ЛУННА ДИЕТА - 12.09.2011, 12:27 ч, понеделник, фазата е ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 254
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 958
И аз съм тук, нямах намерение толкова строго, но съм на жито и днес установих, че още не съм яла нищо, досега само вода и диетична кола, та реших да изкарам до утре на обяд на течности, така и така днешния ден почти свършил Laughing

# 31
  • Мнения: 159
изядох едно кренвришче Embarassed пречи ли?

# 32
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ако приключиш само с него мисля, че пак ще имаш успех. Ти решаваш Wink.

Аз днес съм на 1 круша дотук, вода и кафета. Вечерята ще е резен диня, утре пак същото.

# 33
  • Мнения: 159
ох да спирам с него Naughtyсамо на вода и сок съм...

# 34
  • Мнения: 78
хайде момичета малко остана до утре,много сме силни сме  smile3525

# 35
  • Мнения: 1 142
Този път и аз съм само на 1кафе и много вода.До утре на обяд ще съм на същото със сигурност,пък после нещо малко и лекичко.

# 36
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409


Аз днес съм на 1 круша дотук, вода и кафета. Вечерята ще е резен диня, утре пак същото.

...олекна ми. Wink
   Аз опатках  100 грама грозде следобед / тъй като нямах възможност днес да си направя нито един път пресен сок/ и  до преди малко ми тежеше като камък на съвестта. Мислех, че само соковете са позволени.
   Ми тъй де, само на вода карах от сутринта и като скивтах едно сочноооо, узряло грозденце без семки - ми как да му устоя?  Embarassed

# 37
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Щоооо Whistling?

Аз отдавна лунувам на плодове, така че за мен е нормално Peace. Даже резените станаха два преди малко, не съм виновна, динята беше страшно червена и сладка Mr. Green...

# 38
  • Мнения: 9
 и аз съм с вас  Peace цял ден съм само на 100гр. грозде и кафе и утре до към 2 ще съм само на вода и кафе и чак след това на някои друг плод
  bouquet много минуси на всички !

# 39
  • София
  • Мнения: 1 877
Добро утро.

Вчерашното лунуване изкарах само на вода и кафе (за моя голяма изненада), но нещо си имах грижи и хич не се сетих за храна.

Резултата днес не е голям, -1.2.

# 40
  • Мнения: 668
И при мен така, но с две ябълки

Резултат до тук 1-1.5кг
По-интересен ще е резултатът утре

# 41
  • Мнения: 3 423
Имам пак минус и общо с предното лунуване и плодуването между тях съм -3 кг днес, утре се надявам на още поне 500 грама минус  Hug
Браво на всички издържали лунички    bouquet

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Поздравления на успелите  bouquet.
Аз продължавам на диня, макар че мама ме саботира с току що опържена рибка /малееее, как обичам Crazy.../ - мушнах я най-отзад в хладлиника за утре Whistling.

# 43
  • Мнения: 3
здравейте, и от мен. Аз съм на плодове от вчера сутрин и днес кантара показа -700 гр. Днес продължавам с диня и утре ще отчетем резултата.

# 44
  • Мнения: 958
И аз се справям този път успешно.Вчера изкарах само на течности, а днес току-що хапнах ябълка.Но имам много работа и ми минава така деня без да се сещам за ядене.Продължавам си на жито още 3 дни.

Общи условия

Активация на акаунт