Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 136

  • 42 751
  • 738
  •   1
Отговори
# 360
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Привет и от мен,бързичко си взимам кафе, сядам пред компа и какво да видя -интервю с Мурат, което изпуснах де,аз като Габи също искам да знам подробности за интервюто  newsm17благодаря предварително и ви желая весел и спорен ден

# 361
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Най-после са се сетили да вземат интервю от Мурат ,на третата година от както е познат на Бг зрителя,по -добре късно от колкото никога все пак Peace

# 362
  • Разград
  • Мнения: 8 243
MuraTuba Hasret/Savas Gonulcelen Ask ve Ceza

# 363
  • Мнения: 0
Ооо...испанско кафе...веднага го отнасям.

Мурат сме го познавали от АСИ. Бравас...тези хора са познали.
Ама никак ли не е споменал вълнуващия си проект ,,Буря''? newsm78

# 364
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Момичета, ще си позволя да пиша  Blush, защото аз, гледах това кратко интервю и всъщност съм малко възмутена от това, което видях. Основно това беше реклама на ЛиН, възхвала на Нургюл и между другото споменаха за АСИ.  Peace

# 365
  • Мнения: 0
Момичета, ще си позволя да пиша  Blush, защото аз, гледах това кратко интервю и всъщност съм малко възмутена от това, което видях. Основно това беше реклама на ЛиН, възхвала на Нургюл и между другото споменаха за АСИ.  Peace

Без да съм го гледала, ще кажа че, няма причина да си възмутена - интеврюто е взето заради стартирането на ЛИН от понеделник в България, в реда на нещата е да говорят и рекламират този проект

# 366
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
Цвети джанъм ти учудваш ли се че Аси е спомената само между другото, та информационното затъмнение около сериала никога няма да проясни, това е тема табу и съм сигурна че има предварителни уговорки с интервюиращите, да не се навлиза в подробности за този сериал Ако ще се говори с Мурат-подробности само за ЛиН  [smilie=smile3512.с това вече отдавна сме свикнали и не би трябвало да ни учудва, то е факт!!!

# 367
  • Мнения: 0
Момичета, ще си позволя да пиша  Blush, защото аз, гледах това кратко интервю и всъщност съм малко възмутена от това, което видях. Основно това беше реклама на ЛиН, възхвала на Нургюл и между другото споменаха за АСИ.  Peace

Ооо...мила, ние толкова ли сме страшни, че не се осмеляваш да пишеш? newsm78
Споко...ние сме хрисими като богородички. hahaha hahaha
Значи са възхвалявали Нургюл....нека, нека...че зрителя, като я види като 25 год. девственица...да си знае, че е много добра...не да се отказва от сериала като мен.

# 368
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Габи, вие и страшни  Joy, особено пък - ти  hahaha !
Не съм писала, защото не съм имала - какво да кажа, ето - днес, имам и го правя.  Peace
А и като чух, че ЛиН е най-, най- ... , как да се въздържа от коментар !

# 369
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 370
  • Мнения: 0
Габи, вие и страшни  Joy, особено пък - ти  hahaha !
Не съм писала, защото не съм имала - какво да кажа, ето - днес, имам и го правя.  Peace
А и като чух, че ЛиН е най-, най- ... , как да се въздържа от коментар !

То оставаше и да кажат нещо друго  Joy Joy Joy кой ще им го гледа филма иначе?
другото са подробности  Joy Joy Joy

# 371
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 372
  • пуерто де сагунто валенсия испания
  • Мнения: 57
http://youtu.be/fDDae8VAn_AМомичета поздравявам ви с една песен която аз много обичам песента от сериала Prisionera(осъдена)

# 373
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 374
  • Мнения: 0
Еее.. не че аз имам кой знае какво да кажа... newsm78..ама понякога едни умнотии ми извират на клавиатурата, че чак самата аз се чудя... ooooh!аз ли съм или не съм... hahaha
Добре, че в един момент се явяват дами, които знаят да казват... Дур, Сакън.. ooooh!
Обаче, като ни мине наказанието...малее...стой, че гледай.. hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт