ЛордО пристига! Не смятаме да ви го връщаме...

  • 3 628
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 658
Саймън се е завърнал в Американ Айдъл ? Shocked

# 16
  • Мнения: 2 254
Колди, в първия пост на темата има линк, тук ще се коментира американския Х фактор.

# 17
  • Мнения: 109
Гледате, а? Гледайте, гледайте! Laughing

Джош ми напомни Кейси от Американ Айдъл. Ама също толкова добър.

Mother, mother
Brother, brother 
Was that serious?  Laughing

# 18
  • Мнения: 98
Градските ми бяха добри Simple Smile)). Марлела, кой е като Кейси, аз изтървах началото.
 

# 19
  • Мнения: 109
Честито, Стела!  Mr. Green

Имаше един 30-годишен burrito maker, пълничък, брадясал. Пя Ета Джeймс.

Саймън заприлича на себе си.

# 20
  • Мнения: 98
О, видях го, много ми хареса!

# 21
  • Мнения: 2 254
Ах, Пола, Пола... с тези шоколадови бонбони (пръстени), троен лешник... Laughing Laughing

Хайде, край на прослушванията. Кейси, какво разправят за рейтнига?

# 22
  • Мнения: 703
Ареса ли ви Брайън?Много ме ядоса в началото,наистина доста нагло и арогантно и с тия заучени ганста изрази..Обаче сценично присъствие има и има голямо бъдеще,но може ли да пее се питам? newsm78

# 23
  • Мнения: 98
Може да е голям талант, ама ми идваше да му зашлевя един шамар зад врата  Mr. Green И аз да питам за рейтингите, някой?

# 24
  • Мнения: 7 837
Снощните рейтинги не са излезли още, но леко е паднала гледаемостта в сряда. Все пак като за Фокс е добре, за Саймън, не знам. при всички положения си обират младежката аудитория.

И аз веднага си помислих "Стела, дали гледа" като излезе Нашвил  Joy
И нашето село е много гордо, местните вестници пишат, тв предават... по повод последното момиче от снощи.

п.п. Сега гледам и снощните, движат си се сред 12 млн. зрители. Никак не е лошо, предвид конкуренцията в четвъртък.

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 19:27 от Кейси

# 25
  • Мнения: 98
Нешвила пя добре, но не съм фен на маниерите му.

# 26
  • Мнения: 703
Къде се дянахте всички? newsm78
Забравихте ли,че Саймън имаше днес/като гледам часовника вчера/ рожден ден?
Няма ли новини?Аз гледам,но ние сме по.назад и освен от нета и от вас,няма другаде от къде да следя...Айде,включвайте се деее... Crazy

# 27
  • Мнения: 2 254
Имаше да, аз 'му честитих' във фейсбук (на моята стена, да не решиш че си чатим по цял ден Laughing  Laughing) и съм забравила да кажа наздраве и тук....

# 28
  • Мнения: 703
Е,то и аз му честитих на неговата си стена,ама все пак нали си го тачим,мислех,че и тук ще кажем някоя и друга блага дума за него... Hug

# 29
  • Мнения: 7 837
И аз му честитих  Blush

А и му се паднаха девойките, така че, какво по-хубаво за него от това.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт