Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 370
  • 733
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
Сега пък Киара ли излезе на мода?

# 556
  • Мнения: 10 545
д-р Комня Минчева

# 557
  • Мнения: 4 529
Безценка - от един некролог е

# 558
  • Мнения: 125
      Илхамия-Благоевград,прочетох го в нета

# 559
  • Мнения: 10 545
Стратина, явно кръстена на дядо си Страти, защото носи и фамилията Стратиева.

# 560
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Роксандра - редактор на вестник.

# 561
  • в пералнята
  • Мнения: 1 813
Стратина, явно кръстена на дядо си Страти, защото носи и фамилията Стратиева.
аз пък познавам една Стратислава

# 562
  • София
  • Мнения: 5 718
Звучи като Стратосфера  Rolling Eyes

Винаги съм се изумявала докъде може да се стигне със съчиняването на безумици, само и само да не се разсърди някой дядо или баба.

# 563
  • в пералнята
  • Мнения: 1 813
Дам, точно днес по радиото говориха за това. Маратонка - на баба си Мара и на баба си Тонка  Joy Joy hahaha Joy

# 564
  • Мнения: 139
Прабаба ми -  Колица и прадядо ми - Стан.
Баба ми Ерина.

Българи са всички Simple Smile

# 565
  • Мнения: 181
Върху пощенските кутии в нашия блок от няколко дни стои писмо,което никой не взима.Реших днес да погледна до кого е адресирано,а то се оказа,че е за някакъв Никит Crazy

# 566
  • Мнения: 394
Shocked Брех,какво съвпадение! Тъкмо влязох да пиша името Ерина,което вчера видях на една надгробна плоча.А също и Вержин.
И все съм си мислела,че се шегувате с онова Лимонка,обаче на гробищата и това име видях! Simple Smile

# 567
  • Мнения: 10 545
Мимина, много Лимонки има из Благоевградско.

# 568
  • Мнения: 2 215
Рахила / от Плевен/

# 569
  • Мнения: 394
В момента гледам филм с едни готини мъжаги Риан,Виан и Арик!  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт