АПРИЛските деца продължават да играят и вече страшно много знаят!

  • 71 430
  • 552
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 872
toma&eli, много мило това с кончето  Simple Smile
  Пак да се оплача - на Мира й откриха анемия.Хемоглобинът й е 100. Ще ме побърка с това ядене,не иска да яде,трябва с лъжицата в устата да й слагам,че да хапне малко   smile3511

# 346
  • Мнения: 183
Оооо, ужас di_r. Бързо да се оправяте. Няма ли нещо за пиене за апетит ? Praynig Защо така тези дечица- все за нещо да има да се ядосваш.  Hug

# 347
  • Мнения: 43
Catty m, много се радвам за теб - пожелавам да се удвои радостта ви в семейството от февруари, а дотогава се наслаждавай на последните месеци от бременността;)

Отдавна не съм влизала - добре дошли  на новите априлски мами! Hug

И ние отдавна написахме писмата си до дядо Коледа. Гого си поръча бинокъл и очила за нощно виждане, а Макрина е на вълна понита, та ще търсим по магазините нещо такова.  

Имам предложение от хотела, в който работя -

http://www.grandhotelsofia.bg/bg/novini/novini/news/kuklen-teater.htm.
Организира се всяка неделя, а ако решим, може да си спретнем коледен брънч с дядо Коледа. За децата пак ще има  теaтър в детския кът и забавления,блок маса с вкусотийки(сандвичи, картофки, десерти, йогурти и т.н.). За нас ще има  блок маса (богато разнообразие от храни и напитки) + включено основно ястие по избор.
Ако имате някакви въпроси, питайте. Продължителността е от 11.30 до 15ч.
Цената е 42лв за всичко (възрастен+дете или две дечица до 6г).
Ако успеем да се организираме, може  да ни направят  намаление.

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 10:51 от mariah

# 348
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 5 704
Catty m, много се радвам за теб - пожелавам да се удвои радостта ви в семейството от февруари, а дотогава се наслаждавай на последните месеци от бременността;)

Отдавна не съм влизала - добре дошли  на новите априлски мами! Hug

И ние отдавна написахме писмата си до дядо Коледа. Гого си поръча бинокъл и очила за нощно виждане, а Макрина е на вълна понита, та ще търсим по магазините нещо такова.  

Имам предложение от хотела, в който работя -

http://www.grandhotelsofia.bg/bg/novini/novini/news/kuklen-teater.htm.
Организира се всяка неделя, а ако решим, може да си спретнем коледен брънч с дядо Коледа. За децата пак ще има  тетър в детския кът и забавления,блок маса с вкусотийки(сандвичи, картофки, десерти, йогурти и т.н.). За нас ще има богата блок маса (богато разнообразие от храни и напитки) + включено основно ястие по избор.
Ако имате някакви въпроси, питайте. Продължителността е от 11.30 до 15ч.
Цената е 42лв за всичко (възрастен+дете или две дечица до 6г).
Ако успеем да се организираме, може  да ни направят  намаление.

Изгуби ми се от погледа ти.  WinkХубаво е предложението.
Пиши ми за Серенити, как беше тази година.

# 349
  • София
  • Мнения: 6 890
Catty m, много се радвам за теб - пожелавам да се удвои радостта ви в семейството от февруари, а дотогава се наслаждавай на последните месеци от бременността;)


Благодаря ти, стана ми много хубаво в тази мрачна студена сутрин  Hug Hug Hug

# 350
  • Мнения: 43
Galactic Voyager, на Серенити си изкарахме пак толкова добре, колкото и миналата година. Бяхме 6 семейства с деца, голяма тумба, беше много весело. Плажът също ни устройваше, почти не сме се задържали около басейна. Храна и обслужване отново на ниво. И самия факт, че никой от нас не се разболя, ни допринесе за пълноценна почивка;).
Иначе как сте вкъщи - вече бебочка наближава годинка,а?

Catty m Hug

# 351
  • Мнения: 43
Относно предложението за коледно парти, като вероятни дати могат да бъдат 16.12 или 23.12, защото са в неделя. Ако на някой му е по-удобно в събота, предполагам, че може да се организира.

# 352
  • Мнения: 1 924
 Tada
Честита Нова Година, момичета! Нека тя ви донесе много здраве, късмет, успех във всички начинания, любов и разбирателство, послушни и умни дечица и само поводи за усмивки!
   ura
Пак да напомня за келандарите, малко позакъсняхме тази година, но ми беше лудница. Мисля тази седмица да го направя Simple Smile

# 353
  • Мнения: 183
Здравейте мами  Hug . Не съм чела скоро  Embarassed

За много години на всички- здраве и спорна година.

Стра4иатела как мога да ти изпратя актуална снимка на нашата принцеса ?

Здраве и позитивен ден на всички  Heart Eyes

# 354
  • Мнения: 221
Здравейте ,дами! Heart Eyes
Желая новата 2013 година за всички да е здрава,успешна и пълна с радост!
Добре дошла на новата мама! Hug
Липсвахте ми , почти три месеца бяхме у дома без интернет ...как издържахме-незнам...и сега влизайки се порових да видя какво става с chovecheto.
Цитат
Здравейте,
и аз да се отчета 
Термина ми беше 28.10, имах насрочено планово секцио за 23.10, но на 19-ти рано сутринта ми падна тапата, започнаха се едни болки ниско долу и в резултат се наложи т.н. спешно секцио.
Казвам т.н. защото както си бях с болки и контракции на 8 мин., после на 5 и накрая постоянни, ме оставиха да чакам всички планови секциа, за да направят мойто спешно такова. Но както и да е, нали е зад гърба ми вече.
Нашата девойка се роди 3830 гр. и 51 см., казва се Йоана.
Честито на Човечето за малкото човече. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Кати,сега вече теб ще дебна. LaughingСтискам палци всичко да мине добре! Hug

# 355
  • Мнения: 872
Много хубава новина от преди 3 месеца  Simple Smile Честито на Човечето   bouquet Да й е жива и здрава малката Йоана  , че и именичка даже  Simple Smile

# 356
  • София
  • Мнения: 6 890
Винаги е хубаво да научиш хубави новини Simple Smile

Ние сме си още 2 в 1, но съм си вече вкъщи и се опитвам да мързелувам Simple Smile

# 357
  • Мнения: 183
Ларсен  Hug

# 358
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 5 704
Винаги е хубаво да научиш хубави новини Simple Smile

Ние сме си още 2 в 1, но съм си вече вкъщи и се опитвам да мързелувам Simple Smile

Кога се похвали, кога стигна до финал... Супер, стискам палци да мине леко и бързо.

# 359
  • Мнения: 872

catty m , то малко останало  Simple Smile  Стискаме палци за безболезнено и леко раждане  Hug





Общи условия

Активация на акаунт