Професионални серии за коса - 22

  • 55 153
  • 729
  •   2
Отговори
# 690
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
B & C   bouquet

# 691
  • Мнения: 3 675
Серията  All soft мирише на кокос и предполагам, че ще се хареса на доста дами, докато  Redken Smooth Down Heat Glide на мен лично ми мирише доста странно и честно да си призная не съм впечатлена от миризмата, но ми се отразява много добре на косата, а миризмата изветрява бързо, докато при All soft я усещам доста продължително време.
Друг продукт, който аз харесвам е Super Skinny Serum на Paul Mitchell. Той ми мирише на дъвка  Mr. Green (Spend more time living and less time styling  Grinning)

# 692
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
mamaden  Peace отлична идея  Peace

Airborne  Peace именно  Peace и количеството, и в каква последователност, и кои продукти  Peace

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 447
Здравейте на всички! Надявам се , че ще помогнете със съвет и на мен. Рядко ползвам сешоар, но идва зимата и вече няма как да го избегна. Искам нещо за защита преди него, но в същото време , ако може да дава и обем, а не да слепва косата! Чудя се за ето този продукт http://zlatnaribka.com/serum-za-obem-s-termozashtita-body-me-150-ml-228-3137.html , но ако има по-добър вариант, ще се радвам да ми го препоръчате. Благодаря предварително!


не съм убедена, че е правилният избор, а имаше и кофти отзиви  newsm78

опиши косата  newsm78

# 694
  • Мнения: 616

Като за твоята коса само от Смуут даун има смисъл, другите ги пропусни директно, въобще няма да ги усетиш.

# 695
  • Мнения: 3 675

Като за твоята коса само от Смуут даун има смисъл, другите ги пропусни директно, въобще няма да ги усетиш.
И аз така мисля, но знае ли човек  Laughing
Аз от All Soft въобще не сам доволна  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 5
Отбивам се да се похваля с придобивките ми от iHerb и , както и Макси хейр. Ако се интересувате от продуктите, скоро ще мога да споделя.  Peace

# 697
  • Мнения: 3 675
Аз не извадих късмет с iHerb  Sad
Поръчах си 3 опаковки Макси хейр и чаках повече от месец  Close След което се наложи да замина и докато не съм си била в къщи те са пристигнали и докато се прибера от пощата са ги върнали на подател, а парите ми ги няма  Rolling Eyes
Платих си за нещо, което така и не получих.  Sad

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 18:54 от B & C

# 698
  • Мнения: 616
B & C а писа ли им? Къстъмър сървиса за мен винаги е бил на ниво. Веднъж разсеяно си пратих поръчка на стария адрес и бяха чудесни, въпреки че грешката беше моя.

# 699
  • Мнения: 5
B&C, в такива случаи наистина само добрата комуникация помага, а наблюдавам, че търговците са все по-отворени. Трябвало е да им пишеш. Още повече офф от темата, но поръчах си нова батерия за телефона, която се оказа, че държи по-малко и от старата. Върнаха ми парите.
 Иначе аз съм изключително доволна от iHerb - поръчката пристигна за 12 дни.

# 700
  • Мнения: 3 675
B & C а писа ли им? Къстъмър сървиса за мен винаги е бил на ниво. Веднъж разсеяно си пратих поръчка на стария адрес и бяха чудесни, въпреки че грешката беше моя.
Не съм им писала.
Бях много разочарована и бясна и не ми се занимаваше повече с тези хапчета.
Имат интересни продукти, но след случилото ми се бих се замислила доста дали да си поръчам нещо от тях. Просто аз извадих лош късмет с тях. До сега не съм поръчвала нищо от американски сайт и явно американските сайтове не са най-подходящото място за правене на поръчки от Европа. Маската за черните точки си я поръчах от еbay и с нея нямах никакви проблеми....пристигна ми за една седмица, а на тези хапчета от iHerb им трябваха 2 месеца за да пристигнат  ooooh!

# 701
  • Мнения: 372
Отбивам се да се похваля с придобивките ми от iHerb и , както и Макси хейр. Ако се интересувате от продуктите, скоро ще мога да споделя.  Peace

Аз също ги поръчах. Плюс този спрей:  http://www.iherb.com/Giovanni-Vitapro-Fusion-Protective-Moisture … -150-ml/6891?at=0
За майка ми са, но ще си отсипя мъничко.   Crazy
За Макси Хеър - тези, които имат мераци(но не са пили още) наясно ли са с големината на таблетката?    newsm78   Когато моите пристигнаха, бях шокирана.   Shocked

Последна редакция: пт, 14 окт 2011, 19:38 от Feeling

# 702
  • Мнения: 3 675
Е колко са големи?  Laughing
Не могат ли да се разчупят на две или са капсуловани?
Аз така и не успях да се шокирам  Cry
Тези таблетки няма ли ги в някой еврейски сайт или се продават само в Америка?

# 703
  • Мнения: 372
Доста, наистина.   Peace

Ако не намеря снимки в нета, ще снимам и ще кача след мъничко.   Peace


От тук става ли ясно?   newsm78

http://beststuffla.blogspot.com/

# 704
  • Мнения: 3 675
Големички са наистина   Mr. Green
Съмнявам се, че ще успея да ги глътна цели, но ако се разделят на две части не мисля, че ще има проблем.

Общи условия

Активация на акаунт