Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 52

  • 37 525
  • 680
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 1 279
..... леле и синя корделка си има против уруки момчето........
пу пу да не му е уроки  Joy





Konak, Izmir

Това място го дават в сериала, преди излъчването на сцените от затвора. Но за мен то навява много специални и положителни спомени и емоции.

# 646
  • София
  • Мнения: 11
...... време е и за малко Седа ....... визията говори сама за себе си .......

# 647
  • София
  • Мнения: 11
Konak, Izmir

Това място го дават в сериала, преди излъчването на сцените от затвора. Но за мен то навява много специални и положителни спомени и емоции.

campanula, разкажи ни какво знаеш за мястото, с какво е известно, на мен лично не ми е познато

# 648
  • Мнения: 35
Много ми харесва Мелтем, искам и тя да си намери някой който наистина я заслужава, да спре само с тъпаци да се занимава.

# 649
  • София
  • Мнения: 11

...... папараците не я изпускат от очи и в съвкупност феновете .... #Crazy ..... трудно се живее с такова бреме на на толкова млади рамене......

# 650
  • Мнения: 1 279
campanula, разкажи ни какво знаеш за мястото, с какво е известно, на мен лично не ми е познато
Всъщност не съм много наясно с историческия аспект на това място. Това, което знам за Конак е, че това е централният площад на Измир, а това, което се вижда на снимката, е Часовниковата кула. Тук са съсредоточени сградите на много държавни институции. Близо е и морският бряг с алеи за разходка. Също близо е и големият им пазар Кемералтъ чаршъсъ. С едно изречение - Конак е административен, културен и търговски център за Измир, но е и едно много красиво място.

# 651
  • Мнения: 0
rivva, благодаря за снимката на ковача Керим!  Hug А репортажа е пускан много пъти. Няма лошо. От много глава не боли. Големи са симпатяги Берен и Есра.

# 652
  • София
  • Мнения: 11
Много ми харесва Мелтем, искам и тя да си намери някой който наистина я заслужава, да спре само с тъпаци да се занимава.

Ривиера, къде се загуби, много рядко пишеш вече? ....... Права си като се замислим съдбата на Мелтем не е много по различна от тази на Фатмагюл, независимо от различния социален статус, който имат двете. И нейният живот бе разбит на хиляди парчета, остана измамена и  наранена, опозна истинските лица на хора, с които се готвеше да съгради семейство, а това е много страшно. Интерсно как бихме реагирали ние в живота ако се сблъскаме с подобна ситуация? Бихме ли се примирили или бихме търсили отмъщение?

# 653
  • Мнения: 374

Привет дами.



К:- Хей мами, я се усмихнете, че ще ви разлюбя. Laughing


Славена,   bouquet

# 654
  • София
  • Мнения: 11

....... много карета, много нещо ...  tooth #Splat

# 655
  • Мнения: 0
В миналата серия се появи нов герой - Мехмет. Не схванах много. След превода ще разберем повече. Малко прилича на Емре.  newsm78

# 656
  • София
  • Мнения: 11
В миналата серия се появи нов герой - Мехмет. Не схванах много. След превода ще разберем повече. Малко прилича на Емре.  newsm78

.....някакъв бездомен "галиба"

# 657
  • Мнения: 1 279


Берен била изловена от журналисти, докато се разхождала по морския бряг. Говорело се, че си била купила нова къща, но тя е отрекла. Питат я дали има изненади в новия сезон на серияла - тя отговаря, че не знае, защото знае сценария само за една серия напред. Не иска да говори за раздялата си с Левент .

# 658
  • Мнения: 636
Добро утро, да попитам има ли преведе 41 епизод

Вече се превежда. Днес ще гледаме преведена 41 серия.
Браво...

# 659
  • Мнения: 1
Привет и от мен Hug


Общи условия

Активация на акаунт