С децата ли почивахте това лято?

  • 9 274
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 247
Ами пласирате ги на бабите и бягате бързо да не ви хванат  hahaha

# 16
  • Мнения: 2 908
Да, ходихме и с двете деца. Нямам гледачки, нямам от къде да си намеря, нямам и пари да плащам на гледачки. Който ми гледа лентичките едва ли си мисли, че много съм си починала. Wink

# 17
  • Мнения: 14 654
Веднъж с двете деца и мъжа - ужасно беше с изключение на кратките моменти вечер, когато голямото дете още не се е прибрало, а малкото - спи.
Втория път - само с голямото дете и без мъж - най-хубавата ми почивка от години. Отдавна не ми се беше случвало да не искам да се прибирам в София.

# 18
  • Мнения: 4 965
Няколко пъти почивахме без децата, няколко пъти с децата, а накрая мъжът ми и децата отидоха уж на почивка, а всъщност аз си починах най-много. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 11 916
Да, с детето две седмици на планина.Месец преди това- 10 дни на разходка в Италия, пак с детето.
Не мога да си представя друга почивка, освен с детето, дори да съм по-спокойна, един сладолед да хапна ще ми присяда и ще си мисля, ех, сега ако беше тук детето...

Никога родителите ми не са ходили без мен на почивка, освен по служебни ангажименти/ майка-на лагери с ученици, татко-в командировки и на санаториум 1-2 пъти/Аз също едва ли бих отишла без детето.Така ми се е стекъл животът, че преди детето и преди мъжа ми съм имала достатъчно и предостатъчно време да почивам сама , наситила съм се на такава почивка.

За търчането-търчане си е, но аз го приемам като част от лятната ми програма за борба с натрупаните през зимата 4-5 излишни кг.Особено с моето диваче, търчането е в кърпа вързано.

# 20
  • Мнения: 10 547
С децата. Предвид възрастта им едва ли щях да се отпусна пълноценно, ако ги бяхме оставили при бабите им. Но именно, бяхме там да починем и го правехме буквално с режима на децата- следобеден сън и в 21 часа в леглото- пенсионерска рбота.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 324
Без дете. Пътуване в САЩ. Детето /16 годишен тинейджър/ тренираше цяло лято. Беше при баща си, а майка му си вя д....то. То и да не беше ангажиран, надали щеше да иска да ходи с мен, както и последните 2 години де. Като беше малък, заедно навсякъде. Иначе миналото и поминалото лято цялата ваканция в Созопол, където леля му има къща. Да не смятате, че много е мислил за мен.

# 22
  • Мнения: 6 301
Моето дете от 15 годишна възраст категорично отказва да идва с нас, дори с риск да не отиде никъде другаде на почивка. А имам познати семейства, които още ходят на почивка с 20-25 годишните си деца.

# 23
  • Мнения: 2 134
Ами пласирате ги на бабите и бягате бързо да не ви хванат  hahaha
Това е вариант,но който си  ги има.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 247
  Да ми е жива и здрава  мама

# 25
  • Мнения: 2 134
  Да ми е жива и здрава  мама


Радвай се и я обичай!
             
            Вярно е това ,че майката е нещо незаменимо и решаващо и времето само леко
            притъпява болката.
            Обичайте близките си !

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Чудно си почивам с детето, по-натоварващ ми е баща му. Mr. Green

# 27
  • Мнения: X
Винаги с децата.
Освен веднъж,когато чичо им ги взе с него на море.
Не ми пречат,почивала съм си чудесно.
Но избирахме места,където да могат да тичат по цял ден,без да тичаме и ние след тях.
С малки деца на хотел не бих отишла никога.Това значи да се превърна в надзирател.
Малкият ми син през ноември ще навърши 15....все още идва с нас .
Ценя и се радвам на тези дни,защото не знам кога ще каже "Не искам вече с вас!"   
Simple Smile

# 28
  • Канада
  • Мнения: 264
Чудно си почивам с детето, по-натоварващ ми е баща му. Mr. Green

И при мен е така, двама 5 годишни не ме уморяват изобщо, но баща им понякога.... Rolling Eyes
Почиваме с тях.
Преди две години, когато бяха на 3г, ги оставихме на гледачката за 5 дена, вярно е- починахме си, но много ни липсваха и повече не повторихме.

# 29
  • Мнения: 1 761
Не ми пречат деца на почивката.Даже я правят много по-интересна.
Обожавам да сме някъде тримата.Тогава най-добре си почивам-наспиваме се всички, не си пречим,забавляваме се много.За мен е изключително важно детето ми да има спомени от времето,прекарано с нас.Както и ние с него.

Общи условия

Активация на акаунт