Отговори
# 720
  • Мнения: 133
Охххх, знаех си, че имам някаква инфекция! Излезе ми урината- имам  500 левкоцита при норма 15, освен тях също нитрити и микроалбумин, което говорело за ранна бъбречна инфекция. Направо ще откача до часа ми в 5.30. Вече яко се филмирах  Sad
Стискаме ти палци и ще чакаме новини. Не се притеснявай преди да минеш през твоя си лекар.  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 721
  • Мнения: 1 516
Lyubi , недей . Ще ти изпишат нещо и за 2 дена ще си 6 ... Може и без АБ да се разминеш - например Уро ваксом , Уринал или нещо подобно .

# 722
  • Мнения: 261
Lyubi, дано те излекуват бързо бързо  Peace

# 723
  • Мнения: 444
С уринал и аз опитах да се самолекувам, но без успех. Каквото решат да ми изпишат, само да се оправя и бебето да е добре! Praynig

# 724
  • Мнения: 18
Lyubi  ти пък... знаеш ,че състоянието ни е малко такова в момента,предразположени към всякакви гадории...изчакай си часа преди да се настройваш за нещо лошо.  Hug

# 725
  • Мнения: 444
Честно да ви кажа предната бременност я изкарах много леко, като изключи варицелата( която също мина леко). Този път не беше повръщане, киселини, гъбички 4 месеца, много сериозен парадондит, сега и това. Направо не мога да осъзная защо така става!

# 726
  • Мнения: 1 516
С уринал и аз опитах да се самолекувам, но без успех. Каквото решат да ми изпишат, само да се оправя и бебето да е добре! Praynig

Че къде ще ходи ,че няма да е добре . Добре ще сте и двенките . В най-лошия случай ще ти изпишат някой АБ , който е съвместим с бременността  и на втория прием вече няма да има и грам симтом ... Hug .Става , защото всяка бременност е различна - стискай зъби и горе главата . Скоро ще гушнеш бебка и ще забравиш и гъби и парадонтити!

# 727
  • София
  • Мнения: 2 109
Момичета, аз съм добре, явно е било нещо инцидентно, все пак колкото и да се старая не мога да лежа по цял ден и да се пазя на 100% с тия две деца, колкото и на доки да му се ще. Надявам се, че това е последното неприятно изживяване до края на бременността.

Lyubi, определено имаш данни за инфекция, но спокойно, ще ти изпишат нещо по-силничко и бързо ще се оправиш Hug

За любовта да ви кажа и аз се чудех дали ще мога да обичам второто, при положение че така силно обичам голямото. Терзанията ми се изпариха в момента, в който ми я дадоха в болницата, сега за третото нямам абсолютно никакви притеснения от този род Mr. Green

# 728
  • Варна
  • Мнения: 21
Момичета, само да напомня като пишете СМС- на вестителките даси пишете и ника от форума! Да не се чудим коя коя беше  Wink !
Във ФБ писахме за Варненска среща , та и тук да напиша. На 01.10.2011 има училище за родители в Гранд Мол. Можем да се съберем на кафенце след това. За мамите, които няма да присъстват на лекцията, срещата ще е в "Крамер". За час допълнително ще се уговорим.

Готини почивни дни на всички  Party !

# 729
  • Мнения: 1 516
Марлийн , точно тебе чаках да споделиш Wink .  Hug

За кървенето , ако доки не е видял нищо притеснително , естествено ,че няма да лежиш нон-стоп. Моята приятелка ,  скоято си гледахме първите деца , кърви с червена кръв почти цялата бременност и то в количества , че се налагаше нормална превръзка да носи... така и не можаха да кажат от какво . И тя не можеше да легне заради 2 годишната си дъщеря . Викаше : Да става каквото ще - нито в болница отиде , нищо  Е ,  има си живо и здраво момиченце - диво и щастливо.

# 730
  • Хасково
  • Мнения: 81
Привет и от мен
днес е направо прекрасно хладно и дъждовно
диша се така

# 731
  • Мнения: 42
Най - накрая срещичка и във Варна  Party Ще направя всичко възможно да дойда.

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен! Времето е супер. Ще излизам имам малко работа с мъжа ми. Ох от НОИ още не са ми превели заплатата за м. 08 пак ми я бавят. Нищо поне ще имат да ми превеждат с месец назад и като излезна по майчинство ще ми ги преведат.

# 733
  • Мнения: 723
Момичета, забравих да ви кажа, че милото вчера беше на тази лекция за бъдещи татковци в Токуда и каза, че било много забавно и интересно (въпреки че едва се нави да отиде) и сега иска да ходи и на останалите и на всичкото отгоре, за моя най-голяма радост е решил след лекцията, че ще присъства на раждането (преди беше категорично против).
Обяснявали са им по какво да познаят, че започва раждането, как да различават истинските контракции, как могат да ни помагат и успокояват. Също и по време на раждането с какво могат да помагат, колко е важна ролята им в този момент и т.н.. абе кефи се много явно, а и аз покрай това, защото изглежда много запален сега.
Ние тръгваме след малко на гости на майка му в Плевен и да се разсеем малко за няколко дни, та може и да не влизам много често  Hug

# 734
  • Мнения: 1 516
A_vagabоnd, а какво стана с препаратите? Интересно ми е ,защото имам цяло колекция в бледо синьо и бледо розово GrinningVery Happy:D. Иначе , като започнеш да раждаш , мъжът ти със сигурност ще разбере , дори и без уроци  Joy ... Много мило ,че се е запалил така  Hug

Общи условия

Активация на акаунт