Спамо-чат /12.09-18.09/

  • 25 333
  • 1 959
  •   1
Отговори
# 75
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
 ooooh!
Аз съм вече 78  hahaha

Аз в събота бях на зъбар - камъка да ми майне. Развали се машината по средата на процеса  Mr. Green Тази събота продължавам - карък голям  ooooh!

# 76
  • София
  • Мнения: 819
Еееееееееее, аре бе, аз с кого да ходя на Лорда, баси несериозниците Crossing Arms Пламо, ти па защо ме зарязваш Crossing Arms

Не съм се теглила от един месец, не ме интересува колко съм свалила още, сърдита съм ви Naughty

# 77
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Еееееееееее, аре бе, аз с кого да ходя на Лорда, баси несериозниците Crossing Arms Пламо, ти па защо ме зарязваш Crossing Arms

 Thinking

# 78
# 79
  • Мнения: 2 491
...
Маалиии, Гигова, за това мезе може и аз да дойда, да знайш newsm53
Идвай Пламче и за теб ще има Hug

# 80
  • Мнения: 234
 smile3546 smile3546 smile3546

Напраууу ми иде 10 да лапна.

# 81
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Пухи, дръж се, няма да се даваш Naughty
Пете, щот не ме ухажваш Flutter
Доре, аз няма да кажа колко са моите килца, ама позата цифрата е приятна Mr. Green
Ох, Гигова, ти си просто нечовек...

# 82
  • София
  • Мнения: 819
Таа па, къ да не те ухажвам, моу, аре идвай с мен на концерт да не стааме на кълбета Crossing Arms Видя ли как съм любезна Flutter

# 83
  • Мнения: 15 619
Кац, с един лев в джоба.  Може ли ми обясни някой, що си изсухлят дънките на гъзетата? Пробва едни, пробва други, аз му ги повдигам, он ги дърпа надолу... Като го видя това виснало дъно и ми става зле....
Честито за минуса с двете кила, Пухи? Ама кажи как се чувстваш...  Heart Eyes
Тони, разкошна девойка си имаш. А гаджето схватливо...  Joy
И Лъки да не си поръчва шестица, преди да секонсултира с мен, че и аз поръчвам всеки път... Mr. Green Whistling
Последните две страници не ги изчетох.... Пропуснах ли нещо важно???  Whistling Whistling

Аааа, Дором, що не там, ами тук къщурката?????

# 84
  • Мнения: 1 446
Само минавам, че съм ей тех на  Shocked

# 85
  • Мнения: 599
Кац, с един лев в джоба.  Може ли ми обясни някой, що си изсухлят дънките на гъзетата? Пробва едни, пробва други, аз му ги повдигам, он ги дърпа надолу... Като го видя това виснало дъно и ми става зле....

Айде кАжими що. И моя така - миналата седмица ходихме за дрехи и прави така с дънките. То и старите така ги носи. И да му се види ластика на боксерките  ooooh!
Като му направя забележка, а той вземе та ги вдигне до мишнице и вика: "така ли да ги нося"
Не мога да изляза на глава с тоя тийн и т'ва е  Crazy

# 86
  • Мнения: 15 619
Същата история, Съни.   Crazy Всички гащи се дърпат надолу.... и аз все си мисля, че му убиват така..... неудобно.

# 87
  • София
  • Мнения: 819
Мисля да полегна Whistling  Стела па си вдига гащите до ушите, аз смъкна до кръста, тя пак ги вдигне до врата, да не й паднели ooooh!

# 88
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ще им мине това с гащите - споко  Peace

# 89
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 509
Съни, Луне-моята драма пък е в другата крайност-запасва се до под мишниците девойката Joy Ама скоро очаквам да почнат пъпчета и кръстчета голи да се показват...

Общи условия

Активация на акаунт