Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 370
  • 733
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 7 089
Но не подчертано  Mr. Green И на мен ми звучат женствено Simple Smile

# 226
  • Мнения: 10 545
Но звученето си остава
Кое звучене!? Кое е типичното звучене за едно кучешко име?
Аз имах котка Сара, кръстена на Сара Конър. Това прави ли Сара котешко име!?
Кое може да направи едно име животинско?
Самият факт, че името съществува, значи, че е възникнало като човешко, а че някой си е кръстил кучето така, нормално е. Защото на кучетата се дават човешки имена. Понеже всички имена са човешки.

За чий изписа 6 реда с обяснения? Недовидя края на изречението ми ли, що ли?

Но звученето си остава- за мен това име е такова. За други Рая, Мая, Калина, Макс...

# 227
  • Мнения: 4 615
И аз това се чудя  Rolling Eyes

# 228
  • Мнения: 2
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 370
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.
А...трудно ти схванах мисълта Crazy.Но да,права си, името не е куче,името си е просто име Laughing.
Прави ми впечатление,че и на други места пишеш в същия стил,предполагам има някаква причина Peace
Днес прочетох във форума-Божелин.

Последна редакция: сб, 08 окт 2011, 00:36 от elf4eto

# 230
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
След това имам само ползи от него. Дори не можете да си представите колко много. Достатъчно е да кажа само малкото си име за да знае човекът отсреща с кого разговаря. Освен това привлича достатъчно внимание върху мен, внимание, което обикновено ми върши доста "работа".

Е, точно същото отношение имам към нетипичното си име и аз!  Peace

# 231
  • Мнения: 2
Обичам Марк и август като имена. Август - един от братовчед ми казва така. Не мисля, че името е куче. Говорейки за кучета е нашата Джай.
А...трудно ти схванах мисълта Crazy.Но да,права си, името не е куче,името си е просто име Laughing.
Прави ми впечатление,че и на други места пишеш в същия стил,предполагам има някаква причина Peace
Днес прочетох във форума-Божелин.

Аз съм от Бразилия. Аз не знам български и английски език не е моят път. Превод с Google Translate. Очевидно получи смешно! Превръщането на вашето мнение смях. О, Google, Google!

# 232
  • Мнения: 4 529
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed

# 233
  • Мнения: 4 529
Скайпът ми подсказа днес рожденния ден на една позната. Представя се за Таня, но се казва Гайтанка.
ooooh! smile3544 smile3544 smile3544

# 234
  • София
  • Мнения: 865
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed

Според мъжа ми галеното на Марк щяло да бъде Марко... Аз категрично казах, че магарета не раждам.

# 235
  • Мнения: 394
Аз пък Марко го асоциирам с име не на човек, а на магаре  Embarassed
и аз  Embarassed

Според мъжа ми галеното на Марк щяло да бъде Марко... Аз категрично казах, че магарета не раждам.
Синът на кумците ни се казва Марк,наричат си го Марки и никого не съм чула да го назовава Марко! Rolling Eyes Иначе каката си го нарича Маркуцио,Маркиз... Crazy Laughing

Марк и Стив
Марк и Адам
Марк и Ерик
Марк и Джон
Марк и Хари
Марк и Авел
Марк и Дейл
Марк и Леон
Марк и Раян
Марк и Тома
Марк и Янис
...така ги виждам аз нещата с Марк! Crazy Laughing

# 236
  • Мнения: 283
Здравейте Hug

Аз срещнах следните имена, които ми се сториха странни:

Арангел и Спасунка

# 237
  • Мнения: 55
Виорика. Румънско е май...
Познавах една Лукса Поливодска.Възрастна,достолепна дама. Името беше точно като за нея.

# 238
  • Мнения: 4 615
А каква е връзката ти с България? Все пак някак си попаднала в български форум.
Като за Google translate много добре ти се разбира.

# 239
  • София
  • Мнения: 5 718
Галунка Калоферова - автор на един от учебниците на сина ми.

Общи условия

Активация на акаунт