Новият HIPP1 Combiotik

  • 2 019
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 011
Аз дохранвам моето бебе с Аптамил от първия месец (сега е на 3 и половина), но никога не го яде  с апетит и често съвсем го отказва. Мисля да го сменя я Хип Комбиотик, за това всяко мнение за млякото ще ми е полезно.
Аптамил, Лактана са доста миризливи млека. Хип Комбиотик в сравнение с тях не мирише толкова силно и  стои по-мазен по стените  на шишето !

# 16
  • Мнения: 135
От вчера сме на Хип комбиотик и малката го пие с голям апетит, за разлика от Аптамила.
Притеснява ме промяната в @кото й - по-зеленикаво и по-лепкаво е, и с по-остра миризма. Това нормално ли е?Или е само в началото от смяната на млеката?

# 17
  • Мнения: 2 011
От вчера сме на Хип комбиотик и малката го пие с голям апетит, за разлика от Аптамила.
Притеснява ме промяната в @кото й - по-зеленикаво и по-лепкаво е, и с по-остра миризма. Това нормално ли е?Или е само в началото от смяната на млеката?
Напълно нормално  е !  Peace Може 2 дни  и  повече да  ака зеленикаво  ако!  Peace

# 18
  • Мнения: 1 262
Не знам какъв е бил стария, ние направо започнахме с новия ХИП комбиотик. Доволни сме.
За стария някъде бях чела, че не се разтваря добре. При новия няма такъв проблем - много лесно и бързо се разтваря при всякаква температура на водата. Бебчо спря да повръща, реши му се проблема със запека, а и гъбичките в устата му изчезнаха. Мога да кажа само добри думи за млякото.  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 262
Вече няколко пъти ми се случва едното - когато храня детето в млякото виждам плуващо кафяво "нещо" като топченце  Shocked не е от водата - сигурна съм - като я наливам в шишето винаги гледам. Като се добрах до това "кафявото нещо" и го разтърках с пръсти - се разми. Чудя се дали да го зарежа това мляко? Случвало ли ви се е подобно нещо?
Да си призная честно и на мен ми се е случвало на 2 пъти, но аз мисля че е от станиола - отворих бутилката и го махнах. Чудя се обаче по-натам като почна да му давам мляко през биберон с прорез и ако това "нещо" попадне в стомаха на бебето, дали ще има някакви неприятни последици.  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 262
Ние бяхме 1 месец на Аптамил - резултатът - зверски запек, а смотаното педи все ми повтаряше не сменяй млякото. Накрая на своя глава купих Лактана, уж се оправи беба, ама пак се запече, от 2 дни сме на ХИП - още няма резултат.... дано ни оправи запека, че вече не знам какво да правя Sad

Може бебка да е започнала да ака по-рядко. И аз така бях помислила за моя бебешок, но разбрах че е разредил акането понеже акото му не беше твърдо, а нормално като консистенция.

Общи условия

Активация на акаунт