Туба и Джансел, "Запленяваща сърцето" (Gönülçelen) и след това - Тема 134

  • 33 051
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 84
             Добър вечер! Е,малко късно се включвам в темата,ама почивайки си от разходката си послушах хубава музика.За пореден път и днес се справяте отлично.

             Марги,не е и необходимо според мен всички да харесваме едно и също.Все си мисля,че когато има и различно напр.от моето мнение е по-интересно.Най-малкото поне се замисляш и се опитваш да погледнеш и от към друг ъгъл.
             Никой не отрича качествата на Туба.Ето,като гледам сериала с Берен Саат без да искам ги сравнявам двете.Ами,отстъпва и Берен и като визия,и като излъчвана нежност,финес и още много ,много други неща.Въпреки това,Туба не е най- по от всички,нали?

# 706
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Марги,  Wink пак ми прочете мисълта, тъкмо се зачудих - какво ще стане, ако не се появи нашата домакиня Ринка  newsm78 ?
А, за трея - благодаря  Hug, ама нали знаеш -  Blush аз чакам превод / дори и да е непълен  Simple Smile / !  Peace
Таня, мисля че, и друг път съм казвала аз също харесвам различните мнения и не се дразня  Peace, а така също не смятам Туба за най-, най- ... ! По скоро в нея има някаква магия, така се вживява в ролите си,  Heart Eyes а това кара и мен да се вживявам и почти да се усещам, като участник в събитията  BlushHug

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 00:11 от Cveti67

# 707
  • Мнения: 2 116
            Добър вечер! Е,малко късно се включвам в темата,ама почивайки си от разходката си послушах хубава музика.За пореден път и днес се справяте отлично.

             Марги,не е и необходимо според мен всички да харесваме едно и също.Все си мисля,че когато има и различно напр.от моето мнение е по-интересно.Най-малкото поне се замисляш и се опитваш да погледнеш и от към друг ъгъл.
             Никой не отрича качествата на Туба.Ето,като гледам сериала с Берен Саат без да искам ги сравнявам двете.Ами,отстъпва и Берен и като визия,и като излъчвана нежност,финес и още много ,много други неща.Въпреки това,Туба не е най- по от всички,нали?


Таня, здравей!  Hug

Може би по-правилно бе да се изразя, че е нормално да не се харесва...
ама, не ми се струва нормално да ти харесва...да нехаресваш...е, това не го проумявам...
Разбираш ли...просто...що за удовлетворение е да плюеш някого...не е ли по-нормално да привлича вниманието ти нещо и някой, който ти дава нещо хубаво и нещо красиво ...
Говоря по принцип...не визирам никой конкретно...

Таня, знаеш, че не ги сравнявам...ама, хич не ги обичам сравненията...клонят ми към мн.ч....а, аз съм му голям противник...в повечето случаи... Rolling Eyes
А,  Берен...си я харесвам...тя си има друга сила и нейна си красота и неповторимост...според мен... Peace

# 708
  • Мнения: 2 116
Марги,  Wink пак ми прочете мисълта, тъкмо се зачудих - какво ще стане, ако не се появи нашата домакиня Ринка  newsm78 ?
А, за трея - благодаря  Hug, ама нали знаеш -  Blush аз чакам превод / дори и да е непълен  Simple Smile / !  Peace

Цвети, ами превода за сега е въпрос без отговор... Cry
Има желание, работи се, каквото може и до колкото може се прави... Peace

Ако, знаеш как съм го подкарала сериала с мисли...и без превод...само на предположения...
Поне нямам спирачки  ooooh! ...пълна свобода и още как... newsm78 Joy

# 709
  • Мнения: 4 535
            Добър вечер! Е,малко късно се включвам в темата,ама почивайки си от разходката си послушах хубава музика.За пореден път и днес се справяте отлично.

             Марги,не е и необходимо според мен всички да харесваме едно и също.Все си мисля,че когато има и различно напр.от моето мнение е по-интересно.Най-малкото поне се замисляш и се опитваш да погледнеш и от към друг ъгъл.
             Никой не отрича качествата на Туба.Ето,като гледам сериала с Берен Саат без да искам ги сравнявам двете.Ами,отстъпва и Берен и като визия,и като излъчвана нежност,финес и още много ,много други неща.Въпреки това,Туба не е най- по от всички,нали?

Таня, аз за първи път гледам Берен, и според мен въобще не отстъпва на Туба. Много съм впечатлена как изиграва различните състояния на Фатмагюл. В този сезон цялата сияе и е много красива като влюбена.  Вече разбирам защо борбата за връх при жените в Турция е между двете. Има много по красиви от тях, но им липсва излъчването им.

# 710
  • Мнения: 84
 
          Марги,нещо май-не можах да вдяна,ама нейсе.

          Аз пък без да искам ги сравнявах,защото още гледам някоя и друга серия на ЗС.

Погледнах отново и 5 еп.защото искам да съм готова за анализа ти.Този път обаче много ще внимавам за да не го изтривам.

# 711
  • Мнения: 2 116

          Марги,нещо май-не можах да вдяна,ама нейсе.

          Аз пък без да искам ги сравнявах,защото още гледам някоя и друга серия на ЗС.

Погледнах отново и 5 еп.защото искам да съм готова за анализа ти.Този път обаче много ще внимавам за да не го изтривам.

Таня, кажи за кое, ще поясня... Hug
Имам още няколко части от 4-ти...ама, нямах настроение за писане... Rolling Eyes
5-ти вече го преглеждам...по-обстойно...да ми е готов за писане... Peace Laughing

# 712
  • Мнения: 84
Надин,и аз не я бях гледала Берен и само като визия не ме впечатляваше.

Наистина,съгласна съм напълно с теб,че прави много добра роля тук като Фатмагюл.

Борбата наистина е най-вече между Туба и Берен,но поне досега Берен винаги е била втора.

Има нещо в излъчването на Туба,което ти приковава погледа.С по-голям финес е.Берен на мен поне по ми простее.

# 713
  • Мнения: 4 535

          Марги,нещо май-не можах да вдяна,ама нейсе.

          Аз пък без да искам ги сравнявах,защото още гледам някоя и друга серия на ЗС.

Погледнах отново и 5 еп.защото искам да съм готова за анализа ти.Този път обаче много ще внимавам за да не го изтривам.

Според мен Марги казва, че за човек е по приятно, да си пише за нещо което му харесва, а не да отделя време и да плюе за нещо, което мрази. По здравословно е Grinning Такава била форумската мода, позитивизъм на първо място. Поне аз така я разбирам Hug

# 714
  • Мнения: 4 535
Надин,и аз не я бях гледала Берен и само като визия не ме впечатляваше.

Наистина,съгласна съм напълно с теб,че прави много добра роля тук като Фатмагюл.

Борбата наистина е най-вече между Туба и Берен,но поне досега Берен винаги е била втора.

Има нещо в излъчването на Туба,което ти приковава погледа.С по-голям финес е.Берен на мен поне по ми простее.

Аз бях много против нея, без да съм я гледала. Фатмагюл го почнах на шега от любопитство, а сега съм първа кипра на излъчването му, и темата я чета всеки ден.





Арабите изгледаха 16 епизод. Не съм се замислила дали съвпадат по номера с турските newsm78

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 00:32 от nadine1111

# 715
  • Мнения: 84
Марги,аз толкова много се ядосах на изтрития си пост,че изгубих желание да го повторя.
Ще чакам с нетърпение следващия ти анализ.

Много често поствате клипчета с танца на Хасрет и Мурат-Хасрет е с бялата рокля,с която се сънуваше.Тази бяла рокля я видяхме в една чанта,която Мурат сложи в багажника на колата и занесе  в новата им къща,изнасяхя се от конака.Повече не я видяхме тази рокля.Така и не разбрах какъв беше замисъла на сценаристите?

Моля,споделете Вие какво мислите?

# 716
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Таня, аз също не мога да приема Берен, признавам че, е хубава, но нещо ми липсва в излъчването и, и дори ме дразни  Thinking / не мога точно да го обясня  Blush/ . Опитах да я гледам в сериала с Джансел и не ми допадна.  Peace Затова и не мога да се реша да гледам Фатмагюл, а и историята не ми е съвсем по вкуса .  Hug
Интересен въпрос - за роклята,  newsm78 според мен има два варианта :
1. Просто да са я забравили .  hahaha
2. По-вероятната, за мен - може и да са имали, някаква идея за по-нататъшни серии, но поради различни причини - да са се отказали от нея .
Или с две думи - всичко е в сферата на фантазиите !  Peace

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 00:37 от Cveti67

# 717
  • Мнения: 2 116

          Марги,нещо май-не можах да вдяна,ама нейсе.

          Аз пък без да искам ги сравнявах,защото още гледам някоя и друга серия на ЗС.

Погледнах отново и 5 еп.защото искам да съм готова за анализа ти.Този път обаче много ще внимавам за да не го изтривам.

Според мен Марги казва, че за човек е по приятно, да си пише за нещо което му харесва, а не да отделя време и да плюе за нещо, което мрази. По здравословно е Grinning Такава била форумската мода, позитивизъм на първо място. Поне аз така я разбирам Hug


Цвети, да, това едно от нещата, което се опитах да кажа... Peace Laughing

Другото е, че си направил избор да си с нещо и някой, които ти харесват. Тук-защо...не го обсъждам.Причините са наистина лични и различни...обединява ги, обаче именно това-харесването.
Сега, като искаш да не харесваш някого и нещо...няма проблем...просто си намираш такова място, където избора е нехаресването...защо...пак не го коментирам...
Така си намерил за добре за себе си...говоря по принцип...
Щом не ми се налага на мен, насилствено и без възражения...изборът на всеки го зачитам на 100%...
И така, няма недоволни...правото на мнение за всички е гарантирано и запазено...

Защото при объркване на тези избори, на местата...се получава така, че например аз...за да спазвам правото на нечие нехаресване...губя своето на харесване...в такъв случай ми остават само задълженията, да дам права на нехаресващите...и става една...
И конфликта е налице...
И защо...ами, напълно ненужно според мен...и то във времето за разтоварване и релакс...

Така все едно съм си в реалността, ама, там изборът ми...не е в мои ръце...уви, не само мои...

# 718
  • Мнения: 4 535
Марги,аз толкова много се ядосах на изтрития си пост,че изгубих желание да го повторя.
Ще чакам с нетърпение следващия ти анализ.

Много често поствате клипчета с танца на Хасрет и Мурат-Хасрет е с бялата рокля,с която се сънуваше.Тази бяла рокля я видяхме в една чанта,която Мурат сложи в багажника на колата и занесе  в новата им къща,изнасяхя се от конака.Повече не я видяхме тази рокля.Така и не разбрах какъв беше замисъла на сценаристите?

Моля,споделете Вие какво мислите?

Мисля, че нямаше замисъл...просто недоглеждане от бързане. Те цяло пиано изнесаха, и после се появи пак, че една рокля си е дреболия покрай него Joy Joy Joy

Скоро попаднах на това. Следете червената стрелка, за да разберете колко грешки има в този филм...печелил "Оскар"  



Одри Хепбърн и Грегъри Пек   в "Римска ваканция"- грешки при заснемане

Последна редакция: нд, 25 сеп 2011, 00:50 от nadine1111

# 719
  • Мнения: 84
Надин,цял сезон даже и не полюбопитствах да  влеза и да погледна поне една снимка за Фатмагюл.

Една дама от форума ми обърна внимание за него и за няколко дни изгледах 39 серии.Като че с хелметекс ме бяха залепили за стола,толкова ми беше интересен.Сега и аз всеки ден влизам в темата.Чета ги мацките- ама и те се справят чудесно.Много бързо превеждат дори и слуховете.
В определени моменти се чувствам като в ЗС,както беше по време на излъчването.
Приятни емоции.Там обаче ме впечатлява и сюжета,драмата,която всеки един преживява.

Общи условия

Активация на акаунт