Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 52

  • 37 448
  • 680
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Техниките за превод във viki.com са лесни, но несигурни.
Писах ви за това преди, но явно не сте обърнали внимание.
Така както прави Мариана с вградени субтитри е най-добре,
защото, ако нещо стане с файловете в youtube / да ги блокират за права например/,
винаги може да ги качи в Дейлимоушън или Vbox7. При viki няма как това да стане,
защото видео файловете са с линк от каналите на други потребители в youtube,
не са качeни директно. Peace

А защо не си пускате частите на цял екран - долу под всеки клип има
бутонче с 4 стрелки за голям екран?

# 16
  • Мнения: 1
Запис. Благодарности на Мариянка за темичката.   bouquet

Може ли да дадете линк към този сайт където качват и превеждат Севера и Юга.

 "Момичета по превода ни , надявам се , че разбирате  - изобщо не коментирам вашата работа , напротив смятам , че така за вас е по- трудно , затова отново поклон пред всеотдайността ви..!!! Hug "

Нелка   bouquet Само където бързането се отрази малко  на качеството  във втората част, за което се извинявам, но нали съм новобранец.
Не остана до серийката довечера  newsm44

# 17
  • Мнения: 1
kak ste mamitii ..

tuk moje da vidite kakvo stava v vsichki epizodi

http://sharecash.org/download.php?file=2242086

svalete faila

izvinqvaite za pisaneto no mi se bugna pisaneto

# 18
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

                        Честита ни нова тема ! newsm51 newsm51 newsm51



                         Някой запознат ли е със сайта на Вики ...!?  ooooh! newsm78      То се оказва , че сме ощетени , английските субове вече са им готови на Севера и юга , а и екрана на който се гледа е по-голям...!?  ooooh!    Просто искам да разбера логиката и начина на превод в онзи сайт..!?  Peace

                        Да обясня , че знам как да го направя на цял екран , но от два месеца съм с чисто нов лаптоп с много висока резолюция и пак не са чисти образите , така , че гледам на малък екран ...!?  ooooh!



Да съгласна съм с теб и аз го гледах Севера и Юга с доста добре резолюция е във сайта на Вики доста приятно е за гледане иска ми се и нашия сериал да е с такава резолюция  smile3531... добър въпрос и аз искам да знам? newsm12  202uu   

Даже да те коригирам серията от снощи която я даваха по канал Д я има на български вече ....!

            Лудетино и аз помислих , че я има и се приготвих блажено за гледане , но йок , само 39% на първа част...Но пак ще стане бързо , защото момичетата могат да работят по различните части... Не се оплакваме , доволни сме и от Еркан и нашите момичета , които са скоростни , но просто виждам , че всеки ден измислят техники на превод с който става по-бързо и лесно...!? Peace

             
             Момичета по превода ни , надявам се , че разбирате  - изобщо не коментирам вашата работа , напротив смятам , че така за вас е по- трудно , затова отново поклон пред всеотдайността ви..!!! Hug  bouquet  bouquet  bouquet newsm51  love001



Точно така аз не искам да обидя никoй напроатив ако може да помогна с нещо с удоволствие само че разбирам само от English и от Nitherladski в случая май не мога да помогна много  Blush и аз да благодаря на момичетата които правят нашия превод по важното е че изобщо го имаме  Heart Eyes



ето link http://bg.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/52110/2

# 19
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Запис. Благодарности на Мариянка за темичката.   bouquet

Може ли да дадете линк към този сайт където качват и превеждат Севера и Юга.

 "Момичета по превода ни , надявам се , че разбирате  - изобщо не коментирам вашата работа , напротив смятам , че така за вас е по- трудно , затова отново поклон пред всеотдайността ви..!!! Hug "

Нелка   bouquet Само където бързането се отрази малко  на качеството  във втората част, за което се извинявам, но нали съм новобранец.
Не остана до серийката довечера  newsm44


http://bg.viki.com/channels/4762-kuzey-guney/videos/52110/2  Heart Eyes   благодаря за превода наистина много благодаря  bouquet

# 20
  • Хасково
  • Мнения: 990
Благодаря,за новата тема. smile3525 smile3525 smile3525

# 21
  • Мнения: 2 229
Благодарности на Мариянка и всички скоростни пчелички!Момичета-без вас удоволствието няма да е пълно!

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Момичета, Еркан пусна превода в 24 часа - почти полунощ наше време. На следващият ден в 15 часа - имахме пълна преведена серия. Преводачките работеха през ноща за да сме доволни. Ако има нещо с което сме създали неудобство на някого - екипа ще се извини. От този модел на превод и вграждане - няма по-сигурно /fan го обяснява за втори път-след нея и аз в предната тема/. Имаме алтернативно запазване на 2 места в случай на срив от когото и да било. И само след час всичко би било възстановено отново. За качване в торент тракер  Нитро имаме уговорка. Но аз чакам съгласие от момичетата правили превод. Така, че сериите скоро ще ги има и там. Който иска ще може да си ги сваля. Самото Viki беше проучено от нас и отхвърлено като вариант заради несигурност и не мислете, че там става по-бързо.

# 23
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
И аз благодаря за всичко което правят за нас особено Mariana наистина ...
 Момичета отивам да    food002 ще се видим после по време на нашето филмче надявам се да не закъснявам ама ... newsm78  мъж какво да го правя
 smile3516

# 24
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Момичета, Еркан пусна превода в 24 часа - почти полунощ наше време. На следващият ден в 15 часа - имахме пълна преведена серия. Преводачките работеха през ноща за да сме доволни. Ако има нещо с което сме създали неудобство на някого - екипа ще се извини. От този модел на превод и вграждане - няма по-сигурно /fan го обяснява за втори път-след нея и аз в предната тема/. Имаме алтернативно запазване на 2 места в случай на срив от когото и да било. И само след час всичко би било възстановено отново. За качване в торент тракер  Нитро имаме уговорка. Но аз чакам съгласие от момичетата правили превод. Така, че сериите скоро ще ги има и там. Който иска ще може да си ги сваля. Самото Viki беше проучено от нас и отхвърлено като вариант заради несигурност и не мислете, че там става по-бързо.


Извинявам се ако с нещо съм ви обидила момичета наистина не съм искала...на мен ми харесва много превода и клипчетата и снимките и старанието ви и вълнението ви не искам да обидя никoй просто изказах мнение за качеството на картината главно.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047
Само да допълня поста си. Ние сме напълно богопомазани, че имаме Еркан. Качествен превод и субтитри /тайм/ от турски. Да е жив и здрав.

# 26
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 5
Привет и в новата тема !  Hug
Марияна  Hug
Очаквам с нетърпение новата ни серия !  Party

Мацки не виждам защо неща от кухнята по превода, трябва да се обсъждат от нас, които сме само консуматори! Няма смисъл от подобно нещо!
Ако някой има някакви идеи , да ги обсъди на лични. Според мен е по-подходящо.  Peace

Екипа си върши перфектно работата, скоростта е направо невероятна.  #Crazy
В сравнение с началото непрекъснато има подобрения, вече се гледат и цели сериите. Party
Както стана ясно и в тракер ще се качват и тези, които искат ще си ги имат и в домашна колекция.
 
А за всеки, който е влязъл и разгледал, как работи viki.com му е станало ясно, че не е сигурен вариант с оглед запазване на сериите в бъдеще.

Наистина не виждам нужда от повече обяснения, а какво остава за извинения. Stop

Последна редакция: чт, 15 сеп 2011, 19:06 от Ari888

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10

# 28
  • Хасково
  • Мнения: 990
Аз също считам за неуместно да се обсъжда превода на епизода от нас консуматорите.Както е писала Ари, все пак момичетата се включват доброволно, отделят от личното си време и превеждат прекалено бързо даже според мен.Дори това,че понякога се пита постоянно за превод също е неуместно според мен,никой не е казал,че трябва да стане точно за седмица,когато стане серията се качва веднага.
Що се отнася до Нитро там мисля,че са започнали да го качват,но тъй като в момента не работи в Лапаче са пуснали заявка там да го качват.
http://www.lapache.info/index.php?page=forum&action=viewtopi … ;pages=last#60947

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 34 047


Не остана. 1 час до началото - малко повторение и 41 серия.

Общи условия

Активация на акаунт