Lady popular 6

  • 57 790
  • 769
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Ако искате пращайте женски или модни дуели на Мария-Магдалина  - 67 ниво или  на Valentina_bd - 20 ниво. По принцип приемаме всички (аз и дъщеря ми). Ето и целите на 67:
 1. Играйте Судоку 7 пъти.
 2. Нужни са ви 3 500 000 точки.
 3. Трябва да притежавате поне 15 стола.
 Приятна игра! Пишете, ако мога с нещо да помогна.

# 361
  • Мнения: 0
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet

# 362
  • Мнения: 41
Не мисля че някой си е хвърлил парите на вятъра, за да отключи карта, която се отключва без пари. Изчакай до утре, в 15:00 бг. време ще отворят следващата карта и ще разбереш  Peace

# 363
  • Мнения: 515
Трябва да събера костюма на Касандра.Има ли значение кой цвят е newsm78

# 364
  • Мнения: 2 802
Трябва да събера костюма на Касандра.Има ли значение кой цвят е newsm78

Не, ти си избираш цвета  Peace

# 365
# 366
  • Мнения: 0
Не мисля че някой си е хвърлил парите на вятъра, за да отключи карта, която се отключва без пари. Изчакай до утре, в 15:00 бг. време ще отворят следващата карта и ще разбереш  Peace

ок мерси
лек ден и успешна седмица  Wink

# 367
  • Мнения: 0
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet
Не се притеснявай,до колкото разбрах  в Милано където има прическа ще е с долари т.е с билети  Flutter А в Ню Йорк е с диаманти,там е тоалета от началната страница Wink Simple Smile

# 368
  • Мнения: 0
здравете мили дами
страшно много съм притеснена заради следната случка
вчера си купих билети с които да отворя всички квадрати в картите на Париж и Лондон но проблема е там че ми останаха още 43 не използвани билети с които мога да отворя още... newsm78 и демек че напразно съм хвърлила парите си и вместо 7 съм купила 50 от които ми остават доста.... вече един ден ядове и притеснение дали ще мога да ги използвам
та въпроса ми е дали някоя от вас е отворила следвнаща карта Москва... Милано или Ню Йорк(знам че за да се отворят се заплаща с диаманти) и там със същите билети като на Лондон и Париж ли е отворила квадратите
благодаря предварително   bouquet
Не се притеснявай,до колкото разбрах  в Милано където има прическа ще е с долари т.е с билети  Flutter А в Ню Йорк е с диаманти,там е тоалета от началната страница Wink Simple Smile


оооо много ти благодаря
дано да е така както казваш но щом така си разбрала
днес като видях че картата е с часовниците като от първата карта се вбесих - хем имам да събирам пари и дадох ей така 18 000 за нищо
чакам с нетърпение другата карта  Joy
лека вечер  Flutter

# 369
  • Мнения: 0
Дами, имам огромна молба. Моля помогнете трябват ми 700 победи и просто не мога да измисля как ще ги направя. Ако на някой му се разправя моля да помогне. Връщам...

# 370
  • Мнения: 398
Дами, имам огромна молба. Моля помогнете трябват ми 700 победи и просто не мога да измисля как ще ги направя. Ако на някой му се разправя моля да помогне. Връщам...

Аз съм на 30-то ниво пращай Лейди Tsvetkovata

# 371
  • Мнения: 136
Дами, този път и аз ще помоля за помощ с дуелите, досега си ги  играех сама, но този път са ми малко  в повече. Лейди Epato, ниво 35 Embarassed

# 372
  • Мнения: 41
Момичета пращайте и на мен. Приемам всякакви дуели, само за модните ще ви помоля да пишете че сте от форума, за да знам да не слагам пози  Simple Smile

# 373
  • Мнения: 21
Ако на някой му се играят модни дуели потърсете ме -- lady      d1m1tr0va

# 374
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Ето и целите на 68 ниво:
  1. Играйте бикове и крави.
  2. Сменете прическата си 120 пъти на това ниво.
  3. Достигнете тегло 68 килограма
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт