Отговори
# 30
  • У дома
  • Мнения: 59
Айде да се цопна и аз в новата тема  Joy ПЪРВАААААААААААААААА на 3-та страница  Party

Лейди,  Hug

Блурче, страхотен сладък аватар имаш, много е чаровен

Мила,  bowuu мерсаж за синковеца, изяждам го всеки ден по малко  Mr. Green Мъжо ревнува, че в мен се гушкал повече, ама така е, нали е казано - "на мама синчето"

Хипо, много изморено го раздаваш, Владкиша много ли бяга

Мишанка, много готини картички

И момичета, не се връзвайте толкова много, на който не му харесва да не влиза  Crossing Arms

И докато не е свършил денят - ЧРД на Марвина и Ифома, да са здравички, весели  и щастливи!   bouquet

Лека и спокойна нощ  Hug

# 31
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
legeo ,  Hug Твоите са много красиви...преди малко видях последния ти пост...Поздравления! Аз по един начин си го представях и в момента,в който седна....и всичко става много импровизирано  Flutter Crazy  Но ми е много разтоварващо и забавно!  Peace Все още не разполагам с толкова материали и инструменти,но смятам да влагам малко по малко и да разнообразявам колекцията!


Хайде,лека от мен....

# 32
  • Мнения: 42
Привет и честит Рожден ден на Марвина и Ифома - много здраве, щастие и любов   bouquet
Аз най-накрая ви изчетох, естествено всичко, което исках да коментирам го забравих  Laughing
Честити зъбчета и проходили крачета  Simple Smile
Мирче, лека бременност на сестра ти и здраво бебче на финала  Hug
Ние сме добре, но все по-малко сядам на компютъра, никакво време нямам, диването не се спира, вече прави крачки, ама едни големи  Grinning аз го държа за ръцете и той ме води накъдето иска.. Неспокоен е през нощта, тия зъби много го тормозят.
Лека вечер!!!

# 33
  • Мнения: 80
   Петкова,миличка, тук не е списък на Октомврийските бебета в БГ Wink .
  Joy Joy Joy Краси убиваш ме просто!Много съм се смяла,след като го прочетох  Hug.Аз също рядко прочитам списъка,ама той винаги грабва окото,защото Лейди винаги се постарава да ни изненада   bouquet!
  За колажа ако успея може и да се включа.Нещо не ми стига денонощието,все тичам бързам,триста работи за вършене....Нещо пак ми прегряха батериите и днес вече изтрещях (пийнах си една чашка винце,че просто щях да крещя вече   Crazy)!
  Цвети нещо много взе да сдобива смелост и се пускажна по-дълги разстояния,дано само не падне лошо и да се уплаши.Иначе засега много грамотно си пада и продължава лазейки като се усети нестабилна.А как  танцува,щом чуе музика и почва да се клати  Heart Eyes!Нейния рожден ден ще мине малко по-скромно,че тати го няма а и тя още нищо не разбира.Ама не си мислете,че не се вълнувам,ама за Алек и Весела някак си ми е по-така,защото те разбират и много се радват.На Алек го направихме на басейна в Ботевград,ми супер си изкараха децата,голям кеф беше.Сега съм в еуфория и мислене на Весела за рождения ден.А на Цвети няма и кой толкова да поканя,та в къщи само с мама и свеки може да минем.
  Обаче в другата ми отчетна си спретнахме общ рожден ден в един парти клуб когато децата станаха на годинка и беше супер яко!Та ако сте навити за нещо такова ще е супер!

# 34
  • Мнения: 432
Лейди, страхотна тема!
До сега преглеждах линковете, които си дала - много, ама много благодаря за информацията   bouquet   bouquet   bouquet
Съни, идеята е страхотна! Но тези парти клубове не са ли бая кожодерски - за родителите де, децата сигурно много се радват  Grinning Наши познати правиха третия РД на сина си в такова нещо и казаха, че са броили 5 стотака...  newsm78
Ние Рд на Майчето също скромно ще го празнуваме, освен ако не решим да поканим софийските мами на купон на двора  Mr. Green
Бобче, кътник  #Crazy миличкото детенце  Hug

оф, отивам да лягам, че сутрин не мога да отлепя, а ужким тренирам баткото да става рано за детската градина....  Tired

# 35
# 36
  • Мнения: 2 286
Съни, много се дразня на разни "превзети личности".
Както Ми...нещо си с мишлето за аватар отсече и заключи - това е отчетна тема! Цяла година един отчет не написала, 'щото "не била по писането" и после "ейй, изтрихте ме". Е, какво да те направим? Една дума, една точка не е написала, фасони ще предава на някакви хора дето ни я знаят, ни я познават... Ама много притенции, много капризи! Тука да не е болницата дето е раждала - що ми няма детенцето по аналите Crazy

Ох, яко съм яхнала метлата, ама днес така съм ядосана на БГ "майките" Twisted Evil Whistling

Излях си го, отнесе го нищо не подозираща личност, която едва ли ще го прочете Joy .

Ако искаш, Петкова, да си гледаш детенце на първа страничка - взез в предната тема и си снимай каквото ти харесва, сложи си го на десктопа и всяяяка сутрин с това ще се събуждаш hahaha .

Лека и спокойна  Heart Eyes

Съни, ти на линия ли си за срещички около НДК и център като цяло? Party

Диданка Shocked , това с 5-те стотака е несериозно, гледах, че в Люлин има клуб, който си наемаш за 1 часа за 80лв, без консумация и си внасяш каквото искаш. Иначе повечето са с консумация и са около 100-140лв за 10 деца

# 37
  • Мнения: 80
  Ох,нещо немога да си сложа нови снимки на аватара и се ядосах  Crossing Arms!
 Ми на линия съм,ама знам ли кога.Докато не се развали времето ние със свеки все си намираме работа на село.И аха да се прибера в София и все отлагам.А имам и ученика да го стягам и да му събирам багаж за 3 сезона,че заминава да учи в Щатите,но ти ми пиши на скайпа за срещите пък аз ако съм на линия ще ти кажа  Hug!
  Ох и да ви кажа аз съм най-големия фен на МС  Embarassed,не ме бийте!Ама 5 години работих там,хапнах си,не ми е омръзнало,но ми е скъпо.А и непрекъснато ни обучаваха колко е прясно всичко,колко трудно се скю'чва договор с някой производител,заради високите им критерии за качество,та незнам.Според мен проблема е,че са си сандвичи,калорична храна и не трябва да се прекалява.А предвид цената ние не прекаляваме,позволяваме си го само няколко пъти в годината.
  Диданке,имах предвид общ октомврийски рожден ден,ами хич не ни излезе скъпо,всеки си плаща за детето,направихме си една огромна страхотна торта и кой каквото е пил си го плати.

# 38
  • Мнения: 65
 smile3514 smile3514 smile3514

Здравейте маминки  Flutter Лейди,сууупеееееееер си  Hug  bouquet

Съни,добре завърнали сте се и ти и Смехичка Simple Smile) Липсвахте ни тук!Аз одобрявам идеята,ама май трябва да гласуваме ?И най-добре е ,като се изнижат всички рожденни дни Simple Smile поне според мен Simple Smile) Колко те разбирам за времето ,ако знаеш  ooooh!

Диданчице,направо смятам да се самопоканя  Mr. Green

Иначе и на мен 500 лв ми се струват много за детски кът,може би е имало богата почерпка за възрастните  newsm78 Иначе за наем на зала съм се замислила за на баткото Рд-то и мисля да опитам,да видя какво ще стане Simple Smile)

Аз съм на линия за срещи от понеделник,ако има организирана ,само ми свирнете  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 483
Абсолютно съм ЗА общия РД на децата и много обичам подобни инициативи! Мисля че на мишлетата ще им е супер весело и приятно и на мамите също! Аз със сигурност ще съм много развълнувана.
Няма как да е скъпо, защото ще си разделим разходите.

Ако питате мен - давайте да резервираме направо  newsm44  bigdance2  party023.
Но не ме питат само мен  hahaha, така че е хубаво да пуснем анкетка за броя на желаещите.
Ей Съни, аз полетях от твоята идея  smile3501 smile3501

# 40
  • Мнения: 686
  Ох, че ме развеселихте  Laughing
  Тъкмо мислех и аз да се намеся за първа страничка, ама тя Красито се е обеснила достатачно  Laughing  Hug Красии, само няма да се ядосваш, ей  Simple Smile
  Съни, кой заминава за щатите да учи  newsm78 Синът ти ли? Идеята за общ рожден ден е супер.
  И един въпрос-има ли хлапета да спят по един път?   Моята дребосъчка от два дни не иска да спи след обяд. Днес са и изместили сутришното спане към 12, спала е до 13 и това е. Но падна в 7,30 в леглото изтощена. Тя по принцип както знаеме  Crazy не е по спането, ама малка ми се струва сякаш  Rolling Eyes или ми се иска...

# 41
  • Мнения: 59
 Такааа , след първите два-три поста в отговор на моя разбиващ ви коментар исках да ви напиша , че ми е ясно че това е отчетна тема в която аз съм писала рядко(последно преди 9-10м.) .Реших да не го правя за да не стане спора на вечерта тази глупост . Също така съм се включвала на лични на някои от вас по дадени теми по които съм решила че мога да съм от полза . Ясно ми е , че не съм активен потребител и нямам претенции , както се досещате и вече съжалявам сериозно , че първосигнално и глупаво ви написах това .  
Бърди-не живея заради списъка на първа страница , но смятам че след като седи там от раждането на децата , а преди това и другия с чакащите -определено има значение за доста от вас ( правите си го ,поддържате си го ,коментирате го с анкета ).Може да съм била по-емоционална като една кърмачка с ненаместени хормони още -да права си глупост е .
Към Хейли специално
 -името ми е Петрова , не Петкова
 -върни се моля те назад и погледни колко думи си ми приписала ( не съм давала определение на никой ) и колко епитети и грозни думи ми лепна след това .
 Момичета желая всичко хубаво на вас и на бебоците , да са здрави най-вече и да имате едни чудесни и незабравими първи рожденни дни !

# 42
  • Сливен
  • Мнения: 140
абе момичета пак се завихри една ама и аз да си кажа
уж няма значение дали сте на първа страничка ,уж може направо да се пише без да се слагат украси и тем подобни и може и без толкова дълъг първи пост а за колажа всеки праща снимки  newsm78
повече няма да взимам участие по този въпрос,каквото е трябвало се каза  smile3520 dont
честито на всички,които имат месечинки

# 43
  • Мнения: 6
Страхотна нова тема.За снимките  незнам дали съм успяла да кача нещо то ще си покаже.Лека и спокойна нощ. Hug

# 44
  • Мнения: 80
   Еееее,айде пък сега!Какви са тия изблици сега,че то и аз съм кърмачка,ама не се държа като ущипана госпожица ако някой не ме помни!Нали всички тук сме добронамерени и си споделяме за сладките ни мъничета и изведнъж някой се изтрясква гръмко с разни негови си страсти!Айде спирам,че въпреки че съм дърта кърмачка това разбушуване на хормоните не ми е присъщо!
  Да Мис,изпращам баткото при леля му в Щатите за тази учебна година.Малко ще му дойде нанагорно,че като се върне и тук ще си държи изпитите,но ще се справи.Цвети все още неможе да изкара деня с едно спане,преди обяд дремва малко,а понякога и към 7 пак малко,но основното и е следобяд по 2 часа спинка.
  Не ми обръщайте внимание,че още кукувам в тия късни доби,но съм се зарекла да махна нощния памперс на Весела,че ми писна.И сега вися до 2-3 по нощите,изпишквам я и тогава заспивам.
  И най-накрая успях да си актуализирам профила  hahaha,голем съм абориген начи!

Общи условия

Активация на акаунт