Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Пижо, благодаря, че напомни! Днес моя татко е именник и щях да го пропусна!  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 48
Пижо_ Да ви е жив и здрав именника, да си носи името с гордост и мноооогооо да ви радва   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 516
Добро утро и честит имен ден на именниците.

Пижо , не е късно де Simple Smile  Нали ще си го вземеш детето довечера - тогава им занеси  Wink .

Нашето бебенце беше много шавливо тая нощ. Вече не мога да определя къде са му крачетата . Рита ме и горе и долу и вляво и вдясно ... Зависи как съм легнала ... И вече не са само ритничета, ми целия корем ми се мести като реши да шава - всичко много хубаво но го прави предимно през нощта  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 309
Добро утро и от мен !
Благодарности на Тединка за темата - както винаги е прекрасна .

Пижо_ Да ви е жив и здрав именника, да си носи името с гордост и мноооогооо да ви радва   bouquet
niksha , моят малчуган е ниско долу и го усещам  хоризонтално разположен .То и формата на коремчето ми е такава една легнала "франзелка " Simple Smile)) .Добре ми е -  притиска ми само пик.мехур , но не е болезнено .
Притен ден на всички !

# 19
  • Мнения: 21
Здравейте мами  Hug Много яка темичка newsm10 smile3521

# 20
  • Мнения: 111
Добро утро!
Честито на имениците!
Теди ,мерси за труда ! Heart Eyes  bouquet

# 21
  • Мнения: 171
Запис и от мен  bouquet
Темата е страхотна както винаги  Hug
Пижо честит имен ден на малкия пожелавам му да е жив и здрав и многооо усмихнат
При нас нещата са нормални, пия си желязото и ще го пия до края Simple Smile Още не мога да го измисля това име  #2gunfire почвам да се отчайвам  Thinking

# 22
  • Мнения: 1 675
Добро утро и от мен! Честито на всички именници!
Аз пък от вчера съм пак в размисъл - излезнаха ми резултатите от кръвта и естествено имам нисък ехемоглобин /112/ и висока утайка /62/. Ще чакам присъдата от доктора в петък!
А днес ще излизат и резултатите от урината, та като се е почнало........

Ама много важно! Поръчах си онлайн боти и ботуши от разпродажбите в Паоло Ботичели и днес ще ми ги доставят!

# 23
  • Мнения: 731
  bouquet за създателката на темата!
Честито на всички именници!

# 24
  • Мнения: 117
Благодаря ви HugПожелавам на всички вас по едно такова здраво,добро и обичливо дете като моето!

# 25
  • Мнения: 34
Добро утро момичета !!!
честит имен ден на който празнува днес   bouquet
мерси  и за новата темичка  newsm76

аз вчера бях  на едно фирмено мероприятие и доста дълго ми се наложи да стоя права ... направо всичко ме заболя. И като си легнах като се прибрах такова ритане и блъскане падна, явно и на господина не му е харесало да виси с главата надолу толкова дълго  Simple Smile повече нямам намерение да го подлагам на такива мъчения  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 334
 добро утро момичета  Hug

честит имен ден на празнуващите   bouquet
 Ludichka не се притеснявай за името, като наближи момента или като родиш ще ви дойде отвътре  Hug
моята беборана я нося ниско, та нямам проблем с ребрата все още, но ми поскача от време на време на пикочния мехур и срам, ама 2 пъти направих белята, без да се усетя  Embarassedна двата прегледа беше се обърнала надолу, но аз я усещам, че все още се завъртаи така рита, че ми тресе корема  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 723
Айде и тук да се запиша. Мерси много за усилията за новата темичка!  Hug
Междудругото, сега се сетих да ви кажа - като бях на преглед при Кирякова миналата седмица и тя като седнах да говорим и вика - "Ейй, и ти ли си с термин Декември месец! Този декември толкова много бебета има, че не знам как ще смогнем!"
Явно ние сме в сърцето на бебешката вълна, щом АГта с толкова дълъг опит се учудват на броя бебета, които се очакват Декември..  Crazy
Единствения минус, който виждам в това е, че в болниците ще е лудница и ще е малко хаотично. Аз бих предпочела да раждам в по-спокоен момент, но здраве да е!

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 10:23 от A_vagabоnd

# 28
  • Варна
  • Мнения: 21
Привет! Мерси за темичката- чудесна е, както винаги!
На мамите с лоши новини от прегледите- винаги искайте и второ мнение, преди да се шашкате! Има толкова случаи!
Да се похваля, че днес за пръв път ми направиха място в автобуса! Shocked Мислех, че няма да ми се случи! Дори самата контрольорка се помъчи да ми намери място, но първоначално никой не стана и после една жена отстъпи. В другите теми дори чета, че ги предреждат мамите и окото не им мигва на хората! Не мога да си го обясня! Просто не ми се мисли с тези дупки и калпави автобуси, ако не мога да седна, какво тресене и контракции щяха да са!
Ние започваме да се замисляме за отоплението. Досега се топлехме на газ, квартирата ни е доста топла, но сега ще трябва да вземем 2 ел. печки и много му умуваме  newsm78 Естесвено искаме да са икономични, иначе знам, че конвекторните радиатори топлят много, но и много гълтат (в офиса сме с такъв) Вие на какъв акъл сте по въпроса?

# 29
  • Мнения: 6
 Добро утро на всички мами!Честита нова темичка!
 Честит имен ден на всички именници-да са живи и здрави,и да ни носят много радост!  bouquet
 
  За имената-бях много нетърпелива и от рано с таткото измислихме 1 за момче и 1 за момиче.Ние много контактуваме с бебчо и така е някакси по-...удобно.Името не е на никой,понеже съпругът ми е израснал сираче и не предпочитам да го кръщавам на починал,а пък мойте родители са с "И" и така и не намерих такова,което да ми  хареса  Simple Smile и така!
 
За деня на отворени врати се записах за 26.09. от 13 часа във Втора градска.Ако има някой пишете!

Понякога много ме притесняват ниските ритници понеже са по -продължителни,но като цяло се върти навсякъде-нагоре надолу наляво надясно.Забелязах,че като рита отстрани му се очертават крачетата  Heart Eyes
  

            Слънчев,хубав и весел ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт