Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът свърши,но емоциите остават~ 71

  • 27 899
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
  Здравейте на всички  Hug  Hug  Hug
  След дълго прекъсване пак съм сред вас.Благодаря на всички,които не изоставиха темата и работят усърдно за поддържането и съществуването й   bouquet
  Видях,че в края на предната тема сте обсъждали ръцете не Киво-на мен отдавна ми направи впечаятелние,че те са може би единствената част от тялото му,която му пречи да е напълно съвършен-но и нали и той е човек-все някакъв кусур трябва да има  Wink
  Славенка-стихотворението е прекрасно  Heart Eyes

Много се радвам да те видя пак при нас   bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • Мнения: 26


Ей на т'ва му се казва газария-да си хем в хубава и скъпа кола,хем да не харчи гориво!  Joy

Какво му се е случило тук,някой знае ли?  newsm78

# 17
  • Мнения: 11 984
И какво си правите,докато ви няма newsm78 Mr. Green

denimira ,това мисля че е старо,от снимките на MAVI

# 18
  • Мнения: 3 371




According to the article , in order to make the scene real for the audience , Kivanc suffered from swellings in his face for hours ... in " Kuzey Guney " first episode the father hit Kuzey several times , before shooting Kivanc went to the actor Mustafa Avkiran asking him to really hit him to make the scene real ... Mustafa Avkiran really slapped Kivanc , pulled his hair and gave him strong hits which caused swellings in Kivanc's face that lasted for hours ...
They also mentioned that the punch Kuzey gave to his father was fake .

# 19
  • Мнения: 3 371


Ей на т'ва му се казва газария-да си хем в хубава и скъпа кола,хем да не харчи гориво!  Joy

Какво му се е случило тук,някой знае ли?  newsm78
Нищо не му се е случило , джанъм ! Това е фарт - платформа на колела , на която се качват различни превозни средства и се теглят , все едно те сами се движат ! И аз мисля , че е част от снимките на Мави ! Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 26
Аааа Госпожата,мерси,че ме просветли!   bouquet

Хич не съм в час с тез неща!  bowuu Но поне не ме е срам да питам,така,че найстина благодаря!  Hug

# 22
  • Мнения: 0
 jujulinka,gospojata  Hug  bouquet- и аз се радвам,че съм пак сред вас  Hug

Последна редакция: вт, 13 сеп 2011, 18:16 от charovnica

# 23
# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 6
Момичета от вчера се чудя, хотела от Кузей и Гюней в който беше снимано партито не е ли същия хотел в който беше Бихтер, когато с беше изнесла от къщата?
Нали се мести два пъти на различни места и ми се върти, че това е вторият хотел, но може и бъркам...

# 28
  • Мнения: 3 371
Вай , вай , вай ! Crazy Чок , чок татлъ ! Направо ме убива с тези очи ! Рекламен филм ли ще има , това май е от последната фотосесия на Мави ?
Благодаря ти , джанъм ! Heart Eyes  bouquet Hug

# 29

Общи условия

Активация на акаунт