Логопед или?

  • 1 522
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Това не е проблем. Всички деца минават през този период  Simple Smile

 ...
Нито моето е правило така , нито някое от познатите ми деца ... ...

Именно!
Затова писах още в началото, че успокояването с "период е, ще отмине", може да бъде много коварно.

# 16
  • Мнения: 7 111
Мегита, проблем е, когато ти не си до детето и се случват разни неща в душата му, които се отразяват под една или друга форма на поведението му.  Peace
Пелтеченето при моето момиченце започна с тръгването на ясла. Много емоционално изживяване за детето е оказа. 

 

# 17
  • Мнения: 27 524
Има и още нещо което ме тревожи, в момента той е в България и майка ми се грижи за него защото баща му не ми дава разрешително. Може ли и това че е далеч от мен да е причина.

Може. Никога не бих оставила детето си далече от мен!!! Нямаш оправдание с бащата!

# 18
  • Мнения: 1 432
Вие все искате да пращате децата при специалисти. Не му трябва лекар, майка му трябва.
Това  е плод на емоциите , които са се струпали в душичката му.

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 351
Има и още нещо което ме тревожи, в момента той е в България и майка ми се грижи за него защото баща му не ми дава разрешително. Може ли и това че е далеч от мен да е причина.

Може. Никога не бих оставила детето си далече от мен!!! Нямаш оправдание с бащата!

Блонди, не знам защо е прозвучало като оправдание. Не се чувствам виновна че се опитвам да осигуря по-добър живот на детето си. В готовност съм да го взема веднага щом излезе решението от съда.

 На въпроса дали ходи на градина - да посещава. Госпожите са страхотни и той много ги обича.
 Другия месец ще се прибера и ще го заведа на логопед.

 Благодаря много за мнения и съвети. Ще помоля модератор да заключи темата за да се избегнат други неуместни критики.  Hug  bouquet

# 20
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Помоли майка ти да го заведе на логопед. Безплатно е. Обикновено имат кабинет в най близкото у-ще в районна. Също посещават и детск. градина и канят децата да си запишат час за посещение.

Общи условия

Активация на акаунт