Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 374
  • 733
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 66
Все се сещам за Кимба от Цар Лъв, като го чуя това име  Crazy
Ау, мислех, че е Симба.

# 106
  • Мнения: 4 615
И аз мисля, че е Симба.

# 107
  • Мнения: 1 953
Симба е от "Цар Лъв", а Кимба е момиченцето от "Плодчетата".

# 108
  • Мнения: 7 089
Пардон, обърках ги  Joy Но все тая - като анимационен герой е, едно такова подскачащо  Thinking

# 109
  • Мнения: 181
... Дарис,Владис,Арис,Лорис ...
Кое е за момче и кое - за момиче, изобщо не мога да разбера!
Или може би всички са за момче или всички - за момиче!?!   Crazy   Laughing


Арис и Лорис са имена на две момченца.Другите съм ги засичала като имена на момиченца.

# 110
  • Мнения: 3
Днес на площадката имаше една Ивая и баба и там и викаше "Вайче, Вае"
Срещнахме и деца от групата на Дани: Дамианта и Мика.
А на родителската среща преди три дена имаше много така по-интересни имена (обсъждани от госпожите).
Записвам ги:
Момичешки:
Хрипсина
Илиса
Мимика (с ударение на второто и)
Маргрета
Лианда
Поликсена

Момчешки:
Слав
Ян
Марян
Йоргин (от ром ски произход)
Заприн
Правдомил
Изкрен и Пипо (тяхната майка май е Embarassed)
Столин

Не всички са от групата на Дани, обаче просто някои са...
От момичешките Лианда и Илиса ми харесват най-много а от момчешките Ян.

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 21:07 от krissi903

# 111
  • Мнения: 4 201
Откога името Маргарита е странно и необичайно newsm78

# 112
  • Мнения: 739
А на родителската среща преди три дена имаше много така по-интересни имена (обсъждани от госпожите).
Записвам ги:
Момичешки:
....
Маргарита
.....

Маргарита си е най-обикновено женско име, при това много хубаво, според мен. Не го намирам нито за странно, нито за необичайно.

# 113
  • Мнения: 4 201
Цитат
при това много хубаво, според мен.
и според мен, дори е моят фаворит сред женските имена Heart Eyes

# 114
  • Мнения: 3
О, грешката е моя, името беше Маргрета но го написах неправилно.

# 115
  • Мнения: 7 089
A на Ян и Слав какво им е странното?

# 116
  • София
  • Мнения: 288
Поликсена си е нормално име от гръцки произход.
Хриспина - също.

# 117
  • Мнения: X
Изкрен и Пипо са ми фаворити....Явно майката ги е измислила след силен удар с твърд предмет.

# 118
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112
Симба е от "Цар Лъв", а Кимба е момиченцето от "Плодчетата".


Преди години имаше филмче "Кимба, бялото лъвче". Дори като излезе "Цар лъв" се говореше, че искали да ги съдят за плагиатство, защото и имената, и сюжетите са подобни.



http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=ef … e2d3f28eba6c8e26f

# 119
  • Мнения: 10 306
Арис е нормално гръцко мъжко име, Лорис - арменско мъжко. От "странните" имена, завършващи на с, харесвам Дорис, Алис, Инес.
Изкрен... да не е все пак Искрен?
Пипо съм го чувала като име на куче.
Дамианта ми е фаворит, не за друго, ами ако разместиш буквите става диаманта. Grinning
Мика...  ако е като Мика Хакинен, пак не ми е странно.
Изобщо, така само по малко име, без фамилия, без да се знае произход и етнос на родители, се въздържам да определям имена като странни.

Общи условия

Активация на акаунт