90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 151

  • 29 019
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен , да отчета третия режимен ден: з1/2 ябълка, о-спагети с кетчуп, сз-сладолед в-салата от марули. Исках да ви попитам вие правите ли си следобедна закуска или не е препоръчително?//// Утре обаче плодовия ден не знам как ще го изкарам. Ама с повече вода ще стане работата.Кантарът все още не е мръднал, но може би след плодовия ще видя раздвижване. Исках да попитам  и за протеиновия ден може ли да се яде свинско, котлет на скара примерно или не е добре.
 Много дълъг стана поста, чао от мен и много минусчета.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
да не е само запис да се отчета
обед салата краставици домати чушки + ориз по китайски със зеленчуци
вечеря - 1 царевица

 Blush и след 8.00 една праскова


и понеже аман от сухоежбина

 за утре си правя зеленчукова супа с зеле морков чушка тиквичка , която смятам да гарнирам с фиде и това да ми е за въглехидратния ден

Последна редакция: ср, 14 сеп 2011, 22:20 от MAMA GALQ

# 17
  • Мнения: 397
Записвам се да не ви изтърва и отивам да дочитам, и после тук на отчет  Mr. Green!
Тинки  newsm51

# 18
  • Мнения: 6 604
Да се запиша и аз в новата тема. След втори воден,изкаран като плодов кг са 56,а в мерките не съм мръднала. Но е очаквано за мен,защото май вече няма какво да се сваля. Но съм доволна от затвърждаването на кг и от волята ми. Hug Blush
За утре съм въглехидратна и си направих сладкиш. Малката го хареса,дано става за ядене Whistling Joy  chef

# 19
  • Мнения: 0
Фиданките който почнаха на 12 и 13 режимни са нали  Hug

Здравейте!Мисля,че съм в режим.

Втори ден:
З:кафе без захар и 2 ябълки
О:2 пълнени чушки с ориз+салата/зеле,моркови/ и 1малка варена царевица
В:2 пълнени чушки с ориз+салата/домати и краставици/
Вадата ми е около 2л.

Имам механичен кантар и затова ще се притеглям само в понеделник,надява се така да има повече минуси.

# 20
  • Мнения: 4 393
Не отслабвам толкова, колкото ми се иска и малко съм демотивирана.  Sad Но мисля да изкарам до края, пък после ще направя месец Дюкан, че да стигна килограмите, които искам. И после разделно...поне такъв е планът.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Не отслабвам толкова, колкото ми се иска и малко съм демотивирана.  Sad Но мисля да изкарам до края, пък после ще направя месец Дюкан, че да стигна килограмите, които искам. И после разделно...поне такъв е планът.

добре си помисли за Дюкян аз отслабнах и дълго време си запазих килограмите , нооооооооооо няклоко месеца след края на диетата  два пъти влизах в болница да ми разбиват камъни в бъбреците

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 10:12 от MAMA GALQ

# 22
# 23
  • Мнения: 4 393
Не отслабвам толкова, колкото ми се иска и малко съм демотивирана.  Sad Но мисля да изкарам до края, пък после ще направя месец Дюкан, че да стигна килограмите, които искам. И после разделно...поне такъв е планът.

добре си помисли за Дюкян аз отслабнах и дълго време си запазих килограмите , нооооооооооо няклоко месеца след края на диетата  два пъти влизах в болница д ами разбиват камъни в бъбреците


Аз съм била на Дюкан, знам кой какви доводи има за този режим, но с него свалих 26 кг., може би защото там се сваля по-скоростно е това, което сега ме изнервя, просто не съм свикнала да е такъв бавен процесът.

# 24
  • Мнения: 4 370
днес плодов:

З: половин чепка грозде
О: 2 банана и няколко пресни ореха
Сз1: салата от домат, краставица и печен пипер; купичка малини
Сз2: бадеми
В: диня

+ коремни преси

# 25
  • Мнения: 397
Сега мога да кажа добър вечер девойки!
Прочетох ви, и сега да се отчета  Simple Smile. След белтъчния вчера съм + 300 гр.(може и 400 да са, но даде някакво отклонение кантара, пък ми се иска да е по-малкото  Mr. Green). Днес бях на варива и менюто ми беше следното:
З: Диня
О: салата и умопомрачително вкусна яхния от грах и картофи
В: същото
Да видим утре кантара какво ще каже. Да споделя, че вчера си направих песто от магданоз, за пръв път. Еми много вкусно нещо, не съм и предполагала. Сега ще взема да си направя и още нещо, дето не съм опитвала. Нали създателите на режима съветват да се опитват нови неща през 90-те дни. И аз в края на диетата се сетих  Crazy.
Лека вечер и големи минусчета!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 618
утре съм въглехидратния ден и той ми е най -труден,понеже работя и все не мога да измисля какво да ям,няма как да си приготвя вкъщи нещо,защото съм все на път и ако го оставя в колата ще се вкисне. newsm78 не знам ккаво бих могла да ям,пък не ми се иска да е тестено,защото от това ной-много качвам ,съвет?  Thinking
За пореден път- въглехидратния ден е най-подходящ за извън къщи, имащ изобилие от варианти- солети, сухари, бейкролс, солени , сладки бисквити, кроасани, кексчета, сладолед и каквото ти душа сака, избор има.

Исках да ви попитам вие правите ли си следобедна закуска или не е препоръчително?//// Утре обаче плодовия ден не знам как ще го изкарам. Ама с повече вода ще стане работата.Кантарът все още не е мръднал, но може би след плодовия ще видя раздвижване. Исках да попитам  и за протеиновия ден може ли да се яде свинско, котлет на скара примерно или не е добре.
 Много дълъг стана поста, чао от мен и много минусчета.
няма следобедна закуска, ако едва издържаш хапни плод, но по-добре вечеряй по-рано и приключи деня, но се храни трикратно Peace
За протеиновия, да може.

Добър вечер и благодаря много за новата, при това хубава тема  bouquet
Днес варива:
З: Кафе без захар и 2 нектарини
О: Ориз с гъби и салата (домат, краставица)
В: Пак ориз с гъби, салата от зелен боб и пресен домат

За утре си направих пълнозърнести кексчета.

Санитка  smile3501

# 27
  • Мнения: X
И от мен запис в новата тема. Утре ще съм цял ден на крак, а съм на варива  Rolling Eyes Ще го мисля, имам картофени кюфтета, че свекърва ми си прави сега за вечеря, може да мушна два броя в някоя купичка Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 6 090
Запис с благодарности на Тинки!   bouquet
White_roses , в картофените кюфтета не се ли слага яйце? Simple Smile
Аз днес белтъци, З - половин слива (нямах нещо по-апетитно, а тя хич не ми хареса), О - сирене и кашкавал с домат, малко заквасена сметана; В - пилешко и салата домати и краставици.
Утрешните варива ме умислят, чудя се боб ли, картофи ли, ориз ли...
Бобито, какво е туй песто? Simple Smile И какво ново си замислила?

# 29
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте и от мен! Аз съм в почивка,но следя темата с интерес! Simple Smile sanitkata просто не успях да се спра да не те поздравя!БРАВО!Разликата в очеизвадна!Продължавай в същия дух! Simple Smile Успех на всички и аз ще се включвам от време на време.А направихте ли тема за почиващите или пак не се получи,че изтървах да разбера .... Много минуси и усмивки от мен!

Общи условия

Активация на акаунт