Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 52

  • 37 524
  • 680
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 51

....... много карета, много нещо ...  tooth #Splat

А и с кецове за разкош  Joy Joy Joy

# 661
  • Мнения: 36 795
Здравейте момичета   bouquet  bouquet  bouquet
Желая ви хубав и спокоен последен работен ден от седмицата и една прекрасна дълга почивка  Peace Срещнах един хабер за вашата красавица........



BEREN’İN YÜZÜNDEN DÜŞEN BİN PARÇA!

Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinin güzel oyuncusu Beren Saat dün sahilde yürüyüş yaparken Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.
21.09.2011 08:45:00


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/beren_in_yuzunden_dusen_bin_parca_.htm

# 662
  • Мнения: 12 009
Една история с продължение...10 години по-късно....

Пред вратата на затвора в Измир,стоят двама мъже,на възраст около 35 години.Дрехите им са малко демоде отпреди 10-на години,но това не им пречи да стоят с изправени глави и да гледат наперено,като богати плейбойчета от близкото минало.Оглеждат се и виждат по улицата един стар ,очукан форд от неизвестна година и боя ,която някога е била червена.Автомобила намаля и с трясък и скърцане спира пред тях.Оттам слиза един мъж на около 60 год,побелял с изтъркани ,зацапани дънки и окъсан вълнен пуловер,който е виждал и по- добри години.
-Ади бе,качвайте се,к’во чакате специална покана ли...И побързайте,че имам още овце да прибирам,а трябва и да ида да продам продуктите от мандрата на пазара,че онези двете ги е срам да застанат на сергия,дами били....Абе били сте,ама не и сега....овце,с овце ,сега и за тях трябва да мился...
Двамата се побутват стъписани и влизат във форда,от който се носи вонята на овча пикня и мокра вълна ,а тук там се въргалят и барабонки....
След 20 мин друсане на задната седалка,обгърнати от горепосочените аромати,колата спира пред една малка къща със сини прозорци и порутена мандра в съседство,с надпис „Яшарановия овчарник”.Малко по-надолу се чува блеене на овце,а един овен с големи рога гледа в мантрически транс слизащите от колата...Две попрезрели дами,в басмени рокли и сини герданчета се втурнаха към младежите с голяма радост.Иззад мандрата се показа и едни пълен ,плешив чичо с изпокъсан панталон ,който някога е бил Армани,но сега е останало само ‘’мани’’ и оръфана риза ,но изненадващо с вратовръзка,която не е прана от 5 год,мазна и накъсана....Той изсумтя нещо и влезе обратно в мандрата...
-Тате,що тука бе...Да не сте се отдали на екотуризъм или сте решили да живеете здравословно сред природата...А Ердоан,к’во ще каеш май ще си починем тук ,ще караме здравословно сред фце и роднини...
-Да бе екотуризъм,дотук ни докарахте с това изнасилване...След фалита,добре ,че Керим излезе свястно момче и ни преотстъпи мандрата и ни даде пари за стока и сега сме овчари и производители на сирене...Майки те ви го раздават малко фльорци и нещат това онова да вършат...Патки ,щели да правят модна линия за фермерки...Те овцете точно това се питат с к’ви китки ще са им роклите,че такива да пасат...Мюниииир....Онези калпазани ги пуснаха...Покажи им как се доят овце....И внимавайте с коча Мустафа,че много се е наточил нещо,а на овцете им е рано още за заплождане...Айде и вие модните икони,влизайте да чушкате боба,че трябва утре да го предаваме в кооператива...Овце,с овце....
-Ама чичо ние затова ли сме учили в Харвард ,за да доим овце…
-Ти какво искаш бе,да им разискваш бизнесклимата в световен мащаб ли на овцете...На тях доене и риене им трябва...И 20 години да стоите в затвора пак акъла си няма да намерите...Тъпанари...И двамата на дядо си сте се метнали....
 Whistling Whistling Whistling Whistling Whistling

# 663
  • София
  • Мнения: 11
http://www.ayakligazete.com.tr/haber/engin_akyurek_beren_saat_il … _yanit_verdi_.htm



Энгин Акьюрек ответил на слухи, связанные с любовью к Берен Саат.

 10.09.2011 09:00:00
 Красавец актёр сериала ''В чём вина Фатмагюль?'' Энгин Акьюрек был вчера замечен командой Star Tv Süper Starlife в Куручешме.Согласно новостям Ayaklıgazete.com, прошлым днём с упехом стартовала первая серия нового сезона сериала , в котором он играет Керима.
 Керим спешит!
 В особой спешке актёр сказал, что он идёт на ужин с другом . О быстроразвивающихся слухах о любви между Акьюреком и Берен Саат : '' Так как ничего подобного нет, не собираюсь отвечать''- поставил он последнюю точку . У Энгина Акьюрека, являющимся кумиром молодых девушек спросили: '' Этот друг, с которым ужинаете для Вас особенный? '' '' Нет, только мой друг''- сказал он. Всем любопытно, есть ли кто-то у успешного актёра.


Малко превод от рускините:
Енгин Айкюрек отговорил на слуховете свързани с любовта му към Берен Саат.
Красивият актьор бил засечен от екипа на Star Tv Süper Starlife в Куручешме.
Керим бърза!
Бързайки, актьорът казал че отива на вечеря с един приятел. По повод слуховете за любов между него и Берен Саат: " Тъй като нищо подобно няма, не смята да отговаря" - постави той последна точка. Попитаха Енгин Айкюрек, който се явява кумир за младите момичета: " Този приятел с когото ще вечеряте по-специален ли е за Вас?" "Не просто мой приятел".
На всички е любопитно има ли си някой успешният актьор.

# 664
  • Мнения: 0
Slawena, "Една история с продължение...10 години по-късно...."   smile3501  love001 smile3521
(мнооооооого си зла)

# 665
  • Пловдив
  • Мнения: 34 239



http://www.youtube.com/watch?v=ZKyTHuy4yxI

За нетърпеливите - 41 серия - 1 част. Превод от Bonobo. Приятно гледане.
Днес сте прекрасни всички...

# 666
  • Мнения: 0
Специален поздрав за mariana51!

# 667
  • София
  • Мнения: 11
Славена,  smile3508 .... този сценарии би бил достоен финал, като знам турската публика как си пада по мелодраматичните финали, представям си как ще гледат след такъв край  #Crazy

И внимавайте с коча Мустафа,че много се е наточил нещо,а на овцете им е рано още за заплождане...

...... наясно е Решат, че след 20г. "на сухо" трудно ще опази стадото от посегателства  tooth

# 668
  • София
  • Мнения: 11
БОНБОНЧЕ, МАРИЯНКА,  newsm74 ....... "Което не ни убива ни прави по-силни"

# 669
  • Мнения: 9 793
Здравейте  bouquet

Мариана   bouquet Бонобо  bouquet страхотна изненада Peace

 smile3523 Славенка
   newsm74 rotfImao rotfImao rotfImao thumbsup

поздрав за всички фенки на любовта   Писмо,подпечатано с целувка...
защо ли се сетих за тази песен,защо ли  я свързах с Фатменцето и Керимчик newsm78 Joy



http://youtu.be/FrKPvjdxGEw


Подпечатано с целувка
Джейсън Донован

Въпреки, че трябва да си кажем
сбогом за лятото
скъпа, обещавам ти това -
Ще ти пращам моята любов
Всеки ден в писмо
подпечатано с целувка.

Да, ще бъде
студено, самотно лято.
Но аз ще запълня празнотата
Ще ти пращам моите сънища
всеки ден в писмо
подпечатано с целувка...

Ще те виждам на слънце
Ще чувам твоя глас навсякъде
Ще бягам нежно да те прегърна
Но скъпа, ти няма да бъдеш там.

Не искам да кажа
сбогом за лятото
знайки, че любовта ще ни липсва
о, нека направим залог -
да се срещнем през Септември
и да го запечатаме с целувка

Да, ще бъде
студено, самотно лято.
Но аз ще запълня празнотата
Ще ти пращам моите сънища
всеки ден в писмо
подпечатано с целувка.





# 670
  • София
  • Мнения: 11
http://www.haberler.com/beren-saat-noktayi-koydu-2983600-haberi/

11 сентября 2011

Берен Саат   поставила   точку.

Что сказала о  любви в своей  жизни  известная актриса.

На повестке  дня  имя  известной  актрисы  упоминается рядом с именем  Фырата  Челика,  игающего  в сериале  её  бывшего  жениха  Мустафу. Исполняющая  главную  роль  в сериале ''В  чём вина  Фатмагюль'' Берен  Саат   2  года  состояла  в отношениях  с режиссёром  фильма  “Nefes: Vatan Sağolsun”  Левентом  Семерджи. Молодая  актриса,  не  смотря на  слухи о  её  романах  с партнёрами по сериалу,  продолжала  спокойно  жить. Саат  сначала    сводили с  Кыванчем  Татлытугом,  потом  с  Энгином  Акьюреком, но  она сказала:  '' Я  влюблена в  Левента Семерджи. За  исключением этого  всё  остальное  ложь,  не  верьте ничему.''  Днём раньше   знаменитая актриса пришла в кафе  в  Нишанташи  с актёром Фыратом Челиком,  исполняющим в сериале роль  Мустафы. Коментируя вопрос  ,  заданный  ей   'VATAN', она сделала заявление об  этих  вещах. Берен  Саат:  ''В  моей  жизни никого  нет. Отношения с  Левентом Семерджи закончились, а соединение   со мной  имён  и заявления о  любви с ними  это действительно   слухи, ничем не обоснованные''.


Берен Саат постави точка.
Ето какво каза известната актриса за любовта в живота и:
На дневен ред се спряга името на известната актриса редом до името на Fırat Çelik, който играе в сериала бившият и годеник Мустафа. Берен имаше 2 годишна връзка с режисьора на “Nefes: Vatan Sağolsun”, Левент Семерджи. Младата актриса не се интересува относно слуховете за романтични връзки  с нейните партньори от сериалите и продължава да си живее спокойно. Първоначално я свързваха с Kıvanç Tatlıtuğ, после с Engin Akyürek, но тя казваше:" Аз съм влюбена в Левент Семерджи. Всичко останало е лъжа, не вярвайте на никого."
Днес по-рано знаменитата актриса отишла да пие кафе с актьора Fırat Çelik. Коментирайки въпрос поставен и от "VATAN" , тя направи следното изявление: "В живота ми няма никого.Отношенията ми с Левент Семерджи приключиха, свързване на името ми в каквито и да било любовни отношения са спекулации и неоснователни."

# 671
  • Мнения: 12 009
Мариана,бонобо newsm51

Lilims ,с тази песен ме върна в ученическите ми години и първите трепети  Hug

А относно новия персонаж Мехмет,щом е студент да не би с Фатма да учат заедно или да и помага  newsm78 Не току-така е вкаран като герой...
Всъщност Фатма кандидатсудентски изпит ли ще държи  Thinking

MAMA-AN smile3503

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 13:06 от Slawena

# 672
  • Мнения: 0
Ах каква сцена! Когато Керим помирисва плетеното цвете и си спомня аромата на Фатмагюл... Разхвърчаха се феромони... Embarassed

За ученето - тя май още не е завършила средния курс.  newsm78

# 673
  • Мнения: 9 793


А относно новия персонаж Мехмет,щом е студент да не би с Фатма да учат заедно или да и помага  newsm78 Не току-така е вкаран като герой...
Всъщност Фатма кандидатсудентски изпит ли ще държи  Thinking

Предполагам ,че Фатма взе диплома за средно Thinking
А това момче- Мехмет newsm78 или е шпионин на Мустафа #2gunfire  или майка Тереза /Мерием/ ще го осинови Wink  за друго не се сещам newsm78

налага ми се да изляза - по късно ще гледам серията- докато се върна сигурно цялата ще е готова Peace Heart Eyes Joy

# 674
  • Мнения: 35
Много ми харесва Мелтем, искам и тя да си намери някой който наистина я заслужава, да спре само с тъпаци да се занимава.

Ривиера, къде се загуби, много рядко пишеш вече? ....... Права си като се замислим съдбата на Мелтем не е много по различна от тази на Фатмагюл, независимо от различния социален статус, който имат двете. И нейният живот бе разбит на хиляди парчета, остана измамена и  наранена, опозна истинските лица на хора, с които се готвеше да съгради семейство, а това е много страшно. Интерсно как бихме реагирали ние в живота ако се сблъскаме с подобна ситуация? Бихме ли се примирили или бихме търсили отмъщение?
Мелтем е изгубена, не знае какво да прави с живота си, и тя е една от жертвите на Яшаранови и въпреки, че живее сред силни хора не мисля, че знае какво да прави.А и този шамар който получи от Селим, беше много грозно.Пък избора й за любовник, беше най-голямата й грешка.От лош към по-лош.А и семейството й никак не й помагат.
Темата ми харесва много, всички сте страхотни, нека да си останем такива докрая... Hug

Общи условия

Активация на акаунт