Чакат зимните пързалки Августинчетата малки!

  • 29 105
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро, или по-точно добър ден Hug
Мариета, честит рожден ден на половинчо, на патерица. Много да ви радва и слуша.
Бобче, дано се получат нещата на новата работа Praynig, че знам колко е гадно. А най-хубавото е че Йована е в същата градина, аз също много мислих какво да правя с Марти, тъй като докато завърши градината аз ще съм си в къщи и сегашната ми идва меко казано далече, на 40 мин пеша, то тук няма друг транспорт. Но пък е свикнал с децата и госпожите, почти не боледува и съм много доволна, а и на мен ще ми трябва повечко движение, да не стана пак 98кг Whistling
За украсяването, мисля днес да свърша тази работа, но ще ми трябват нови герлянди, защото не съм купувала от 2-3г. Мъжо днес ще сложи лампичките (6 чифта-от всички модели ooooh!), но пък иска да си купим още. А елха и ние си взимаме естествена. Еми не ми ли мирише на дърви в къщи не ми е празнично. Имаме една изкуствена, купувана по принуда, защото на 23.12 вечерта имаше само по 2м високи.
Аз от днес съм си в къщи, а от другата седмица излизам в болничен. И се надявам като ходя при док да ми го издаде да си видя пак тупкащото сърчице, за който има желание съм пуснала клипче в фейса Heart Eyes
Ми май това е за сега Hug

# 721
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Черпяяя.  Grinning Според църковния календар днес имам имен ден. Както и всички, чието име завършва на сава, слава, слав...

# 722
  • Видин
  • Мнения: 685
Еми, Лулу, честит имед ден тогава. Да си носиш името с гордост   bouquet

# 723
  • Мнения: 389
ДА си жива и здрава!
и почерпи с домашно приготвени сладки....знам ,че вече сте стартирали с приготвянето на сладките:))
За срам и позор аз още не съм: Embarassed
Бобче,дано нещата ти се наредят така както ги искаш
Ния,хайде хайде вече си спокойна нали видя сърчице,ти май за първото така не си треперила:)) Успокои се всичко ще е наред
Елхата  украсена подаръците купени,остават сладките-Рапорт даден Grinning Grinning

# 724
  • София
  • Мнения: 3 832
Лу, честит имен ден! Да си здрава и щастлива!  bouquet

Мариетка, да ти е жив и здрав мъжа и много да го слушаш Wink.
Валеске, и аз не съм започнала със сладките, но чакам да мине олелията около РД на Дани Whistling.

Ние ще украсяваме елхата, след като мине РД, защото вкъщи ще вилнеят 6 деца и ако имаме елха, не е ясно след партито в какво състояние ще бъде Mr. Green. Ние 2 поредни години бяхме с естествени елхи (посадени в саксия) и идеята беше целогодишно да си я гледаме и на следващата Коледа да я украсяваме, но през лятото като ходехме на море на нея й липсваше вода и умираше и така уморихме 2 Tired. От миналата година сме с изкуствена и нямаме грижи. А за да замирише на елхичка, си купуваме 2 - 3 елхови клончета.

# 725
  • Видин
  • Мнения: 685
Валеске, по-спокойна съм Hug Наистина с първото не съм треперила така, но то и тогава не бях толкова чела в интернет, и не знаех колко лоши неща могат да се случат. Сега вече съм се пуснала по течението, а и като гледам Марти от сега колко се вълнува, как да не се радваш. Гледам само положително на нещата Heart Eyes

# 726
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Ния, само така!  Peace Човек трябва да е позитивен и да мисли само хубави и добри неща, тогава те сами идват при него.  Hug
Валеске, не съм снимала, тъй като не са украсени. Ще ги декорирам седмица преди Коледа. Така че сега са си най-обикновени нефотогенични сладки. Mr. Green
Марти, и ние имахме такова преживяване, докато не ни светнаха, че тези елхи не могат да се гледат в саксия, а трябва най-късно през март да се засадят. Tired

# 727
  • Мнения: 338
И ние купуваме естествени елхи. Миналата година я взехме на 3.декември и до края на годината се скапа. Сега ще почакаме малко и за да ни е празнично сложихме една миниатюрна в хола и една по-голяма в спалнята, но изкуствени
Лу, честит имен ден. Много любов и хубави емоции ти желая

Последна редакция: пн, 05 дек 2011, 19:10 от sas3

# 728
  • Видин
  • Мнения: 685

Сас, ако купувате отрязани елхи, наистина мого бързо се скапват. Ние обикновенно купуваме на 22-23ти и до 7ми януари вече се е скапала.

# 729
  • София
  • Мнения: 3 832
Честит имен ден на всички именници!
Да са живи и здрави!


Една почерпка и за моя именник:

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес!
Бъдете здрави.
Момичета ще ядете ли рибка днес?
Ние шаран не обичаме,та се чудя за скумрия за довечера,но още не съм го измислила.
Ния само така.Мисли позитивно и чети по-малко в интернет.То ако има нещо да става,ще се случи.Хапвай си здравословно,пийвай си фрешове и бъди спокойна.Започна ли да ти се гади,или е рано все още?

# 731
  • Видин
  • Мнения: 685
Не е рано, но ми се гади малко. До сега само 2 пъти имах среща с тоалетната чиния hahaha Но за здравословното хапване ooooh! еми нищо друго не ми се яде, освен банички, кифли, пици и т.н. производни, но поне пия много фрешове и течности и минавам около 4-5км. на ден пеша Blush
Ние ще се събираме с още 2 приятелски семейства и ще си правим 3 вида риба: шаран, толстолоб и някакво филе. Ама как не ми се яде Rolling Eyes
Марти, честит ти именник. Да си носи името със здраве още много години  bouquet

# 732
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
ЧЕСТИТ НА ВСИЧКИ МАЛКИ И ГОЛЕМИ ИМЕНИЦИ! ДА ИМ НОСИ КЪСМЕТ ИМЕТО И ОТ ДОБРУВАНЕ ДА НЕ СЕ ОТЪРВАТ!
МАРТИ, ЧЕСТИТ ТИ ИМЕНИК! ЖИВ, ЗДРАВ, ЩАСТЛИВ И ОБИЧАН ДА БЪДЕ!
ГИТА, ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! БЪДИ ПРЕКРАСНА, УСМИХНАТА И МНООООГО ЩАСТЛИВА!

Ние по традиция ще си хапнем шаранче довечера. У дома по принцип е на почит рибата във всякакъв вид. Вече и плуваща дори.  Mr. Green В тази връзка снощи подариха на Теди и Сашко още две рибки и сега развъдникът направо си плаче за нов и по-голям аквариум. Crazy Ама ще почакат и ще се погъчкат до март, че Теди си е поръчала аквариум за рождения ден. Обяснявах, че така или иначе ще им купим нов, тя - не и не, иска това да й е подаръка. Mr. Green

# 733
  • Мнения: 389
Честит имен ден на всички моряци и рибари,банкери и търговци!Бъдете живи и здрави и много усмихнати. Весел празник!!!/Марти  /  bouquet
Днес на почит е шаранът ,но не пълнен,а пържен.Които не е ял да опита няма да сгреши,само трябва да е по големичък:)
Започвам коледните сладки  chef

# 734
  • София
  • Мнения: 3 832
Моя мъж не обича шаран и откакто сме заедно само миналата година правих пълнен шаран и яде само вечерта на Никулден, след това цяла седмица аз го дояждах ooooh!. А, иначе аз също много обичан пържен и когато бях малка наш'те  много често пържеха, както и толстолоб. Тогава, във Видин имаше само такива риби. Ния, ти не ги помниш тези времена  Wink.
Днес ще пека пъстърва. Сега съм направила маринатата и привечер ще пекна рибоците.

Общи условия

Активация на акаунт