Координати на д-р Мария Папазова!

  • 10 747
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 864
вземи си книгите му- Човешкото хранене и горещи теми в храненето. страхотни са!лично мнение ще споделя другата седмица като мина на консултация.въпреки че темата е за съвсем друго...

# 16
  • Мнения: 3 042
благодаря,първата точно днес я взех!Ще чакам отзивите ти ,а след 5 месеца,живи издрави, и аз ще дам такива:))) Ама мие странно ти защо и при двамата де... Ако те удовлетворява терапията на единия, не би трябвало да ходиш при друг!?!

# 17
  • София
  • Мнения: 864
аз съм доста завъртян случай......

# 18
  • Мнения: 0
Здравейте, моля ако някоя от вас има лични впечатления или от близки да сподели, дали д-р Папазова може да помогне и при депресивни състояния на жена на 56 години - т.е. може би и отчасти обусловени от възрастови и хормонални изменения. Също така би ли ми пратила някоя от вас актуални координати - мейл и телефон - на д-р Папазова.
Благодаря предварително

# 19
  • София
  • Мнения: 864
мисля че за това  за което питаш може да помогната и други хора не само Папазова.
При нея свободни часове сигурно има за след мин. 6 месеца ако не и повече.

# 20
  • Мнения: 0
Моля ,да ми пратите кординатите на Папазова на лични .МНОГО МИ Е СПЕШНО! Предварително много ви благодаря.

# 21
  • Мнения: 3 042
Аз днес се уредих при гайдурков - на мястото на отказал се поради вирус негов пациент. Впечатлението ми като цяло е добро, но в частност ми се струва едностранчиво това преценяване единствено от физ. гледна точка, в смисъл - храненето най-вече. Ами психиката? Може и да греша, а пък и ми е първа среща с него, нали не може всичко наведнъж да стане, но някак очаквах по в сил "Папазова".

# 22
  • Мнения: 19 296
Ален мак, аз съмс със смесени чувства за Гайдурков. Единият път помогна на щерката за запека, но втория път изписа абсолютно същата диета за 5мин точно, а оплакванията и състоянието й бяха съвсем други. Общо взето на много мои познати е предписал същото. Диетата е добра за пречистване, но помага в зависимост от проблема.

Някой може ли да ми даде и на мен координатите на Мария Папазова Praynig

# 23
  • София
  • Мнения: 864
Моля ви да спрете да ми искате телефон на Папазова или да ме питате как да се свържете с нея.
Отидете на място ако искате.
Но не знам как да се свържете с нея. Просто бъдете упорити!

# 24
  • Мнения: 19 296
Бъни, може ли поне да кажеш кое е това място, където да отидем? Моля те, публикувай актуалните координати тук в темата, за да не ти пишем на лични. Аз намерих няколко адреса и телефона в интернет. На тел. или никой не отговаря, или са грешни. Не мога с болно дете да обикалям и да чакам пред някакви адреси, които може и да не са верни. А сигурно има и хора, които не са от София и също искат да се запишат.  Много те моля още веднъж да напишеш тел и адрес тук. Обръщам се и към всички, които знаят актуалните координати  Praynig Praynig Praynig

# 25
  • Мнения: 1 801
И аз се интересувам от координати на д-р Папазова. Много харесвам подхода й и чувствам, че за заболяването, което имам точно такъв подход на лечение ми е необходим. За съжаление, обаче от всичките телефони в нета - нито един не е верен! Вдигат някакви странни хора, затварят телефона - всичко е толкова конспиративно, че направо вече се чудя - дали изобщо да опитвам да стигна до нея и дали изобщо тя преглежда други хора освен ограничен кръг нейни познати!? newsm78

Моля ви, ако някой има идея - да ми пише - къде мога да я намеря! Praynig Място или телефон на център в който работи - заболяването ми е хронично и не е спешно - склонна съм да почакам и няколко месеца, но все пак да се консултирам! Praynig

# 26
  • Мнения: 0
Molq Vi za kordinatite na Dr Papazova-tq ni e poslednata nadegda.Blagodarq vi ,predvaritelno

# 27
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  bouquet  В "Шуслерови соли" ( ФБ) има координатите й!

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 13:34 от Lenny_Pld ॐ (With love)

# 28
  • София
  • Мнения: 864
Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 14:31 от Bunnie

# 29
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Благодаря на Bunnie за коректива - от сърце!   bouquet



Последна редакция: пн, 09 апр 2012, 14:10 от Lenny_Pld ॐ (With love)

Общи условия

Активация на акаунт