ЛЮЛИНско другарче с чанта и букварче!

  • 46 535
  • 583
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 286
В 12-та ДКЦ -  в никакъв случай при Робърт Манов , той е в детското на 2 ет,
за жена му само хубави неща съм чула, но нямам наблюдения.

На първия ет. Жабленова- там е лууууудницата! Почти няма случай да не чакат поне 10 човека, всичките поне с по едно болно дете. Тя записва само новородени, а от позната чух, че искала и някой от родителите да се запише при нея.

Ти къде си търсиш?

# 556
  • Мнения: 143
аз съм в Люлин 2 и нз на къде да хващам...чух добри отзиви за д-р Субев  Thinking

# 557
  • София
  • Мнения: 747
Аз мога да препоръчам д-р Троскова в 26-та п-ка Peace

# 558
  • Мнения: 116
Един глас от мен за д-р Господинова от 26 ДКЦ. Цялото семейство сме при нея, но е голяма лудница пред нейния кабинет.

# 559
  • София
  • Мнения: 483
И аз гласувам за д-р Господинова  в 26-та поликлиника newsm10 При нея е лудница и не приема нови пациенти. Много трудно се съгласи да приеме новородената ми щерка, с уговорки и настояване от личния ми лекар.

Аз пък си търся хомеопат за проблем с трета сливица. Моля за мнения  Praynig

# 560
  • Мнения: 3
Моят глас за д-р Панова в 26 ДКЦ. Невероятно себеотдаден специалист. Децата ми израстнаха с нейните грижи .

# 561
  • Мнения: 36
Д-р Господинова е за кърмене на 3 часа и ранно захранване със сокчета.

# 562
  • Мнения: 116
Д-р Господинова е за кърмене на 3 часа и ранно захранване със сокчета.
Малката ми дъщеря беше със силни колики и д-р Господинова ни посъветва да включим сокчетата след 7-8 месец. С други бебета незнам как е процедирала. Иначе, да, според впечатленията ми, не се придържа към захранването след 6-7 месец, както препоръчват други лекари.

# 563
  • София
  • Мнения: 73
Момичета има ли някои които посещава и е доволен от някаква школа за танци в Люлин.Става въпрос за дете на 3 годинки

# 564
  • София
  • Мнения: 5 293
Здравейте отново от нас   bouquet Някои може би ни помнят, виждам познати никове. Мисля, че е време да се запиша отново в темата. След "изневярата" с Козлодуй отново се завръщаме в Люлин, съвсем скоро  Mr. Green Добре заварили!

# 565
  • Мнения: 361
Ще я преживеем изневярата.Добре завърнала се Simple Smile

# 566
  • Мнения: 1 209
Добре завърнала се, Зелено човече Simple Smile

# 567
  • Мнения: 124
Здравейте мамчета,
Предстой ми раждане живот и здраве през април и все още не съм избрала педиатър за бебчето. Иска ми се да попадна на някой наистина читав лекар, който да ни обръща достатъчно внимание и да му имам пълно доверие.  Simple Smile
През декември си сменихме личната лекарка с мъжа ми, избрахме си д-р Ламбова от МЦ Света София - Люлин...Е като чета отзивите за нея май не се оказа най-добрия избор, но нищо за нас не ми е толкова  важно от нея бих изисквала само да дава направления когато се налага Mr. Green
НОО за бебчето ми се иска да попадна на добър специалист, за това ви моля за мнения и препоръки. Знам, че темата е коментирана сигурно десетки пъти и може би ви досаждам, но рядко ми попада компютър и нямам възможност да изчета всичко по темата...при първа възможност ще го направя...  Hug
Получих добри коментари за д-р Ваня Грудева, д-р Румен Симов и д-р Панова – май тези двамата са от 26 ДКЦ Thinking


Извинявам се за дългия пост и предварително ви благодаря за отделеното време!!!
Приятен ден!

# 568
  • София
  • Мнения: 9 879
Зелено човече, добре завърнала се и от мен!
За докторите ....не знам. То мнения много, но дали ти ще си доволна. За Груева бях чула мн добри неща, едва успяхме да се запишем при нея...ми смених я. Държеше се ужасно, не е като да сме преходили и да я тормозя по телефона. Обаче всеки път държеше тон, тросната една такава...ми благодаря. Мен лично ме докара до рев един път заради документи, които трябваше да напише заради явяването на ТЕЛК на дъщеря ми. И я смених.
Сега от януари сме при някаква никову неизвестна Горанова в МЦ Св София, до метрото дето е. Идея нямам дали е четива, не смятам и да проверявам*-- при нужда си посещаваме от години на частно доктор Славкова зад Бързаков и съм много, много, много доволна.

# 569
  • Мнения: 991
Много е тегава темата с лекарите на децата.
Ние сме при Цекова в болницата. Като отношение съм доволна, но има много народ вече пред кабинета и не си вдига телефона, когато не е на смяна.

Общи условия

Активация на акаунт