вторите" съм виждала само каски за колело/ролери-викаме им половинки Wink

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мира, изчакай да видиш детето дали ще се запали по ските. Може пък да не й хареса и само да си даваш парите. Да не говорим че както расте догодина ще купуваш друго оборудване. Ние купихме на големия ми син едва преди 3 години когато номера на обувките му стана такъв че да ги нося и аз.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
А, аз обувки, ски и други такива няма да купувам, искам само с дрешки, очила и каска може би да я осигуря.  Обаче гледах на ДИЕЛ детските екипи за по 100 и нагоре, та затова мисля да посетя пазара пред стадиона.
Пуснах и тема в "Търся", но никой не ми се е обадил още...
Ако някой тук има нещо предвид, да свирка. Whistling

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
дрешки само ескимосче ти трябва. Очила и каска виж по спортните магазини. Но идеята за пазара също е много добра.

# 23
  • Мнения: 272


И тази каска - вместо шапка ли е или е върху шапката?
Каската се слага директно върху главата без шапка отдолу. Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 7 242
Я да благодаря на Марч още веднъж за списъка  bouquet
От понеделник Цвети е на ски училище. Все още обаче няма скиорски ръкавици. Някой има ли идея от къде мога да взема, че нямам време за обикаляне. И дали да са двупръсти, при положение, че тя е вече на 5 г. 4м.? Не съм търсила специално, но май никъде не съм виждала и вълнени чорапогащници и вълнено поло /или блуза/. Някой да може да ми каже къде евентуално има да не мръзне детето Grinning.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лекси - вълнен чорапогащник и аз не знам да продават  newsm78, но термо-чорапогащници се продават. Купи й такъв. Същото мисля и за вълнената блуза. Заменени я с термо такава. Хем са и по-мекички.

И без да съм спец, си мисля, че ръкавиците на Цвети трябва да са с 5 пръста.
По спортните м-ни или тези на Диел няма начин да няма. Мисля си, че и в Метро има.

Успех на Цвети. Дано й хареса  Praynig

# 26
  • София
  • Мнения: 897
Лекси, недей да я обличаш с вълнено или поларено поло, защото много ще се изпоти. Имай предвид, че доста интензивно спортуват, в смисъл ходене със ските, изкачване на лек склон. Препоръчвам ти да е с памучна блузка или поло. За почивката може да носи в раницата си някаква по-дебела блуза, но не и да се пързаля с нея. За ръкавици можеш да провериш на ски-пазара в събота и неделя пред Националния стадион. Сигурно ще намериш, хем и ще е по-ефтино. Ако е на витоша в Мотен, мога да дам повече информация, защото ходих тази година с моята дъщеря.
Успех.

# 27
  • В офиса
  • Мнения: 4 018
Лекси, ние на адашката ги взехме от Метро, с 5 пръста, даже са й големи, но не се е оплакала. Резервните й са с 1 пръст, но си кара с тези. Не са 100 г, а 40, обаче.
Аз бях по-скромна Simple Smile търсих не вълнен чорапогащник, а само чорапи. Що магазини изръшнах да питам за фини вълнени (30-40 %) чорапи - нямат и нямат. Някой да знае от къде могат да се купят? Спортните магазини с онези чорапи за 25 лв не ги броим, видях ги.
Лексинка, ама вие страхотно време ще уцелите май. Цвета беше тази седмица и е било мъгливо. Мисля да я заведа и събота, да се нарадва на слънцето.

Последна редакция: пт, 17 фев 2006, 12:18 от Tinkerbell

# 28
  • Мнения: 8 769
Лио, вече е февруари, а Ади трябваше през Януари да ходи на ски. Как беше? Дай малко опит. Списъка на Марче е супер   bouquet - и ние смятаме да ходим на планина и да качим Кейти на скички. Grinning

# 29
  • Мнения: 510
Здравейте,мерси за оценката за списъка smile3525

http://wwwa.accuweather.com/world-forecast.asp?partner=accuweath … 0&zipcode=EUR|BG|BU020|CHERNI%20VRUKH|&metric=1

Това е прогнозата за следващата седмица,за Черни връх,ще бъде много топло,така че Лекси- тънка вълнена блузка-тя "диша"  и не спарва,памукът не е подходящата материя - освен за тениска под блузката Wink
Ръкавици,детски-с 2-пръстните им е по-топло и понеже моята кара на всякакви открити лифтове-те са по-добрият избор за каращи деца-не им мръзнат пръстите Sunglasses
Но... Цвети ще е само за 1 седмица горе и то доста топла-тогава можеш да и вземеш и 5-пръстни ,избери си магазин в горната част на "Черни връх,"всички ръкавици сега са намалени на около 20-25 лв
Доскоро Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт