Много ми се иска да споделя

  • 2 192
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Браво на певеца!  HugТепърва те чакат такива прекрасни неща!  Hug
И ние се разчувствахме оня ден, когато нашият маймун изрецитира цяло стихотворение за Коледа.  Joy Толкова похвали получи, сякаш беше научил "Илиада" в оригинал.  hahahaНие с татко му цял ден бяхме в еуфория.

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Виви, чувството е страхотно, нали. Радвам се че го сподели с нас. Стана ми едно такова мило и приятно и така ми се иска да дойде скоро денят когато и моето човече ще ми пее така.

# 17
  • Мнения: 3 861
Аз само като четях се размазах пред компютъра пък представям си какво ти е било на теб. Пожелавам ти това да е първия от дълга поредица такива мигове, а на себе си пожелавам да ми се случи по скоро и на мен такова щастие Mr. Green

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
и аз бях така, когато сина ми за каза за първи път "Мамо, обичам те"  Heart Eyes плаках от щастие, а сега ми го повтаря през 1 час  Mr. Green

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
О толкова е хубаво и мило, моя син още не ми казва мамо, казва си мама но не конкретно на мен. Сигурно е било страхотно усещането, дано и аз да го преживея.

# 20
  • Мнения: 2 792
 Хубаво е, все се правим на корави и много разбиращи, но тея дечица, тея дечица.... , подкожата ни влизат и ни е кеф Crazy. Не се заигравай с тоя бебешки пубертет, важното е, че ти пее "Мила моя мамо...", другото са бели кахъри и се преживяват, няма да повярваш колко се и забравят Laughing

# 21
  • Мнения: 1 214
Браво на малкият певец!
Аз също плаках на първата песен на Мирела .Беше на 1 г.11м -Мила моя мамо с леки отклонения в буквите на думичките  Heart Eyes Ах,как мило звучи детската песничка и особено първата  Heart Eyes После си поплаках и на първото стихотворение-Пиле,пиле аз те знам .........

# 22
  • Мнения: 3 634
Виви, размаза ме тук на стола от кеф с тази тема!
Благодаря ти, че сподели с нас!
Аз самата се размазвам при всяка дума която синчето ми ми казва на български... а като чуя "обичам те" което до преди няколко месеца беше оше "бикам та" и аз ставам на кетчуп.

# 23
би трябвало на прага на един от най - светлите празници ти да си най-щастлива.Получила си най-прекрасния коледен подарък.Наслаждавай се на всеки момент от развитието на малкия палавник повярвай нищо не се повтаря.Остават само спомени,които да топлят душите ни.Равам се за теб.прегърни силно малкия певец

# 24
  • Мнения: 181
 Laughingама то да се просълзиш от умиление  Tiredи аз 4акам с нетърпение бикам те и мила мамо Laughing

# 25
  • Мнения: 11 315
Аз до преди една седмица бях "бита", ама сега съм вече "много убита".
Милия ми син толкова се пъни да го каже правилно, ама не би..... Laughing

# 26
  • Мнения: 671
Да ти е жив и здрав Страхотен подарък ти е направил
И аз чакам такъв  Crazy Party
Весели празници Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Браво на прекрасния мъник!!
Аз още не съм изпитала това щастие (но пък си имам други малки...)
Да ви е живо и здраво детето!!!
Очаквам и аз такава изненада скоро Praynig

# 28
  • Мнения: 1 612
Браво на детето!
Пожелавам ти още много песнички да ти пее!

# 29
  • Мнения: 319
Получила си най-искрения и истински подарък! Дано само такива подаръци да получаваш цял живот!

Аз на мойта вчера й се карам, че пак е направила бея (беля), а тя ме гледа в очите и ми припява: Миуа моя мамо, колко те йобичам! Айде познайте дали караницата продължи?! От караница стана гушканица!

Общи условия

Активация на акаунт