Предложения за странни, необичайни и интересни имена - част 3

  • 43 370
  • 733
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 394
Оххх,вече тотално се побърках!  ooooh! Писах,писах,после видях,че съм в голяма каша,та се редактирах - това е за тези,които успяха да го прочетат!  Laughing
Та...kotkataa си я спомням,с дъщерята Радинела,която съм запомнила,че е кръстена на сестра й,пък то било на леля й  ooooh! ...на ЛС сме си писали по повод това,че "има" сестра,която се казва Ноела  Rolling Eyes Има обаче символика с тоя ник специално - котките и техните много животи...  Laughing Явно вече ми е навик да си пиша на ЛС със шизофреници!  Sick
Някакси отказвам обаче да приема намесата на а _ _ _ _ _! Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 28 окт 2011, 21:44 от мимина

# 346
  • Бургас
  • Мнения: 370
Явно вече ми е навик да си пиша на ЛС със шизофреници!  Sick
А, мимина, моля те Crossing Arms Laughing!
И аз много се забърках, толкова неща разбрах, за които никога нямаше да се сетя.. За потребителката с дъщеря Радинела пък тотално бях забравила точно как беше. И на мен ми е останало името в главата, заради невероятната история, но хич не съм се интересувала за нищо около въпросната потребителка..Как ги помните и ги забелязвате тези неща, направо ви се чудя Laughing.

# 347
  • Мнения: 10 545
Сега се загледах в профила на котката, те съседки с аниесе.  Laughing

# 348
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
И нямат нищо общо с останалите заподозрени Simple Smile

# 349
  • Мнения: 10 545
Не зная кои са те, освен Венета и някой от новорегистрираните. Аз си подозирам и Акула Сомова, но то е поради друга причина, криеща се в предпоследното й мнение.
За разлика от вас- администратори и модератори, ние, обикновените потребители не виждаме Ай пи-тата и можем само да гадаем. Simple Smile

# 350
  • Мнения: 4 615
Според мен и този профил е клонинг - http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=341398
Не знам дали имам право да питам модератор за IP-та, затова питам тук на добра воля Вещицата ако иска да каже.

# 351
  • Мнения: 15 376
Чудесен сюжет за модерно криминале.
Напрежение, мистерия. И разбира се, неочаквана развръзка.

Ставам бдителна и съвсем подозрителна.

# 352
  • Мнения: 15 376

Изумително е, но е вярно. Как разбра?

Пише във "Форумски липси" не като новорегистрирана.

# 353
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
Няма как да се пита и да се каже. Просто някои изчезват завинаги. Поради заслуги  Mr. Green

# 354
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
По темата  - тия се запознах с дама на име Милушка!  Grinning

Да не е от Катуница?

# 355
  • Мнения: 4 615

Изумително е, но е вярно. Как разбра?
В едно от мненията си към мен каза нещо, много... провокативно, като намигване... или като халосване  Laughing Не мога да определя силата на подсказката, но все едно ми каза "Виж ме".  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 356
  • Мнения: 394
По темата  - тия се запознах с дама на име Милушка!  Grinning

Да не е от Катуница?
Тц,от Бургас е...или поне така пише в обявите й в Продавалника! Wink

# 357
  • Мнения: 15 376
Все по-силно напомняш за мис Марпъл, Елора Wink.

# 358
  • Мнения: 66
По темата съм - Ачелия

# 359
  • Пловдив
  • Мнения: 15 101
По темата  - тия се запознах с дама на име Милушка!  Grinning

Да не е от Катуница?
Тц,от Бургас е...или поне така пише в обявите й в Продавалника! Wink

И аз за Продавалника се сетих, имам една позната от Катуница, която се навърта там, но явно си има и адашка от Бургас Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт