ОКТОМВРИйка есента посреща и готви се за най-чаканата среща!

  • 25 744
  • 677
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 260
Добро утро и от мен   bouquet

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Добро утро и от мен в новата тема   bouquet Както винаги прекрасна   bouquet Съни   bouquet
Честити да са малките юнаци на мама Мела   bouquet  Hug Живи и здрави да са те и цялото семейство,а мама бързо да се възстановява и да се прибират да се гушкат  Hug
Дано и при Сара всичко е наред  Praynig  Praynig  Praynig Нашата борбена душичка заслужава вече да се прибира вкъщи при мама и татако, кураж и на тях  Hug
Толкова мило ми стана за новите бебоци и толкова вече нямам търпение да гушкам моето слънчице  Heart Eyes
Хубав ден от мен   Hug

# 17
  • Мнения: 0
Да са живи и здрави малките мъже на мама Мела!

# 18
  • Мнения: 1 262
Добро утро и от мен в новата тема - много е хубава, както винаги.   bouquet

Zeirna, днес попаднах на една статия в бг мама именно за хапането на детето. Ако все още не си я прочела, ето ти линка: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4370.

Деси Енчева, дано бързо се оправи положението при вас. Представям си какво е на дъщеричката ви. Спомням си, когато майка ми забременя с брат ми - бях вече тийнейджър и ми беше много интересно и дълго чаках бебето да се появи, но когато се роди, ме обхвана голяма ревност спрямо него. За това, че отне моето място на най-глезено и най-малко дете.  Laughing Дори на моменти си мислех, че го мразя. С течение на времето нещата се поуталожиха и сега много се обичаме, уважаваме и разбираме с него, но в началото е малко трудно. Предполагам с малко дете ще е още по-трудно. Много промени са й се насъбрали на Лили - и местене в друга къща, и друга група, че и бебе. Дано бързо, лесно и леко приеме новото положение.  Hug

Аз днес съм направо смазана. Реших да си почистя малко, но нямам никакви сили. Почнах да чистя и се преуморих, та оставих за после.  Laughing Чудя се дали пак не ми е паднал хемоглобина или на какво се дължи тая зверска умора. Опитвам се да се тъпча въпреки че нямам и апетит. Дано не ми е паднал хемоглобина - минала седмица ми беше екстра.  newsm78

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро!

Честити бебчета на мама Мела! smile3525 smile3525  Да са живи и здрави и скоро да си ги гушка у дома!

Съни, за новата темичка   newsm51

# 21
  • Burgas
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен и честита ни нова тема!Браво на Съни! Hug
Честити момченца на мама Мела, да са живи и здрави, а на мама много бързо възстановяване!
Дано всичко е наред   с малката Сара!
Аз заведох малкия на градина, днес беше добре ....след като вчера рева истерично и не искаше да влиза...надявах се че няма да има проблем, понеже е ходил на ясла...но явно съм сбъркала.
Вчера си изкарах всички дрехи на малкия и ми дадоха няколко по зимни гащеризончета и почвам да си ги пера и гладя , че то не остана...
Хубав ден от мен засега, по късно пак ще пиша, че сега отивам да си направя един педикюр(нещо за мама докато едното е на градина , а другото е още в корема Laughing)

# 22
  • Варна
  • Мнения: 913
Хайде и аз в новата тема!
Честито на мама Мела! Пожелавам малките и мъже да са живи и здрави, винаги да радват цялото семейство!   bouquet
 Praynig за малката Сара! Дано днес всичко мине по вода!  Praynig
Аз днес направо изненадох всички, надминах себе си - поспах до 8.30ч., което през последните две седмици е било мираж. Е ставах 4-5-6 пъти, ама после веднага заспивах. Сега ми е едно хубавооооо!  Laughing  Иначе вчера си взехме легълцето и сега нямам търпение да го сглобим.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 712
Добро утро и от мен!

Съни, благодаря ти за новата темичка!  Hug Както винаги е страхотна!  Grinning

Днес много стиснати палчета за борбената малка Саричка! Дано всичко е наред!  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig  Praynig

Деси Енчева, не ти е лесно и на теб. Възхищавам ти се обаче как умело се справяш със ситуацията с Лили, но на теб и професията ти е такава, това ти помага. Сигурна съм, че всичко ще се нареди, но се иска време и търпение, както и Лили да осмисли нещата и да свикне с тях. За едно малко детенце толкова много промени на куп наистина се отразяват на емоционалното състояние.

Моето момиченце пък нощем преживява големи емоции. Не всяка нощ, но се случва, както и тази, да започва да говори и да крещи, да се сърди, да плаче, не можем с баща й да я успокоим дълго време. Подозирам, че спи, затова се мъчим да я събудим, тя ми говори и плаче за неща, които са се случили през деня. Други приятелки също са ми казвали, че е нормално това да се случва на нейната възраст, защото и техните деца били минали през този период. Може би обаче не всички дечица са толкова емоционални и изживяват така нещата.
Днес за първи ден ще я оставим цял ден в яслата, досега все я взимахме на обяд, но мисля че е време да се пробваме, тъй като добре приема нещата. Дано да не плаче и да спинка следобяд там.
А тъй като вчера мама при преобличането й е загубила едната сребърна обичка, сега ще ходим да й купим нови, те и без това тези вече й бяха станали малки.  

Инка, аз също ще пия Арниката по схемата от линка.  Peace

# 24
  • Мнения: 33
Добро утро и от мен!!!
Темата е супер,както винаги,Съни  bouquet
Много се зарадвах още снощи като видях ,че вече си имаме близначета на лице-да са живи и здрави и мноого палави Simple Smile
и аз стискам палчета за Саричка  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Тази сутрин бях на теглилки и мерилки-за 2 седмици съм качила кило и половина и вече съм +17 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 ако мога да ги сваля ,така както ги качвам ще е идеално,но....
иначе изследванията ми са супер,кръвното ми е 125/60-незнам май такова си ми е нисичко винаги.на 21ви пак ме викат пак за теглилки и т.н ,слушаха тоновете -добре е бебко.


Благодаря на всички,ккоито се отзоваха за зимния кош за новородено,след като изчетох мненията ви и абе реших ,че ще си купим 3в1 количката със зимен,летен и кош за кола,,дет се вика не се знае може зимата да не е толкова сурова и да си излизаме на разходки.
днеска ако ММ успее да се върне по-рано от работа ще идем да купим количката и кошарка,че и аз да започвам с прането и гладенето...
за сега това е от мен,до скоро и Хубав Ден!!!

П.С. за шишетата аз съм взела 2бр. на томи типии големи (бяха в комплект) ,с антиколик система са и силиконови биберонки + 2 залъгалки пак на тази марка.

и имам един въпрос: някой спрял ли се е на Тео Бебе течния прах за пране(жълтия)с лайка е.аз такъв съм купила и пера наще неща с него,ама за бебешките дали ще е добре??? иначе ми харесва и мирише мн  хубавко.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Малееее,кървясаха ми очите,докато ви изчета! Laughing JoyИ сега почвам,дано не забравя нещо...Надявам се,да ме помните още,поне смътно Mr. Green
Първо-Честита двойна радост на мама Мела!Да са и живи и здрави момчетата и да я слушат мноооого! Hug
За Саричка- Praynig Praynig Praynig Praynig
Тони77,малката е прекрасна наистина!Разкош в рокя! Grinning
николова,а твоето мъжле е голям сладур.Абе всичките ни бебета са прекрасни Hug
Съниииии,чета ви всеки ден,мила.Най-много през ден.Но изкочиха куп разходи и оставяме купуването на монитора за по-нататък.Още съм с ТВ за монитор.Не е лошо,но е по-трудно да се пише.о пък все пак има нещо,не е без хич,че щях да полудея иначе! #Cussing out
Не се ядосвай за косата,кооолко пъти ми се е случвало и на мен,не мога да ги изброя.Но аз съм руса и  се подстригвам по-честичко,че само цъфти тая коса и се изсушава адски много вече.Ти каква маска си направи?Само за яйцето разбрах,ама...друго има ли? newsm78
Seengirl,чета те с тези мебели от сума време и направо аз почнах да откачам вече.То както се казва ти ще родиш,тях още ги няма.Ако искаш аз да ида до офиса,много обичам да се разправям и съм доста оправна да ти кажа.... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Mr. GreenИдиоти!Стискам ти палци да дойдат тези дни! Hug
Ахилея,Наденце,когато и да е момента ви желая най-лекото раждане и на двете.Абе то май на всички го желая,разбира се!  bouquet,

Аз да се похваля-от вчера си имам дата за секциото!В началото на октомври е,но няма да казвам точния ден!Сега се развълнувах още повече,като знам кога ще е.Е,може да тръгне и по-рано младежа,но все пак...
Пуснаха ми изследвания и хемоглобина ми е едва 105,та ще увеличаваме желязото.И седимента в урината не ми е наред нещо,но нея май ще я пуснем стерилна втори път,че да сме сигурни.
Иначе багажа за РО е готов,дрехите на бебо са изгладени и изпрани,прибрани са вече и чакат собственика си Heart EyesНо пък нямаме име още,но както и да е,спрях да мисля,писна ми.Или аз отхвърлям имена,или милото.Нещо не можем да изберем нито едно,което да харесва и на двамата.Ужас!
Спирам засега,че много дълго стана.

П.П. ако почна да пиша за Кристиян тея дни,направо ще зяпнете.Но мисля да ви го спестя засега.Все пак има мнооого мами,които чакат момчета,да не ви отчайвам,какви са диваци Mr. Green!Да са живи и здрави де Heart Eyes Laughing

# 26
  • Мнения: 93
Съни, мерси за новата тема! Дано има само хубави новини в нея!
Деси Енчева, сигурна съм, че Лили ще се адаптира бързо тъй като ти имаш страхотен подход към нея и никога няма да я оставиш да се чувства изолирана. Знам, че ще измислиш нещо да я приобщиш към грижите за детето и да я накараш да се чувства част от всичко, като голямата кака. Нали за децата на нейната възраст е много важно да са големи Simple Smile Помогни и да осъзнае нейната роля в отглеждането и всичко ще мине неусетно.
На мен ми е много трудно да си представя как трети човек ще се забърка във взаимоотношенията ни, досега с ММ имаме изградена много силна и стабилна връзка и ми се иска да успеем да я запазим включвайки малката в нея. А като си представя, че и тя ще си има характер...Дано не е много трудно и да стане естествено.
Момичета днес е важен ден за мен! Влизам в 9-тия месец, ще подписвам за стволовите клетки и чакам финалните резултати от изледванията преди раждането. Стискайте ми палци!
Иначе тази сутрин се събудих със страхотно схванати и болезнени пръсти на ръцете. Бяха и подути, като ги пораздвижа и се оправят малко, но ги чувствам още като кебапчета! Някой с подобен проблем?
Целувки от мен Simple Smile
П.С Днес сънувах бебето, беше една пухкава и нежна, но я болеше коремчето и аз я сложих кожа до кожа с моето коремче да я успокоя! Ех, чакам я с нетърпение вече!

# 27
  • Мнения: 775
Честита радост, мама Мела и целувки на двамата слънчовци!   bouquet

Аз нещо цяла нощ не спах, но следобед ще наваскам. Сега ще изпратя младежа пак на Коколандия да се катери и ще пооправя къщата.
Нещо почва страх да ме хваща за раждането, ама се разсейвам засега.

За Саричка  Praynig

Хубав ден, девойки!

# 28
  • София
  • Мнения: 260
lusine, аз имам такъв проблем поне от 1 месец, ако не и повече.
Ще ни мине след като родим, не се притеснявай  Peace

# 29
  • Мнения: 0
Хайде и аз в новата темичка, прекрасна както винаги Simple Smile
Дано всичко е наред със Саричка, всички много се молим за нея и чакаме добри новини Hug

Общи условия

Активация на акаунт