Професионални серии за коса - 22

  • 55 097
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
балеринка  newsm78 често пъти се преоръчва при ампула - да не се ползв маска, но кое ще ми кондиционира косата  newsm78 скалпа  newsm78 ампулата - не мисля  newsm78 - затова аз винаги ползвам и нещо отгоре - дори да е леко  Peace

другия път в салона ползвай и циментовата маскак - или помоли да ти продадат малко количество - колкото за проба  Peace ако я усетиш добре - купи я  Peace

за такова приглаждане - хубава е нутритив линията - дори само сатенените шампоани са чудесни, защо такъв ефект виждам и от протеина на джовани

но все пак - идеално проглажда пресата и от части сешоар с четка

аз обаче не се вманиачавам много и оставям малките щръкльовци  да се радват на живота и да се усмихват на Слънцето ....  Hug често пъти не ги закачам  Hug

# 16
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
dark soul  Peace конкретно по въпроса в предния пост - писах в предната тема  Peace а успешната комбинация - елсатисайзер+дийп кеър на лакме е много логична - и аз комбинирам хидратиращите продукти с протеин + малко масла, а комбинацията еластисайзер+съответния шампоан на ФК - явно пренасища косата  Peace опитай да ползваш шампоана без еластисайзер, с по протеинова маска или кератинов финиш или пяна  Peace (ако имаш - не да купуваш  Peace и в умерено количество - без прекаляване  Peace  - да има по - изсушаващ ефект отвън, а отвътре да е напоена  Peace )

# 17
  • Варна
  • Мнения: 610
 Хе-хе,това за "малките щръклъовци" определено ми хареса hahaha
засега ще се примиря с тях,че инак ще взема да стана съвършенна и някой ще  ме урочаса Joy Joy

 a.l.e.n.a под циментената маска Ciment Anti Usure ли имаш впредвид,защото тъкмо днес си мислих това да е следващата ми покупка?

# 18
  • Мнения: 3
Да споделя мнения за нещата, които взех наскоро:

Коприната на CHI е страхотна - чак след 2 опита оцелих правилното количество  Laughing, прави косата много мекичка и хидратирана по цялата дължина Heart Eyes!

Шампоана Force Vector  на Лореал също ми харесва - заздрави косата и тя пада осезаемо по-малко, редувам го с енергизиращия Dercos нa VICHY. Force Vector по-малко се пени, но измива перфектно, прави косата жилава и има страхотен аромат  Crazy, също е много икономичен и тази опаковка от 500мл ще се ползва доста дълго.

Маската Лиз Ултим на Лореал, още не съм я отворила, имам започнати цели три в банята  ooooh!.

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 13:41 от elhi4ka

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
въведи я - ако усетиш заплитане  Peace

балеринка да  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 610
a.l.e.n.a   bouquet Hug

П.П. Страхотна си на тази снимка!!!

# 21
  • Мнения: 2 414
Момичета,тази ампула преди или селд маската да  я сложа?

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1506

# 22
  • Miami
  • Мнения: 412
Запис да ви следя, че ми предстои да купувам някои продукти  Simple Smile

Нещо против косопад да препоръчате? Вече мина една година от раждането, а косата ми много усилено си капе Sad Предполагам, че не е сезонен косопад, защото продължава доста дълго вече.

  bouquet

# 23
  • Мнения: 67
Момичета,тази ампула преди или селд маската да  я сложа?

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1506

Преди  Peace,след нея може да нямаш нужда и от маска ,но ако прецениш слагаш мъничко  Hug

# 24
  • Мнения: 21
Вмъкни Цитат
Цитат
Цитат на: reni79 в Ср., 14 Септ. 2011, 11:10
Поръчах си този за чупливата си коса и за по-лесно разресване уж... А той ми прави косата на клечки, сякаш съм си слагала лак за коса. Аз ли не съм го измила добре или ефекта трябва да е такъв???

http://www.feelunique.com/p/LOreal-Professionnel-Serie-Expert-Li … time-Shampoo250ml



след него нищо ли не сложи  newsm78 маска/балсам, финиш  newsm78

Нищо не сложих.

# 25
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
a.l.e.n.a   bouquet Hug

П.П. Страхотна си на тази снимка!!!

Благодаря  Rolling Eyes Embarassed Blush



Момичета,тази ампула преди или селд маската да  я сложа?

http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=217&products_id=1506

преди  Peace



Запис да ви следя, че ми предстои да купувам някои продукти  Simple Smile

Нещо против косопад да препоръчате? Вече мина една година от раждането, а косата ми много усилено си капе Sad Предполагам, че не е сезонен косопад, защото продължава доста дълго вече.

  bouquet

спря ли да кърмиш? дойде ли ти цикъла? 3-4 месеца след раждането ли започна?

хормони изследвала ли си?

# 26
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
reni79   Peace хубаво е да не оставаш само на шампоан - по принцип  Peace защото той грубо казано разваля косата и маската/ба;сама и финиша я "оправят" и докарват в добър вид

за шампоанит ена Лореал ми прави впечатление, че повечето са предвидени да подготвят косата за маската или балсама и ползвани без тях не дават такъв добър ефект, доста такив аотзиви съм чела и за доста от шампоаните  Peace

хубаво е,  разбира се  newsm78 да ползваш съответната маска, а не какв ад ае друга и ако не ти се рискува на сляпо - помоли в някой салон, където работят с лореал (много са) да ти отсипят малко маска - дя пробваш след шампоана и да прецениш  Peace

серията по принцип не е тежка, но е предназначена и за хидратация (пиша по памет), както и за оформяне на къдрици  newsm78


# 27
  • Мнения: 2 375
Ми не мога да реша и това си е... дайте съвет. Praynig
За уплътняване на тънък косъм кое да поръчам
Redken Extreme Anti-Snap , Redken Extreme Cat Protein Reconstructing Treatment , Kérastase Resistance Ciment Thermique Heat-Activated Reconstructor Milk или Kérastase Resistance Ciment Anti-Usure Reinforcing Treatment?
Поръчала съм сета на Джойко, протеините на Джованни, Макси хеър, един огромен хидратиращ шампуан на ВС.
Косата ми се омазнява бързо, но е много третирана и краищата и са сухи и изхабени. Tired

# 28
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
термо млякото го изключи, според мен

стилизант за целта е примерно Extra Body Daily Boost на Paul Mitchel или друг текстуриращ - плътнява косъма отвън - от измиване до измиване

протеинът също се трупа отвън, прониква и отвътре и се добавя основно с концентрати и грижи с отмиване  Peace

можеш да действаш и в двете посоки, но то термомлякото аз не усетих добър ефект  newsm78

преса ползваш ли?  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 375
Не, спрях с пресата. Преди я ползвах много често и косата ми не растеше или по-точно се късаше ужасно. Аз не искам просто обем, а да заздравя и уплътня самия косъм. Той си ми е генетически тънък, затова чудеса не очаквам, но от боите и пресата съвсем се скапа.

Общи условия

Активация на акаунт