Bir Çocuk Sevdim - Обикнах едно дете - Kanal D всеки петък от 20.00 часа- 1 тема

  • 55 973
  • 718
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Здравейте  Hug  Елиа мерси за темата  newsm51 , много се радвам че сте направили тема за сериала, харесвам Бюлент ще следя темата и сериала , надявам се да е успешен.Досега съм гледала всичко с негово участие, което е с бг превод разбира  се   Laughing
Приятен ден на всички

# 16
  • Мнения: 10 240
Изглежда Арзу ще прави преводи на английски на сериала. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1
Благодаря Ви, че се включихте.
Все пак не съм сама в темата, упраших се по едно време  Wink

Да поканя и още някой да се включи с кафе от мен

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1
Основна информация
Премиера 07.09.2011
Жанр/Стил Dram
Сезон 1 Sezon  newsm78
Резюме TMC Film Yapım, Erol Avcı yönetiminde yeni bir televizyon dizisine daha imza atıyor. Deneyimli bir ekip tarafından titizlikle hazırlanan yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri...
17 yaşında liseli bir genç kız hamile kalırsa ne olur? Yeni sezonda adından çok söz ettirecek Bir Çocuk Sevdim, bu meselenin etrafında dönen çok katmanlı, çarpıcı bir hikaye anlatıyor.
Разписание   Kanal D
Режисьор:    CEVDET MERCAN.

 google
Основна информация
Премиера 7.09.2011
Жанр / Стил драма
Сезон 1.Sezon
Резюме
TMC филмови продукции, Ерол Avci администрация стартира нов телевизионен сериал повече. Внимателно, изготвен от екип с опит един от най-амбициозните продукции на новия сезон ...
Какво би станало, ако едно младо момиче бременна 17-годишният гимназия? Едно дете харесва името на новия сезон, който прави много по този въпрос се върти около многопластова, драматичния разказ.
Разписание канал D
Режисьор:CORAL Джевдет.

# 20
  • София
  • Мнения: 1
  от 2 епизод newsm78  

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 00:56 от eliadn

# 21
  • София
  • Мнения: 1
малко  spam2 на Бюлент от сватбата, може да не са нови




# 22
  • София
  • Мнения: 1

Малко за стимул към коментар от някой потребител или гост? Успя ли някой да изгледа 1 епизод?  newsm12

# 23
  • Мнения: 5 723
Гледах епизода ,познати артисти ,позната игра ,предусещано развитие на събитията ...Но все пак Джевдет Мерджан / успява да извлече най -доброто  и да го покаже/ и Наил Юртсевер..искам да е хубав сериал

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 11 005
Чоджук(Çocuk) значи дете така че най правилния превод на заглавието е "Обикнах едно дете"

принципно да, но... главно се използва за "момче"... та дори и за мъже над 30 години, често се казва "чоджук".. ако е в смисъл на.. гадже или просто приятел.  И на мен приятели ми казват: ".... бе чоджук", а съм ... да не казвам на колко години. Така че е важно преди да се сложи точен превод на заглавието, да се види за какво става въпрос в сериала и спрямо сюжета да се сложи.. Защото ще е смешно да е "обичах едно дете", а да не става въпрос за дете в случая, а за момче, тоест.. за млад мъж. (и пак да кажа: "севдим" означава "обичах", а не "обикнах". Има разлика )

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 02:36 от diziler

# 27
  • София
  • Мнения: 1
Чоджук(Çocuk) значи дете така че най правилния превод на заглавието е "Обикнах едно дете"

принципно да, но... главно се използва за "момче"... та дори и за мъже над 30 години, често се казва "чоджук".. ако е в смисъл на.. гадже или просто приятел.  И на мен приятели ми казват: ".... бе чоджук", а съм ... да не казвам на колко години. Така че е важно преди да се сложи точен превод на заглавието, да се види за какво става въпрос в сериала и спрямо сюжета.. Защото ще е смешно да е "обичах едно дете", а да не става въпрос за дете в случая, а за момче, тоест.. за млад мъж. (и пак да кажа: "севдим" означава "обичах", а не "обикнах". Има разлика )

       Опитах се да намеря точния - буквален превод на сериала. Не разбирам езика и се надявам за следващата тема да има точен превод сериала. Кажете Вие, които познавате и говорите езика и се уточни. Наистина не претендирам за точност в момента на името, просто се загледах в сериала - актьорите и реших да направя тема, дори една мила дама я направи, аз все още и в това съм лаик  Embarassed






# 28
  • София
  • Мнения: 1
Добро утро! Предлагам кафе, може и на крак прелитайки.  Wink



с Бюлент


# 29
  • Мнения: 10
Добро утро

за коментари ще се включа по-късно

Честит имен ден на именниците днес

Общи условия

Активация на акаунт