Koга започва да рита бебето при 2 бременност

  • 15 358
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 181
С първата си бременност усетих движенията на бебето около 17 г.с.,а с втората нямам спомен ooooh! Blush,ама мисля че беше към 15 г.с. Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
Аз усетих бебето към 20-21 г.с при първата сега при 2та ще видим коя седмица ще го усетя   Grinning

# 17
  • Мнения: 61
При втора бременност,по-рано се усеща.Аз съм с първа сега,и го усетих за пръв път,преди 2-3 дни..(18 г.с.),да се надявам,че с втората ще е по-рано

# 18
  • София
  • Мнения: 233
При първата бременност усетих движенията на бебето още в началото на 3-ти месец, докато при втората - в края на 4-ти месец.

# 19
  • Мнения: 2 231
при първата бременност чак в началото на 6м Wink, а при втората в каря на 4м.

# 20
  • Мнения: 1
20-21 - първата бременност 17-18седмица в бременност

# 21
  • Мнения: 324
В 17-та г.с. и при двете бременности  Peace

# 22
  • Мнения: 8 999
Както и първия път - към края на четвъртия месец.

# 23
  • Мнения: 133
В средата на 4-я месец ги усетих сега, а първия път в края на 4-ти месец. 

# 24
  • София
  • Мнения: 1 185
Усещам бебето от около седмица, т.е. 13г.с., но е много мъничко и отвън (с ръка на корема) нищо не се усеща все още!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 391
Ами то започва много рано да рита. Въпросът е ти кога ще го усетиш Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 1 197
както писах в една сходна тема много е индивидуално спрямо жената и бебето Peace първия път усетих движения 19 - 20 седмица - бях по едра, първескиня и с предна плацента. сега - втора бременност - съм със задна плацента и много по диво и шавливо бебе. колкото и да е странно първите движения ги усетих в 14 седмица - всички казваха, че е рано освен докторката ми която каза, че е възможно предвид и че е скоро след първата бременност Peace към днешна дата - 24 седмица имам едно торнадо в корема, особено като го сравнявам с първото с което само по хълцането разбирах, че е там и е добре Crazy

# 27
  • Мнения: 1 059
първия път около 20г.с. а втория 17

# 28
  • Мнения: 3 932
В 5-я mесец и при двете mи бреmеностти.

# 29
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
От 13 г.с. го усещам - "рита" ме в червата и пикочния мехур. Отвън не се вижда. Плацентата ми е ниска и задна. При първата бременност беше по-късно.

Общи условия

Активация на акаунт