С децата ли почивахте това лято?

  • 9 284
  • 165
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 668
Лятото задължително ходим с децата на море. Тази година беше малко по-трудно, защото малката беше на година и  половина и беше малко като безмоторен самолет, но си починахме доволно. 

# 121
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 769
Бях на море само с дъщеря ми. Мъжът ми за съжаление неможе да отсъства често от работа а и беше отпуска целия май. Определено не успях да си почина, но аз отидох на морето, заради детото, защото това и беше първото ходене на море. Догодина живот и здраве, ще отидем тримата.

# 122
  • Мнения: 7 947
Различно е, когато детето е малко и прекарваш цялото си време с него. Сигурно ще прозвучи богохулно, но понякога има нужда да си починеш от него.

А то, детето - ще ходи ли на море или по-добре вкъщи да остане?

# 123
  • Мнения: 12 681
Различно е, когато детето е малко и прекарваш цялото си време с него. Сигурно ще прозвучи богохулно, но понякога има нужда да си починеш от него.

А то, детето - ще ходи ли на море или по-добре вкъщи да остане?

Почивката не я възприемам само като море.

# 124
  • Мнения: 7 947
Различно е, когато детето е малко и прекарваш цялото си време с него. Сигурно ще прозвучи богохулно, но понякога има нужда да си починеш от него.

А то, детето - ще ходи ли на море или по-добре вкъщи да остане?

Почивката не я възприемам само като море.

Е, в темата всички говорят за почивката на море основно. Иначе за ден-два - може и да може да отидеш сам някъде. Но лично на мен ми е чудно - е ли е добре да ходиш сам на почивка, за да си починеш, докато детето остава вкъщи? Някак странно ми звучи...Може би, защото моето е още малко, пък и много ми ло и разбрано, та не ми пречи особено. Освен за пиянски подвизи, но го преглъщам някак.

# 125
  • Мнения: 2 457
Като има кой да се занимава с детето, ето така може да се печеш на отдалечен плаж - не ме нападайте колко съм слаба (и без това се опитвам да напълнея) но...много море и секс имаше това лято, та...съвсем изкльощавях Laughing

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 12:37 от $hantalche

# 126
  • Мнения: 7 947
Това не си ти  Twisted Evil

# 127
  • Мнения: 2 457
Не, моя сянка Laughing

# 128
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Някой ще се разпознае на тези снимки и ще има веселба ми се струва ...

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 364
 Joy

# 130
  • Мнения: 2 457
Махам я, айде Laughing

# 131
  • Мнения: 7 947
Епа, махай я, ние вече си я запаметихме  Joy

# 132
  • Мнения: 371
Лятото почиваме с детето задължително. Държа детето да иде поне за седмица на планина и още толкова на море. А с мъжа ми си правим нашите почивки зимата по топлите страни. Тогава важи принципа колкото по-далеч , толкова по-добре. Детето е при свекървата и въобще не го мисля, защото знам че тя се грижи за нея дори по-добре от мен.

# 133
  • Мнения: 8 252
Първо два последователни уикенда с децата - Карлово и Беклемето. След това с мъжа ми бяхме за 8 дена сами в Родопите на палатки. Карахме колелета и нямаше как и децата да са с нас. С нетърпение обаче очаквам времето, когато ще пораснат достаъчно за да се присъединят и те към нас. После два пъти на море всички заедно. В края на август бях с майка ми и с децата за 10 дена на планина. Още един уикенд на планина през септември, но взехме само големия. Тази седмица пък бях сама с приятели на състезание в Старозагорските минерални бани. Август бях пак с приятели в Стара планина за два дена.
Почивах и с деца и без деца. И в двата случая ми беше добре. Винаги когато можем вземаме и децата. Хубаво ми е да са с нас. Другото лято ще започнем и пешеходните походи в планините, с децата  Simple Smile

# 134
  • Мнения: 7 947
Е, то при теб  - лятото е почивка май  Laughing
Иначе звучи много приятно, когато имаш възможност за няколко почивки и отпуски - сигурно изборът с или без детето - е малко по-различен.

Общи условия

Активация на акаунт