Захранване - с Каква марка пюре започнахте???

  • 18 523
  • 275
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 241

А, най-после да видя още някой, който е започнал с Данон  Hug Беше ли доволна и от храните им по-натам?

Защо не започнат да ги внасят и в БГ, пюретата им са чудесни.  Simple Smile

Блонди, в Карфур в София не продаваха ли Бледина? или ги бъркам с тези на Карфур.  newsm78
За мен не са по-лоши от Хипп, а са по-евтини .

Иначе Моника ядеше от пюретата и манджите им с удоволствие и сме си още на тяхното мляко (3-ка) и разни бисквити и т.н.


# 31
  • Мнения: 2 216
Захранвах с Хип и Гербер.
Гербер имат малки разфасовки, които са удобни при захранване.
Харесваше и двата вида
Сега давам и ДМ /те май са най-изгодните био пюрета/

# 32
  • Мнения: 15 379
Сега давам и ДМ /те май са най-изгодните био пюрета/

Сънвал също са хубави. Цената им също е добра.
Но откъм разнообразие са по-постни.

# 33
  • Мнения: 15 379
За начало съм взела две плодови на Ганчев,но още не съм му давала.Ако ги хареса ще продължим с тази марка,а ако не ще я сменим

Пюрета Ганчев не са подходящи за първоначално захранване.

# 34
  • Wonderland
  • Мнения: 813
Аз също не бих започнала захранване с Ганчев....Гербер и Бебивита са по - евтини от ХИП,на според мен са в пъти по - качествени от Ганчев....Гербер нямат голям асортимент,но като за начало има достатъчно разнообразие.....

# 35
  • Мнения: 3 644
А моето дете така и нито един вид пюре на Хип не хареса, близва и извръща глава. Харесва Гербер и плодови на Ганчев.

# 36
  • Мнения: 2 926
За начало съм взела две плодови на Ганчев,но още не съм му давала.Ако ги хареса ще продължим с тази марка,а ако не ще я сменим

Пюрета Ганчев не са подходящи за първоначално захранване.
Нито пък изобщо за хранене на бебе.

# 37
  • Мнения: 15 379
За начало съм взела две плодови на Ганчев,но още не съм му давала.Ако ги хареса ще продължим с тази марка,а ако не ще я сменим
Пюрета Ганчев не са подходящи за първоначално захранване.
Нито пък изобщо за хранене на бебе.

И аз мисля така. Но доколкото зная вече има иновация - плодовите не съдържат захар, което си е просто революционно.

Българско пюре не съм давала. Не бих купувала. Но темата не е за това - за/против.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Имах домашни моркови и картофи, с тях я захраних първо,направени на каша и смесени с малко кърма.
После й давах еднокомпонентните пюрета на Гербер и Хип.

# 39
  • Мнения: 3 114
Започнах с домашни и Хип, защото имат голямо разнообразие. Синът ми и досега си хапва менютата им с удоволствие. Също обича Бебивита, Алете, Семпер, Бейбилав и домашни. Най-вече търсим да постигнем разнообразие!

# 40
  • Мнения: 2 231
Захраних с Хип, а по-късно включих и Гербер и Бейбивита. От Ганчев харесваше единствено плодовите (няколко модела) и млечните каши, които включих на по-късен етап.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 485
За начало съм взела две плодови на Ганчев,но още не съм му давала.Ако ги хареса ще продължим с тази марка,а ако не ще я сменим

Пюрета Ганчев не са подходящи за първоначално захранване.
Нито пък изобщо за хранене на бебе.

Моят син въобще не иска пюрета- не харесва нито Хип, нито Гербер, нито Семпер, нито домашни...От отчаяние купих плодово на Ганчев и му хареса...

# 42
  • Мнения: 808
Спомням си, че първите ни пюрета се казваха АМ-АМ. Сега не знам дали ги има още. Бяха в едни по-малки от средните бурканчета и май имаха по-голям избор на плодови, отколкото зеленчукови. След това опитах с Овко и на малкия му харесаха. Общо взето сме пробвали от почти всички марки на пазара тогава.

# 43
  • Мнения: 2 908
Ганчев още си съдържат захар колкото си искаш-и плодовите, и зеленчуковите. Mr. Green Друг въпрос,че в Бебевита например хванах йодирана сол в зеленчуково пюре...

# 44
  • Мнения: 426
Захраних с ХИПП, но му бяха едри на консистенция. След това продължих на Гербер, Сънвал, харесва и Бебевита и така и до сега-това за зелен. и месните пюренца. Отказва да хапва дом. приготвени зел. пюрета, но си е до детенце. Иначе е пробвал всички марки без овко, докато намерим нашите пюрета.
Плодови пюренца, кашички, киселчета и т.н. си ги приготвям домашно.

Ганчевите пюрета плодови според мен са си със захар-аз правя пюренце от дом. круши, но нъц да стане на сладост, като ганчевото. Да не говорим, че крушата им е с канела.


Общи условия

Активация на акаунт