Кое от имената?

  • 3 453
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 993
Оо, и двамата турци Уур, които познавам са много готини и свестни пичове  Grinning

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 372
Емир.Уур звучи ужасно.Емир поне има шанс за по-приятно галено име-Емо.А щом не ти харесват,избери друго име.

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 3 830
Гласувах за Емир:)

# 20
  • Мнения: X
Понеже разбрах, че ти си българка, а само мъжът е турчин( съжалявам, ако не съм разбрала правилно), не ти ли се иска поне третото дете да е с по...компромисно име?

# 21
  • Мнения: 10 547
За мен като несвикнала, всъщност изобщо непознаваща турския език, Емир ми звучи в пъти по-хубаво и инетрнационално. Всъщност за второто ще гласуват вероятно малцина точно тук в този форум.

# 22
  • Мнения: 1
Понеже разбрах, че ти си българка, а само мъжът е турчин( съжалявам, ако не съм разбрала правилно), не ти ли се иска поне третото дете да е с по...компромисно име?
Aniese - Да исках да е по-компромисно но мъжът ми не харесва името си а Дениз е единственото име   което се приема и в двете страни.

# 23
# 24
  • Мнения: 739
Предлагам Едис (не съм сигурна, може и Едиз да се пише).

# 25
  • Мнения: 465

Едно от любимите ми имена.  Heart Eyes

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 372
Понеже разбрах, че ти си българка, а само мъжът е турчин( съжалявам, ако не съм разбрала правилно), не ти ли се иска поне третото дете да е с по...компромисно име?
Aniese - Да исках да е по-компромисно но мъжът ми не харесва името си а Дениз е единственото име   което се приема и в двете страни.
Е,добре де,но имената на другите ти деца и тези,които обсъждаш в момента не са приети в двете страни,а само в Турция..Та.. къде е баланса?Освен това има достатъчно интернационални имена,не е нужно да е точно българско или типично за България.Но доколкото знам традицията в Турция относно имена е много стабилна,аз досега не съм срещала туркиня с име като Виктория например.Та от двете определено Емир. Peace

# 27
  • Мнения: 111
Уур го чувам за първи път...Явно е разпространено само в Турция,,защото аз живея в Кърджали и не съм го чувала.Иначе ми харесва и то и Емир,а едно от любимите ми е Семир ,но доколкото знам значението се променя драстично... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Uğur - Не е много разпространено и тук и това е големия му + пред Емир.
Elfe4eto - Тук има много деца с интернационални имена не толкова колкото в БГ и това е нормално. А другото няма да го коментирам казала съм го в предния си пост няма имена които да се приемат и в двете държави и тъй като децата са родени и ръстът в ТР решихме имената им да са типични за тук.

# 29
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
тъй като децата са родени и ръстът в ТР решихме имената им да са типични за тук.

На твое място вероятно и аз бих постъпила така.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт