Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 483
Здравейте мацки  Hug
като докопам компа и все към вас ме влече  Heart Eyes Отварям първо тук и после ако остане време, отварям кулинарните и фейса  hahaha
Аз давам две (понякога по едно) сухарчета за попарката и супата, за да не боли коремчето. Още малко ще купувам, скоро и аз ще спра. Масълце и сиренце - по повечко, да е вкусно и полезно. И добавям маалко фруктова захар  Mr. Green Хляб давам, няма лошо, но по малко да си гризка. А как яде грозде Ева... не е истина!

Илка, ама как само 4 с.л. брашно? Да няма някаква грешка?

Всички болнички да се оправят, че рождени дни ни чакат!

# 706
  • Мнения: 80
  Мила,той замина с туристическа виза,ама то няма и как да е друга.Отиде на гости на леля си да опресни малко английския и да види как учат там.Тука директорката много се зарадва за него,с учителите изготвихме план за изпитването му по интернет,но той дефакто си се води ученик тука в България.Абе намерили са си да се заяждат с едно дете,голяма заплаха е той  Confused.Както и да е,да не ви занимавам повече с глупости,мъчно ми е защото той беше много щастлив и въодушевен.И аз се насилих да преглътна тази ужасно дълга раздяла с него,ама всяко зло за добро.Сега нямам търпение да си дойде  Laughing.
  Аз попарката я правя със сухар и половина,ама тя рядко си изяжда всичко.Пюрета отдавна спрях да купувам,тя определено си има предпочитание ние да си готвим за нея.Записах я на държавна кухня,дано и хареса.Директорката на детската градина ми каза,че със молба за запазване на мястото можем да отложим 2 пъти по един месец,после ще видим.Дано дотогава да съм си намерила работа,пък после ще я пускам за ден-два,иначе свеки ще си я гледа.
  Оф,Краси айде оправяй се вече,гадна работа  Confused!
  Аз също ги започнах с осцилукокцинум веднъж седмично,че досега не са ми боледували и дано ги задържа здравички въпреки детската градина.

# 707
  • Мнения: 205
Привет, момичета!

Честит рожден ден на ЕМИ! Брасто да ви е жива и здрава и много радости да ви носи!

Отчет от вчерашната консултация, на 11м и 1 седмица сме 11.750кг и 78см.

Фонтанелата ни е още доста голяма, педи нищо не каза вчера за нея, само я пипна.

АМ давам 3-ка на Хип, то е от 10 месеца нататък (аз давам само вечер АМ преди лягане и след кърмене).

Попарата я правя с 4 сухара на Хип, сиренце, масълце, водичка, без захар, всичко се омита. Понякога като сме опекли хляб вкъщи му я правя с домашен хляб, горе-долу половин филийка. Хейли, за разнообразяване на закуската освен попара и кус-кус, съм взема една каша на Милупа 7-corn и я ползвам вместо мюсли, правя я с кисело мляко и намачкан пресен плод (банан, праскова, сливи, грозде). Малкият яде кисело мляко като за световно, ако го оставиш 1 кофичка може да си изяде на едно ядене.

За пюретата не спазвам някакъв ред, каквото ми попадне пред очите това давам. Те са или месни, или с риба или зеленчукови, та все се изреждат под някаква форма. А днес готвих постен гювеч със картоф, морков, бамя, зелен фасул, лук, чесън и домат, много му се ослади, всичко си изяде, а нещо малко виждаме зор с яденето на обедното пюре напоследък. Риба давам и по-често от веднъж седмично, малкият много я харесва, вече е опитал доста риби освен бяла и сьомга, досега не е правил реакция.

За тортите хич не съм гледала, ще влезна в някоя изпитана сладкарница и какво видя ще поръчам, въобще не го мисля това.

Съни, всяко зло за добро, поне ще си е до теб.

Много хубави снимки от празниците, мамчета, честито на всички мъници и да ви радват все така!

# 708
  • Мнения: 434
Страхотно е с тати вкъщи  Heart Eyes!  

благородно завиждам  Hug нашият го чакаме вече месец и половина... още малко остана!

моите и двамата са сополиви - Момчил донесе сопола от детската и Мая е първа писта, не пропусна и тя. Взела съм им капки еуфорбиум, този път ще отложа Коларгола. Всеки месец сме със сополи, и то от август, не ми се мисли зимат какво ще е  ooooh!

Блумрой, браво, страхотни мерки!!

Краси, Мая не яде попара, никога не съм й давала  newsm78 Сутрин я кърмя и после яде колкото поиска или грис (домашно приготвен), или от кашите на Слънчо й правя - те нали са много видове, та има някакво разнообразие.

# 709
  • Мнения: 2 677
И ние не ядем попара, но пък хляб много обича. И аз бих искала да знам защо само сухари? Винаги съм й давала от нашия хляб,  печем си вкъщи.

# 710
  • София
  • Мнения: 483
Леле Съни, бях те изпуснала и като прочетох, лошо ми стана  ooooh! Сам ли го пусна да пътува, милия? И като е пристигнал - опааа, изненада! Горкото, как ли се е стреснал, всички планове са отишли по пързалката........... Те децата са адаптивни де, но ми стана жал за него!
Нищо де, наистина „Всяко зло за добро“. Може пък така да е по-добре, да си е при теб. А животът е пред него, после ще навакса  Hug Heart Eyes

# 711
  • Сливен
  • Мнения: 140
честита последна месечинка на НИК ТЕЙЛЪР на Flyfffy

честити последни месечинки и на МИТКО И АЛЕКСАНДРА

# 712
  • Мнения: 2 286
Флъфи, честита последна месечинка на Ник! Да ти е здраво детенцето за рождения ден! Party

Това вместо виц Joy Joy Joy
Иииии, не пропускайте коментарите rotfImbo

# 713
  • Мнения: 686
 Да се разпиша и аз по нощите, че пак сме кукнали  Crazy
 Честит рожден ден на Еми и Алек със закъснение, да са много здрави. Честито и на последните ни месечинковци   bouquet
  Ние пак сме болни, то вече друго май не пиша-сега пък кашля като за световно и хрема. Веселба..
  Друсам я сега с количката да вземе да заспи, ама тц, а тука няма и 6 часа, а сме будни отдавна.
  С тия торти не се спряхте значи, еее  Crazy Ще се обезводня от слюнкоотделяне! Аз още не съм измислила партито. Трябва покани да направя и украса да купя. Тортата не съм я решила и мисля някакви весели хапки-сандвичи да направя, има една тема Украси храната с храна много ме радва. А за големите мисля на шведска маса-салати, мезета и тн, че няма как да се съберем на маса всички.
  Ох, вчера една приятелка ме уби. Захранва си бебето със сок  Shocked тука... Викам и какъв е този сок, кой ти го каза-ми абсолютно всички в Бг и били казали. Викам и къде го чете ти, тя ми вика не съм чела. Добре че не са и казали с кисело мляко да почва  Crazy И не можах май да я убедя, че сока от ябълки не е най-великата храна за първа май, ама да се оправят.
 

# 714
  • Мнения: 170
Честит Рожден ден на Еми на патеричка!  uraБрасто, надявам се партито да е било, точно такова каквото си го представяше!
Хейли, Мириамс Hug
Днес моето детенце празнува последната си месечинка, кога мина това време Simple Smile
Ето малка почерпка от нас

Съни, много неприятно се е получило с детенцето ти, но може би по-добре в началото отколкото по-късно да му направят проблем. Той защо всъщност не е имал виза за учене, как са щели да го запишат там в училището без виза? newsm78
Хейли, Ник оздравя, но аз също като теб още не мога да се оправя.  WinkЛошото е, че нямаше и как да остана поне за ден вкъщи да се възстановя, понеже колежката ми е отпуска, а шефа болен и аз съм единствената от отдела останала. Така се радвам, че е Петък Laughing

# 715
  • Мнения: 1 599
Добро утро!

Флъфи, честита месечинка  Hug
Мис Файн, оправяйте се бързо! Сигурно кашля от хремата. Повдигни малко възглавничката.
Бобче, като знам каква си майсторица, си представям колк хубава ще е тортата.
Съни, на едни приятели щерката е на 6 години и я приеха като заплаха за сащ! Не пуснаха нея, а родителите можеше да влязат. Предтсавяш ли си?!
Виждам, че някои давате от вашата храна. ния супер много иска да яде като и нас и с нас, но мен ме притеснява, че не готвя всеки ден. Вие давате ли ядене например от предния ден правено или месо, което е било замръзено?
Мерси много за отговорите за фонтанелката!

Е днес няма ли рожденници? newsm78

# 716
  • Мнения: 2 286
ФлъфиHug и ти сега си човекът - отдел, а ooooh! . И какъв е тоя шеф на 2-ма служители Thinking ? Дано се оправяш бързо! Hug

Не съм, как е Стоян? Какво каза доки?

Марис, аз не давам от нашата храна, защото готвя с много подправки и много сол, но не мисля, че храна от вчера им е проблем на бебоците, само да не е претоплено в микровълновата Peace . Щом си е годно за ядене иначе, какво те притеснява, давай смело!

Мис Файн, уляхте се! Ама айде стига вече, де! Какви са пак тези болести? ooooh! Много кураж ти пращам от тук! Hug

Момичета, честно казано не помня какво ми каза за хляба и защо да не давам Blush . Сега правих попара, но изяде само 2-3 лъжички, но пък в 6ч се нацока здраво, та ще пробвам по -късно.

# 717
  • София
  • Мнения: 483
flufffy, честита последна месечинка на порасналото ти момченце  newsm67

Марис, доста мами покрай мен готвят на децата си замразено домашно месо и то още от захранването им. И на вчерашната храна нищо и няма според мен.

Miss Fine, пожелавам ви да оздравявате вече, че много ви станаха болестите.

Снощи на заспиване имахме страшен писък, през нощта Ева спа много неспокойно и ставах 100 пъти, а сега не дава да и видим зъбките  Twisted Evil Сигурна съм, че трябва да има пробило, ама диването се дърпа и сърди  hahaha

# 718
  • Мнения: 1 298
Съни, права е Флъфи, с туристическа няма как да учи там.
То и тук да е в Европа ще има проблем. Да се запише някъде на училище,
трябва да има документи.  Peace

Флъфи, честита месечинка!  Heart Eyes

Цвети, оправяйте се с Мишел!

Марис, аз давам наи-редовно от нашата храна.
Ако яденето се очертава да е пикантно, просто отделям предварително
или част от зеленчуците хвърлям в бейби кукъра и правя набързо гъста супа.

Момичета, Мила ме разбива последните дни. Какви неща разправя от училище.
Как хората били различни, но това нямамло значение, всеки бил "хубав за себе си".
Да не сме и се карали, ами като сме ядосани - да говорим, защото само с говорене ще се разберем.
Абе много се впечатлих. Явно, освен знания и на други неща ги учат.

# 719
  • София
  • Мнения: 167
Илка, ама как само 4 с.л. брашно? Да няма някаква грешка?

Няма лъжа, няма измама. Само 4 с.л. брашно се слагат  Peace Те смлените орехи служат за спойка!

Общи условия

Активация на акаунт